POHMELLIPÄEV #64

POHMELLIPÄEV #64

Kuula:

Kirjeldus:
Palun-palun-palun, üks riietumisstiil, ära tule tagasi! Ma ei oska enam rongis mugavalt istuda. Vaatame ühe eriti pulli ettevõtte facebooki feedi. Loeme soovisolvangut mis on pigem ventileerimine. Saatke oma pohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)

POHMELLIPÄEV #63

POHMELLIPÄEV #63

Kuula:

Kirjeldus:
“Idioot” ei tohi öelda, teadsid ikka? Mis sorti sõber sina oled – full m*nn või pehmendaja? Mida sa ei tahaks näha enne rahulikku “aeg iseendale” aega? Loeme ka ühe rikkaliku soovisolvangu. Saatke oma pohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)

POHMELLIPÄEV #62

POHMELLIPÄEV #62

Kuula:

Kirjeldus:
Loodetavasti oli/on sul okei Jaanipäev. Ma veel ei tea kuidas minu oma läks. Saatke oma jaanipohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)

POHMELLIPÄEV #61

POHMELLIPÄEV #61

Kuula:

Kirjeldus:
Kuidas koolitatakse eesti dubleerijaid? Legaliseeriks kõik asjad peale selle ühe. Maailma siteim päev ja nimed mis ajavad kettima. Saatke oma pohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)

Episood 106: stuudios Kristel Aaslaid

Episood 106: stuudios Kristel Aaslaid

Kuula:

Kirjeldus:
Uues stuudios käis külas näitleja, laulja ja saarlane Kristel Aaslaid. Jutuks tulid joomingud, artisti katsumused ja ebakindluste alistamine. Üksjagu halge sai Kristeli elukaaslane Mattias Naan.

Taskuhäälingud ja Rüperaalid Mattias Naaniga. Külas Mattias Naan.

#49 Taskuhäälingud ja Rüperaalid Mattias Naaniga. Külas Mattias Naan.

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses osas parandavad poisid ära Mattias Naani podcasti ja arutavad Jaanipäeva traditsioone.

POHMELLIPÄEV #60

POHMELLIPÄEV #60

Kuula:

Kirjeldus:
Leidsin ühest jalkafännide videost iseenda. Kuidas anonüümselt laikida saaks? Spiooni-gear on kõvasti alla käinud. Sõprusteraapia promo ja lugejakiri. Saatke oma pohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)

SEE POLE POHMELLIPÄEV MATTIAS NAANIGA

#10 Ajumähis: SEE POLE POHMELLIPÄEV MATTIAS NAANIGA

Kuula:

Kirjeldus:
3 meest, 2 mikrit, umbes 4,5 laulu, 3 reklaami, 1 kuulajakõne ja liiga palju viskit. Kutsusime külalise, et talle puid panna. Ilmselt rohkem külalisi ei tule…

POHMELLIPÄEV #59

POHMELLIPÄEV #59

Kuula:

Kirjeldus:
Esiteks, sorri kui sul täna rets pohmell on. Teiseks, ma tean nüüd TÄPSELT kui vanad on anonüümselt kommenteerivad naised! Millal saab riideese läbi ja mis krdi kottide diskrimineerimine siin käib?! Saatke oma pohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)

POHMELLIPÄEV #58

POHMELLIPÄEV #58

Kuula:

Kirjeldus:
Kelle köögis kõige rohkem asju on? Tundub, et mul ei ole piisavalt igatahes. Kas olen olnd eeskujulik või läks pühapäev peenelt p**si ära? Kustmaalt on okei tänavamuusiku üle naerda ja kui kaua? Sellised probleemid selle osas ühesõnaga. Saatke oma pohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)