Clicherik & Mäx

Mussisaade “MIS MUSS ON?”: Clicherik & Mäx

Kuula:

Kirjeldus:
„Mis muss on?“ on Õhtulehe muusikasaade, mis lahkab lisaks tavapärasele mussijutule ka artisti mõtteid tavaelust. Saatejuht Sten Kohlmanni seekordseks külaliseks on mehed, kes on ühe korra varem juba saatesse sattunud 

Ilmselgelt räägime loost nimega „Maakas“, mis meestele mullu Raadio 2 Aastahiti tiitli tõi. Kuidas sündis video, millised elemendid sellest välja jäi ning kui palju selle peale solvutakse (vihje: mitte väga)? Kuulajaküsimused kompavad minevikku, meie aga tulevikku ning uurime, mis järgmiseks.

Mäx & Clicherik

Mis Muss On – Mäx Ja Clicherik

Kuula:

Kirjeldus:
„Mis Muss On?“ on Õhtulehe muusikasaade, mis lahkab lisaks tavapärasele mussijutule ka artisti mõtteid tavaelust. Õhtulehe produtsendi Märt Niidassoo järjekordse saate külaliseks on räpiduo Clicherik ja Mäx.

Muu hulgas rääkisid mehed sellest, kui hästi nad laulda oskavad, kumb rohkem naistele meeldib ja kuidas Soome räpiskeene erineb kodumaa omast. Saatest ei puudu ka välireportaaž, kus püstolreporter Sten Kohlmann kategoriseerib eesti räpparid karmide tegude järgi edetabelisse, ning lugejakiri.