McLaren

Motoorselt Rahutu ajalugu: Hamiltoni ja Alonso kodusõda McLarenis

Motoorselt Rahutu ajalugu: Hamiltoni ja Alonso kodusõda McLarenis Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/bpyc28/ajalugu_20076c51l.mp3 Kirjeldus: Uue saatesarja “Motoorselt Rahutu ajalugu” avab ülevaade kahe oma generatsiooni kõige andekama vormelipiloodi ühest ja ainsast aastast tiimikaaslastena McLareni võistkonnas. See oli aasta, kui McLaren sisemiselt plahvatas ning seda nii rajal kui rajalt väljaspool asetleidnu pärast. Suur aitäh kõigile meie kuulajatele, kes teemasid välja pakkusid. Meil…

Read More

Pandeemia eri – Vettel ja Ferrari lähevad lahku

Pandeemia eri – Vettel ja Ferrari lähevad lahku Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/08jesh/saadepandeemiaeri.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Vettel ja Ferrari lähevad lahku; Kas McLaren võitis või kaotas Ricciardo palkamisega? Kes hõivad tühjaks jääva Renault koha? Esimene etapp on juba silmapiiril. Head kuulamist! Oleme nüüdsest kuulatav ka Spotifys!

Read More

Austria GP – Verstappeni müks esikohale oli aus või jobu liigutus?

Austria GP – Verstappeni müks esikohale oli aus või jobu liigutus? Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/rcg4k9/saade_austria.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Kas Verstappen oleks pidanud saama karistuse Leclerci nügimise eest? McLareni uus hingamine; Kuidas Ferrari mängis taktikaga Leclerci võidu maha. Honda esimene võit viimase 13 aasta jooksul ja Ferrari karma. Head kuulamist!

Read More