Mattias Turovski

Eelnõuga Riigikogus

Eelnõuga Riigikogus Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/922138759-loomadehaal-eelnouga-riigikogus.mp3 Kirjeldus: Kuidas on läinud karusloomafarmide keelustamise eelnõul Riigikogus? Mis saab edasi? Oma mõtteid ja muljeid jagavad Loomuse liikmed Martin Garbuz, Marko Lepik ja Mattias Turovski. Lisaks annab Riigikogu liige Liina Kersna ülevaate sellest, miks ta karusloomafarme ei toeta.

Read More

Loomatööstusest pärit haigused

Loomatööstusest pärit haigused Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/803128162-loomadehaal-loomatoostusest-parit-haigused.mp3 Kirjeldus: Saates on jutuks zoonootilised ehk loomadelt inimestele üle kanduvad haigused. Kuidas jõuavad need loomatööstusest inimesteni ja millele praeguse kriisi valguses mõelda võiks? Millised väljavaated ja võimalused seisavad majanduse ees – kas inimkonnal on ehk aeg üles ehitada uutlaadi majandus, mis välistaks loomade ekspluateerimise? Oma sisukaid vaateid jagavad tänases saates…

Read More

Floris van den Berg

Loomade Hääl #10: Floris van den Berg Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/621533856-loomadehaal-loomade-haal-10-floris-van-den-berg.mp3 Kirjeldus: Keskendume filosoofiale ja küsime Loomaõiguste konverentsil esinenud Hollandi filosoof Floris van den Bergilt, kuidas liikuda ühiskonna poole, mis oleks täielikult vegan. Lisaks arutame sügavuti keskkonnafilosoofia sõlmpunkte. Saate autorid on Mattias Turovski ja Sven Paulus.

Read More