VW ümberkorraldused said kinnituse: mis muutub?

63. VW ümberkorraldused said kinnituse: mis muutub? by Istmesoojendus

Kuula:

Kirjeldus:
Sel korral räägime “Istmesoojenduses” esmalt VW Grupis toimuvatest muutustest. Mitu brändi jätkavad VW ridades, kuid mitte kõik. Samuti toimub lisaks terve hulk väikemuudatusi.

Lisaks räägime Subaru elektriautost, mis on ehitatud Toyotaga kahepeale, täpselt nagu BRZ-GT86 kombo. Euroopasse peaks Subaru Foresteri suurune uus auto jõudma lähiaastatel ning samale platvormile võib luua veel kõiksugu huvitavaid masinaid.

Eesti elektriautode ostu toetusvoor sai läbi sama kiirelt kui alguse sai. 15. detsembri hommikul alanud voor sai läbi kõigest poole tunniga, mis on ajaline rekord. Igal aastal läheb toetus loosi üha kiiremini.

Proovisõiduautoks oli sel nädalal Mazda MX-30, mis ideaalis sobib oma sõiduulatuse tõttu pere teiseks autoks. Disaini poolest on autol mitmeid tugevaid külgi ning kindlasti pakub see ka piisaval määral isikupära. Kuidas on aga praktilisusega?

Nipinurgas räägime jääle minekust, täpsemalt sellest, miks on hetkel veel vara jääle minna. Lähinädalatel on veekogudelt päästetud mitmeid teadmatusest sinna roninud lapsi, kuid üha enam küsivad ka autosõbrad, kas juba võiks oma sõidukiga jääle minna. Vastus on hetkel veel selgelt “ei” ning selleks on mitu põhjust.