Liisa-Maria Connor – Inimlikkusest müügis

#11 – Liisa-Maria Connor – Inimlikkusest müügis

Kuula:

Kirjeldus:
Meie 11nda episoodi külaline on edukas ja positiivse ellusuhtumisega naine Liisa-Maria Connor Liisa on: lõpetanud TÜ majandusteaduskonna ja EBS-is magistri Müünud 5 aastat USA-s raamatuid olnud müügijuht On müügi- ja juhtimiscoach SW consultingus ning ühtlasi ka üks SW Consultingu Euroopa divisjoni loojatest Loonud koos õega ettevõtte @Memory Hunt Väga edukalt pidanud blogi, millega saab lähemalt tutvuda www.mrsconnor.com Selles episoodis rääkisime: Liisa teekonnast müügis, iseendaks jäämisest, mentorlusest, enesekindlusest ja inimlikkusest müügis

Kaarel Nurmsalu. Magistriõppesse võib minna ka siis, kui tundub, et sul pole selletagi aega

Kaarel Nurmsalu. Magistriõppesse võib minna ka siis, kui tundub, et sul pole selletagi aega by TalTechi podcast

Kuula:

Kirjeldus:
Tallinna Tehnikaülikooli podcast’is räägib Kaarel Tehnikaülikooli majandusteaduskonna juhtimise ja turunduse magistriõppe vilistlasena, kui oluline on eesmärgi saavutamisel tahe ja visadus. Spordi tegemine ja arenguhüpete poole püüdlemine, räägitakse, tuleb siin kindlasti kasuks, kui Kaarlil olid lood pisut teisti. „Kui sportlase karjääri lõpetasin, sain justkui nagu vabamalt õppida ja tulemused olid palju paremad,“ meenutab ta saates, tuues välja huvitava seiga, et suusahüppajana kaalu nimel pidevas näljas olemine jättis tema puhul nälga ka aju – mõte ei lennanud nii hoogsalt, kui oleks tahtnud.

Ettevõtte juubel. TalTechi dekaan: kõrgustesse jõudmiseks on vaja rahvusvahelistumist

29.03.21 Ettevõtte juubel. TalTechi dekaan: kõrgustesse jõudmiseks on vaja rahvusvahelistumist

Kuula:

Kirjeldus:
Kvaliteetset akadeemilist majandusõpet pakkuv TalTechi majandusteaduskond tähistab tänavu oma 80. juubelit. Teaduskonna dekaan Enn Listra räägib saates majandusteaduskonna olulistest verstapostidest, käesolevast ajast ja ka tulevikuplaanidest.

Jutuks tuleb seos äri ja akadeemilise maailma vahel. Mida majandus ja ühiskond vajab, keda teaduskond koolitama peaks? Mis on see olulisim oskus, mille ülikoolist peaks kaasa saama? Kas erialade duubeldamine võib ka kasulikuks osutuda?

Lisaks kuuleme, kuidas rahvusvahelistumine, õppetegevuse meetodite mitmekesistamine ja strateegilised partnerlussuhted aitavad viia teaduskonna tähtede poole.

Saadet juhib Mai Kroonmäe.