Jaanipäev kui igavene loodusõnnetus

Episood 9: Jaanipäev kui igavene loodusõnnetus

Kuula:

Kirjeldus:
Kuidas saada hakkama? Kas peab magama seitsme mehega, et näha unes oma lemmiklille? Ussikeeled harutavad maailma paika.

Head tüli ei saa ometi raisku lasta

Episood 6: Head tüli ei saa ometi raisku lasta

Kuula:

Kirjeldus:
Elus on ikka nii, et ühel hetkel keeb pott üle ja kaas lendab pealt. Kuidas aga tülitseda? Kas sellest on võimalik osapooltel võita? Kas kodus lendavad taldrikud või tekib olukord, kus pilt on aga häält pole? Tülitsemise erinevaid külgi lahkavad taas Manona ja Andra.

Need kummalised unenäod

Episood 5: Need kummalised unenäod

Kuula:

Kirjeldus:
Mida kõnelevad meile meie unenäod? Kas unenägude seletajast saab tõesti vastuseid otsida või tuleb seda ise teha? Üks on kindel, veidraid ja vähem veidramaid unenägusid oleme näinud kõik!

Millal tuleb suhted lõpetada ja kuidas olla hea armuke?

Episood 4: Millal tuleb suhted lõpetada ja kuidas olla hea armuke?

Kuula:

Kirjeldus:
Seekord teritavad Andra ja Manona keelt lahkuminekute ja armukeste teemal. Kes on süüdi, kui ühele osapoolele tekib armuke? Millal on õige aeg eri teed minna? Milline on armukese roll? Eks kuula ja saa teada!

Millest muust kui emadepäevast ja emaks olemisest

Episood 3: Millest muust kui emadepäevast ja emaks olemisest

Kuula:

Kirjeldus:
Seekord võtame jutuks emadepäeva ja emaks olemise. Koos selle kõige ilu ja valuga.

Mis see naiselikkus ikkagi on ja kuidas seda mitte ära kaotada?

Episood 2: Mis see naiselikkus ikkagi on ja kuidas seda mitte ära kaotada?

Kuula:

Kirjeldus:
Aeg on „Ussikeeltel“ taas oma harulist keelt kratsida ja seekord räägime naiselikkust, naiseks olemisest ja sellest, kelle või mille jaoks me seda teema. Muidugi ei puudu arutlesest kõiksugu praegu olukorda puudutavad teemad. Hakkame aga lausuma!

Kuidas see pereelu siis tegelikult koroonakriisi ajal toimib?

Episood 1: Kuidas see pereelu siis tegelikult koroonakriisi ajal toimib?

Kuula:

Kirjeldus:
Ussikeeled kratsivad oma harulist keelt kõige peal – juttu jagub seksist supini välja! Missugused teemad ei keerleks tänapäeval ja eriti praeguses kriisiolukorras kahe ema, naise ja sõnaka ajakirjaniku maailmas? Andra ja Manona lausuvad oma teravate keeltega need ka kuulajate jaoks arusaadavaks. Need naised oskavad ussisõnu!

«Naistejuttude» erisaade! Prints Harry võtab naise! (Ja miks meid see üldse huvitama peaks?)

«Naistejuttude» erisaade! Prints Harry võtab naise! (Ja miks meid see üldse huvitama peaks?)

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases «Naistejuttude» erisaates pühendume üleni «Harri ja Meksi» pulmale ehk sukeldume koos Hello! endise tegevtoimetajaga – ja suure kuningliku pere asjatundjaga – Manona Parisega kuningliku perekonna telgitagustesse.

Mis toimub Meghani perekonnaga? Milline oli tegelikult printsess Diana ja prints Charlesi eraelu? Kas kuninganna Elizabeth «Kapsake» II on tegelikult tõesti armas vanadaam – või on seal peidus veelgi skandaalseid saladusi? Mis on «perefirma» ja kuidas sinna sobituvad Kate ja Meghan? Ning miks peaks üldse keegi, kes on täie mõistuse juures, kaasa elama Briti kuningliku perekonna tegemistele?

Ärge unustage ka kaasa elamast Postimehe ja Kanal 11 kajastusele sel nädalal ja eriti muidugi põhipäeval homme, 19. mail.