Martin Ilves

Möödas on ajad, mil autosid valiti naabrile näitamiseks

Möödas on ajad, mil autosid valiti naabrile näitamiseks Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/932793244-lihtsaltrahast-moodas-on-ajad-mil-autosid-valiti-naabrile-naitamisek.mp3 Kirjeldus: Praegu tundub, et Eesti naine ja mees on muutunud palju ratsionaalseks ning autovalikul lähtutakse nii praktilisest vajadusest kui ka sõidumugavusest, tõdeb Coop Panga liisingu juht Martin Ilves

Read More

Eestlaste lemmikumad automudelid

Eestlaste lemmikumad automudelid Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/849459289-lihtsaltrahast-eestlaste-lemmikumad-automudelid.mp3 Kirjeldus: Millised on eestlaste lemmikumad automudelid ? Millises seisus on tänane autoturg ? Nendel teemadel arutavad Coop Panga Liisingu äriliinijuht Martin Ilves ja Škoda Laagri juhatuse liige Maario Orgla. Saatejuht Jana Vainola.

Read More

Kuidas tänases olukorras nutikalt autot osta?

Kuidas tänases olukorras nutikalt autot osta? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/810429934-lihtsaltrahast-kuidas-tanases-olukorras-nutikalt-autot-osta.mp3 Kirjeldus: Kas praegu, kui riigis on kehtestatud eriolukord ja majanduses valitseb ebakindlus, on õige aeg uue laenu või liisingu võtmiseks? Sellele küsimusele vastamiseks tuleb lähtuda vajadusest ja vastutustundliku laenamise põhimõttest. Coop Panga liisingu äriliini juht Martin Ilves annab soovitusi, mis aitavad langetada uue auto ostuotsuse nutikalt.

Read More