Kirot

Mis Muss On Kirot by Mis Muss On

Kuula:

Kirjeldus:
„Mis muss on?“ on Õhtulehe muusikasaade, mis lahkab lisaks tavapärasele mussijutule ka artisti mõtteid tavaelust. Saatejuht Sten Kohlmanni seekordseks külaliseks on hiljuti Legendaarne Records plaadifirmaga käed löönud KiROT.

Räägime, kuidas sündis mehe uue singli „Ohei“ muusikavideo ning millised probleemid sellega kaasnesid. Lisaks uurime, kuidas see Legendaarsega liitumine tegelikult ikka käis, kes teistest kodumaistest räpparitest head mussi teevad ning mida tema artistinimi täpsemalt tähendab.

Samuti tutvustame uut saatesegmenti „Slaidi mu DM-idesse“, kus küsimusi esitavad Õhtulehe Instagrami konto jälgijad.

Andrei Zevakin

Mussisaade “MIS MUSS ON?”: Andrei Zevakin by Mis Muss On

Kuula:

Kirjeldus:
„Mis muss on?“ on Õhtulehe muusikasaade, mis lahkab lisaks tavapärasele mussijutule ka artisti mõtteid tavaelust. Saatejuht Märt Niidassoo seekordseks külaliseks on Andrei Zevakin, kes juba aastaid muusikavaldkonnas laineid löönud.

Teemadeks tulevad nii see, kuidas Andrei suhe muusikaga alguse sai, kui ka tema mitmed ülesastumised konkursil Eesti Laul. Muidugi tüürib jutt ka YouTube’i peale. Uurime, kuidas Andrei „Rannamaja“ teise hooajaga rahule on jäänud ning küsime, millised saated või videod ta järgmisena ette võtab. Sten Kohlmann pajatab sel korral välireportaažis purunenud armastusest.

„Mis muss on?“ kolmas hooaeg naaseb uues kuues ja koos uue saatejuhiga 7. oktoobril. Õhtuleht tänab Märti Eesti ühe ägedaima muusikasaate loomise ja eestvedamise eest!

DJ Heiki

Mussisaade MIS MUSS ON: Dj Heiki

Kuula:

Kirjeldus:
Õhtulehe produtsendi Märt Niidassoo hooaja viimase saate külaliseks on Lõuna-Eesti silmapaistvaim meelelahutaja Dj Heiki.

Muuhulgas räägiti saates, kuidas jõudis Heiki muusikani, mida kujutavad endast teda ümbritsevate muusikute kollektiivid ning paljustki muust.

vabaflow

Mussisaade MIS MUSS ON: vabaflow

Kuula:

Kirjeldus:
Õhtulehe produtsendi Märt Niidassoo hooaja eelviimase saate külalisesks on kohaliku räpiskeene viimase aja aktiivseima arvustusblogi vabaflow eestvedaja Aleksander Algo.

Muuhulgas rääkis noormees kuidas jõuti blogimiseni ja mis on selle eesmärk, kui raske on tegelikult muusikat arvustada ning milline on kohaliku muusikamaastiku seisukord.

DJ Quest

Mussisaade MIS MUSS ON: DJ Quest

Kuula:

Kirjeldus:
Õhtulehe produtsendi Märt Niidassoo järjekordse saate külaliseks on DJ Quest – Eesti räpp-kultuuri üks alustaladest ja edasiviijatest.

Saates räägiti lähemalt hiljuti toimunud hiphop.ee aastaküsitluse tulemustest, praegusest ja kunagisest muusikamaastiku olukorrast ning põgusalt meenutati ka Red Bull Music Academys osalemist. Sten Kohlmann on karantiinipuhkuselt naasnud ja räägib Questiga mängudest ja nende arvustamisest.

Boipepperoni

Mussisaade MIS MUSS ON: Boipepperoni

Kuula:

Kirjeldus:
Õhtulehe produtsendi Märt Niidassoo järjekordse saate külalisesks on Eesti uue räpilaine üks esimesi produtsente boipepperoni .

Muuhulgas rääkis noormees kuidas leidis tee muusikani, mis on tema lemmik jahutoote kate ja mida kindlasti teisel kohtingul teha ei tohiks.

Akar

Mussisaade MIS MUSS ON: Akar

Kuula:

Kirjeldus:
Õhtulehe produtsendi Märt Niidassoo järjekordse saate külalisesks on end üheks Eesti vihatuimaks räppariks nimetanud Akar.

Muuhulgas rääkis Akar, mida arvab tänapäeva muusikast, kuidas pahatihti kiputakse arvustama artsiti isikut, kui tema muusikat ning esitab ka üleskutse kõigile huvilistele, kes sooviks 16 reaga oma oskuseid tõestada.

Juttu tuli ka mehe tulevikuplaanidest välismaal ja uue rõivabrändi loomisest. Lisaks lahkasime saates ka perevägivalla teemat, millega Akar isegi kokku on puutunud ning mis karantiiniajal aktuaalseks teemaks on.

Seaduskuulekus

Mussisaade MIS MUSS ON: Seaduskuulekus

Kuula:

Kirjeldus:
Õhtulehe produtsendi Märt Niidassoo karantiiniaja erisaate külalisesks on räpipundis Hanf Kung tegutsenud ning äsja uue plaadi välja andnud Seaduskuulekus.

Muuhulgas rääkis Seaduskuulekus, kuidas sündis värske plaat, kuidas on välja näinud tema muusikalised rännakud ning milliseid muutuseid on näinud tema pereelu. Sten Kohlmann tuletab aga välireportaažis kõigile meelde, kuidas karantiiniajal seaduskuuleliku joont hoida.

Säm

Mussisaade MIS MUSS ON: Säm

Kuula:

Kirjeldus:
Õhtulehe produtsendi Märt Niidassoo karantiiniaja erisaate külalisesks on räpimaastikul alustanud kuid popi poole liikuv säm.

Muuhulgas rääkis säm kuidas alustas muusikaga, mida tähendab koostöö päris plaadifirmaga ning millist mõju avaldab praegune koroonaepideemia muusika loomisele kui koolitöö.

Väike Kelder

Mussisaade MIS MUSS ON: Väike Kelder

Kuula:

Kirjeldus:
Õhtulehe produtsendi Märt Niidassoo sellekordse saates purustatakse stuudiorekord, sest kohal on lausa 5 meest. Külas on Väike Kelder

Muuhulgas rääkisid pundi liikmed, kuida on muusikat teha siis, kui osad mehed on teises Eesti otsas, kellega nad kunagi koostööd ei teeks ning kuidas saadakse Tallinn Music Weekile esinema.