Kananagits mis maksab 100 000 dollarit

Meile Meeldib Mängida #104 – Kananagits mis maksab 100 000 dollarit

Kuula:

Kirjeldus:
Maailma kalleim kananagits müüdi reedel eBays 99 997 dollari eest. Kes võiks olla küll see salapärane ostja, kes oli nõus sellist summat maksma McDonald’si kananagitsa eest, mis meenutab tegelast populaarsest videomängust “Among Us”.

Samal ajal on sotsiaalmeedia täis pahaseid PlayStation 5 omanikke, kes süüdistavad Sony kasutajate petmises, sest uued mängud ilmuvad siiski ka PS4 konsoolile. Küll aga ilmub PS5 jaoks varsti üks Xboxi eksklusiiv. Lisaks räägime uutest PlayStation VR mängudest, uuest mängustuudiost, Nintendost, Minecraftist, Warhammerist, AMD’st, Borderlandsist ja loomulikult E3-st.

00:00 Maailma kalleim kananagits
06:32 Järgmine sisuvarguse juhtum Capcomis
10:33 “God of War: Ragnarok” ja “Gran Turismo 7” ilmuvad ka PlayStation 4 konsoolile
19:28 Xboxi eksklusiivmäng ilmub ka PS5 konsoolile
23:56 PS5 eksklusiivmäng ilmub ja Xboxi konsoolidele
24:57 PlayStation VR üritus oli
29:00 Uus mängustuudio Athena Worlds
33:55 Uued mängud mis tulekul
37:02 Nintendo sai kohtus võidu RomUniverse vastu
38:52 Minecraft staar tunnistas oma pettuse üles
40:59 Warhammeri üritus oli
41:50 AMD FidelityFX
44:34 “Borderlandsi” film
51:06 E3 2021
1:07:40 Tasuta või soodsalt – DISCORD.MKUUBIS.EE

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

“Pärast saadet” saateosa, kus mängime mänge, vastame kuulajate küsimustele ja räägime niisama juttu, on järelvaatamiseks ja kuulamiseks kättesaadav ainult Meile Meeldib Mängida patroonidele. Meile Meeldib Mängida Patreoni lehe leiab siit: https://www.patreon.com/meilemeeldibmangida

Meile Meeldib Mängida #88 – Head Sõbrapäeva!

Meile Meeldib Mängida #88 – Head Sõbrapäeva!

Kuula:

Kirjeldus:
Sõbrapäeva saates mängime täna taustal sellist armast mängu nagu “Haven” ning räägime sellisest tuntud paarist nagu Ratchet & Clank (Eestis tuntud ka Raks ja Kolks nime all), PS5-st, “Minecraftist”, “Fortnite’ist”, CD Projekt Redist, Ubisoftist, McDonaldsi lasteeinest ja Pokemonidest.

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

Tõnis Sildaru: vahel on hirmus isegi renni ääre peal seista, hüpata ma ei julgeks

4. osa: Tõnis Sildaru: vahel on hirmus isegi renni ääre peal seista, hüpata ma ei julgeks

Kuula:

Kirjeldus:
Õhtulehe raadiosaade „Tugitoolis sportlane” vestles sel nädalal freestyle-suusatamise maailmameistri Kelly Sildaru isa Tõnis Sildaruga. Ta on mees, kellest teatakse oluliselt vähem kui tema lastest.

Saate alguses püüdis saatejuht Ats Kuldkepp kahekordsetest cork’idest ja switch 1080-test võimalikult kaugele jääda. Tõnis Sildaru rääkis, mida ta tegi enne seda, kui ta sai Kelly ja 12aastase Henry Sildaru isana tuntuks ja kuidas ta on suutnud ennast laste arengut jälgides ala üksikasjadega kurssi viia.

Tõnis tunnistas ausalt, et rennis julgeks ta libiseda ainult põhja peal ja pargisõidurajal poleks temalt mõtet trikke oodata. Lisaks avaldas ta, miks tuleb Kellyle McDonalds’i toit kasuks ja mida ta ise noortele sportlastele valmistab. Ja kas Henry Sildarust võiks saada Eesti Bam Margera?

Puutumata ei jäänud ka higised teemad. Näiteks: kas tõesti on Kelly Sildaru võitnud 27 järjestikust pargisõiduvõistlust tänu õnnele? Mida peaks Eesti suusaliit Sildarude heaks tegema? Kas rahvusvahelise suusaliidu plaan talvised X-mängud välja suretada õnnestub?

Head kuulamist!