Kirglik matkaentusiast avaldab: kust maailmas võib veel leida puutumata looduse?

251. osa: Kirglik matkaentusiast avaldab: kust maailmas võib veel leida puutumata looduse?

Kuula:

Kirjeldus:
Tänase saate külaline Kunnar Karu jutustab meile matkamisest erinevates maailma paikades – alates Eestist kuni Ugandani välja.

Kunnar tunnistab, et on nii kirglik matkaentusiast, et veedab umbes pooled päevad aastas matkarajal. Saates räägib ta meile aga parimatest matkadest nii Eesti kui maailmas, raskematest hetkedest, iseenda motiveerimisest, pikematest rännakutest, kõrgematest tippudest ning paljugi muud.

Kristjan Keres – korvpallur, juht, ettevõtja ja telestaar avastab oma sisemaailma

“Edu Valem” #22 | Kristjan Keres – korvpallur, juht, ettevõtja ja telestaar avastab oma sisemaailma by Edu Valem

Kuula:

Kirjeldus:
Taskuhäälingu “Edu Valem” 22. osas kutsusime külla ühe huvitava mehe nimega Kristjan Keres, kes vaatamata noorusele juba korda saatnud nii palju huvitavaid asju, et ühe saate ajast jäi kõige rääkimiseks selgelt väheks.

Nooruses juhuslikult korvpallitrenni sattunud ja sellel alal aastaid Eesti meistriliigas mänginud Keres oli ühel hetkel väga lähedal ka profikarjäärile, aga saatus tahtis teisiti ja praeguseks pallib mees veel vaid teiste tegemiste kõrvalt oma lõbuks.

Noore mehena Poolas kinnisvarafondi tütarharu üles ehitama pandud Keres ujus raskest olukorrast välja ja tõusis häid tulemusi näidates ametiredelil kiirelt ülespoole. Ühel hetkel võttis Keres enda jaoks aga aja maha ning läks Aasiasse reisile, mis lõpuks kujunes välja 7-kuuliseks rännakuks.

Eesti tõsielusarjade vaatajatele on Kristjan kindlasti tuttav “Naabrist parem ” saatest, kus ta koos kauni kaaslase Marleeniga ehitasid valmis ühe mõnusa konteinerkodu.

“Edu Valemi” saates rääkisime Kristjaniga nii spordist, õppimisest ja ärist kui ka välismaal matkamisest ja eneseotsingutest. Keresel oli kuulajatele pakkuda palju soovitusi laiast maailmast, mida võiks elu jooksul kogeda.

Saadet juhivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar. “Edu Valem” sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Kõik ettepanekud ja tagasiside on oodatud meiliaadressil info@rahajutud.ee.

Head kuulamist!2

Kunnar Karu – matkamisest, liustike kadumisest ja telkide lendamisest

#27 Kunnar Karu – matkamisest, liustike kadumisest ja telkide lendamisest.

Kuula:

Kirjeldus:
Meie tänase saate külaliseks on mees, kes on oma lühikese elu jooksul suutnud vallutada nii mõnegi tipu, mida tavainimesed vaid piltide ja videote pealt näinud on. Meie tänase saate külaliseks on elupõline seikleja, Kunnar Karu.