martin helme

Erakonnajuhtide debatt

Erakonnajuhtide debatt Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/878050027-arvamusfestival-erakonnajuhtide-debatt.mp3 Kirjeldus: Tavakohane erakonnajuhtide arutelu Arutelu juht: Taavi Eilat (ERRi ajakirjanik) Osalejad: Helir-Valdor Seeder, Indrek Saar, Kaja Kallas, Kristina Kallas, Martin Helme ja Züleyxa Izmailova Korraldaja: Arvamusfestival Arutelu toimus 14. augustil Paides. Vabas õhus tehtud salvestusele lisavad värvi tuule puhumine, lehtede kahin ja vihma krabin.

Read More

Immigratsiooni pidurdamisest, Reformierakonna mustadest tegudest ja vasakpoolsete hävitustööst

„RÄÄGIME ASJAST“: Immigratsiooni pidurdamisest, Reformierakonna mustadest tegudest ja vasakpoolsete hävitustööst Kuula: https://www.buzzsprout.com/705102/4256030-raagime-asjast-immigratsiooni-pidurdamisest-reformierakonna-mustadest-tegudest-ja-vasakpoolsete-havitustoost.mp3 Kirjeldus: Mart ja Martin Helme võtavad kokku lõppeva poliitikanädala, kõneledes hooaja viimases „Räägime asjast“ saates uutest immigratsiooni ja musta tööjõudu kasutamist pidurdavatest seadustest, eestlaste töökusest, Reformierakonna mustadest tegudest, vasakpoolsete hävitustööst ja verejanust USA-s ja Euroopas.

Read More

Liisa Pakosta: naistele üks palk ja meestele teine?

Liisa Pakosta: naistele üks palk ja meestele teine? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/836291110-viljakysib-liisa-pakosta-kas-soovime-sellist-kuulutust-votame-toole-postiljone-palk-naistele-uks-ja-meestele-teine.mp3 Kirjeldus: Võrdõiguslikkuse volinik Liisa Pakosta räägib, miks ta ei mõista Martin Helme algatust kaotada palgalõhe regulatsioonid.

Read More

Stuudios EKRE ja Martin Helme – kes keda provotseerib?

Stuudios EKRE ja Martin Helme – kes keda provotseerib? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/536666928-tagatuba-stuudios-ekre-ja-martin-helme-kes-keda-provotseerib.mp3 Kirjeldus: Tagatoas on külas EKRE fraktsiooni esimees Martin Helme, kes seletab, mis tema meelest ikkagi Toompea lossi ees partei meelavadusel juhtus. Samuti räägib ta partei ootustest valimiste suunal – kas 25% valijatest tuleb EKRE taha, et anda teistele parteidele “jalaga tagumikku nagu Indrek Tarandile…

Read More