Maret Ani

Aita Põldma: kõige uhkem tunne oli, kui Roland Garrosi väravas jalutasid Maret ja Jaak korraga vastu

Aita Põldma: kõige uhkem tunne oli, kui Roland Garrosi väravas jalutasid Maret ja Jaak korraga vastu by Matšpall Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1044302008-matspall-aita-poldma-koige-uhkem-tunne-oli-kui-roland-garrosi-varavas-jalutasid-maret-ja-jaak-korraga-vastu.mp3 Kirjeldus: “Matšpalli” podcasti 54. episoodis käis külas teenekas tennisetreener ja endine mängija Aita Põldma, kes on üles kasvatanud põlvkondade kaupa tennisiste, nende seas Maret Ani (WTA 63.), Margit Rüütel (WTA 158.) ja juunioride edetabelis 14….

Read More

Jõulusaade. Kuidas möödus aasta Eesti tenniseperel?

Jõulusaade. Kuidas möödus aasta Eesti tenniseperel? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/951887590-matspall-jurgen-zopi-lopetamise-jarelkajad-ja-aastat-kokku-vottev-ringkusitlus-tenniserahva-seas.mp3 Kirjeldus: Aasta viimases saates helistasime Jürgen Zopile ja küsisime, millist vastukaja sai ta oma karjääri lõpetamise uudisele. Samuti küsitleme tema endist treenerit Pasi Virtaneni ning pigistame lõppenud hooaja tipphetki ja pühadesoove välja Katriin Saarelt, Maret Anilt, Toomas Kuumalt ja Ilona Poljakovalt.

Read More

Maret Ani: tipptennisisti hullumeelset elu ma kõigile ei soovitaks

Maret Ani: tipptennisisti hullumeelset elu ma kõigile ei soovitaks Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/703942309-matspall-maret-ani-tipptennisisti-hullumeelset-elu-ma-koigile-ei-soovitaks.mp3 Kirjeldus: Esimese eestlannana WTA edetabelis 100 parema hulka murdnud Maret Ani meenutas oma karjääri tipphetki, 17-aastaselt Itaaliasse elama ja treenima asumist, rääkis, mida ta tipptennisisti elu puhul taga igatseb ja millest üldse puudust ei tunne, oma tennisekooli rajamisest ja tegemistest ning paljust muust. Küsija…

Read More