Eesti-Itaalia maavõistlus, mille kindlaks võitjaks on Eesti!

Eesti-Itaalia maavõistlus, mille kindlaks võitjaks on Eesti!

Kuula:

Kirjeldus:
Jalgpallis saaksime me Itaalialt kotti. Korvpallis usutavasti ka. Kui võistleldaks kuumaverelisuses, poleks meil lootustki peale jääda. Ometigi on üks valdkond, milles võiks vähemalt saatejuhtide arvates itaallastele vabalt säru teha. See on kingadisain ja seda tänu Uncle Paul brändi kingadele.

Avasta enda sisemine panter!

Avasta enda sisemine panter!

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordse saates “Ma olen mees” räägime kuningate joogist konjakist. Külas on Meukowi tootejuht Maire Novik ja sommeljee Aivar Peeduli.

Maailma parim džinn valmib Telliskivis!

Maailma parim džinn valmib Telliskivis!

Kuula:

Kirjeldus:
Kõlab uskumatuna, kuid tõsi see on – maailma parim sloe džinn valmib Tallinna südalinnas, Telliskivi rajoonis, Junimperiumi käsitöödžinnivabrikus. Junimperiumi loojaks on endine moekunstnik, ettevõtja ning džinnientusiast Tarvo Jaansoo. Džinni- ja elufilosoofiatest üldisemalt Tarvoga räägimegi.

Rulli sentimeetrid minema!

Rulli sentimeetrid minema!

Kuula:

Kirjeldus:
Mis on rullmassaaž?

Kellele on see mõeldud?

Kas selle abil saab kaalust alla võtta?

Kuidas see tervisele veel mõjub?

Mitu korda peaks rullimas käima?

Kui palju see maksab?

Millised on Kee Abeli maailmavallutusplaanid?

Kuidas saatejuhtidel salongis läks?

Kas üks õige Eesti mees julgeb salongis käia?

Neile ja paljudele teistele küsimustele saad vastuse, kui kuulad saadet1

Millised on väikeste laste suured mured? Külas koolipsühholoog

Millised on väikeste laste suured mured? Külas koolipsühholoog by Ma olen MEES

Kuula:

Kirjeldus:
Suured lapsed, suured mured, väiksed lapsed, väiksed mured. Seda ütlust on kuulnud ilmselt paljud, ent tegelikult pole neil sõnadel suuremat tõepõhja all. Väikse inimese jaoks on tema mure just kõige suurem. Aga mis võib tänapäeval last kõige rohkem vaevata? On see koolikiusamine? Või hoopis sotsiaalmeedias toimuv küberkiusamine? Pereprobleemid?

Miks saab öelda, et esimese klassi lapsel on depressioon või ärevushäired? Esialgu kõlab see ju jahmatavalt, kuna neid seostame eelkõige ikkagi täiskasvanutega.

Kõikidele neile küsimustele annab saates vastuse koolipsühholoog Marko. Lisaks annab noor mees ka soovitusi, kuidas vanemad võiksid oma lapsi kasvatada nii, et laps ei peakski psühholoogi juurde sattuma.

Kuula saatest lähemalt!

Meeste mured rasestumisel (Andre)

6. Meeste mured rasestumisel (Andre)

Kuula:

Kirjeldus:
Sellel nädalal on külas üdini positiivne Andre, kes teeb ja jõuab palju, aga juba kolm aastat proovivad nad abikaasaga rasestuda ja siiani pole see õnnestunud. Milles on Andre mure, kuidas käib tema ravi ja kuidas ta üldse elu ja seda teekonda näeb, kuulete juba tänases saates!
Mõnusat kuulamist!

Suur Muul

#196 – Suur Muul

Kuula:

Kirjeldus:
Juttu tuleb nii kilpkonnadest, Eesti meeste mahutavusest kui ka salapärastest mõrvadest vene mägedes. Teisisõnu pealtnäha väga eklektiline episood, kuid kui korktahvli ja punase niidiga järge pidada, siis on kõik loogiline.

Mehed, kes jäävad poisteks

Episood 31: Mehed, kes jäävad poisteks

Kuula:

Kirjeldus:
Miks on nii, et tüdrukuid kasvatatakse varakult usinateks ja virkadeks, poistel aga lubatakse lapsepõlve pikendada varase keskeani?

turvameetmete hulgas nii tšäks kui mehe teesklemine

turvameetmete hulgas nii tšäks kui mehe teesklemine

Kuula:

Kirjeldus:
Kui sul juuksed öösel lehvivad, on see mõne jaoks signaal: lits on liikvel! Seetõttu tasub need peita mantli alla. Veel parem: õhtul koju minnes tõmba kapuuts pähe ja püüa kõndida võimalikult mehelikult. Need on vaid paar asja, mis kuuluvad naisena meie turvameetmete hulka…

Naine, kes valitseb relvaga maailma… peaaegu

Naine, kes valitseb relvaga maailma… peaaegu by Ma olen MEES

Kuula:

Kirjeldus:
Dina Gontšarova on üks ütlemata vägev naine, kellele pole relvaga paugutamine sugugi võõras – 2019. aastal saavutas ta laskmise Euroopa meistrivõistlustel kolmanda koha. Dina käis podcastis “Ma olen mees” oma tegemistest lähemalt rääkimas.

Kuidas jõudis Dina ekstreemse ala juurde? Mitu korda ta nädalas harjutab? Millise relvaga meeldib naisele kõige rohkem lasta? Kuidas ta lisaks laskmisele end vormis hoiab? Neile ja paljudele teistele küsimustele saab täpsemad vastused juba saadet kuulates.

Lisaks oli saatejuhtidel stuudios külas ka Einar Lillo lasketiirust Top Gun. Einar selgitab lähemalt, mille poolest erineb sportlaskmine sellest, mida meie tavainimestena ette kujutame. Lisaks räägib mees põneva loo sellest, kuidas esimest korda ise relvadega kokku puutus. “Isa pani AK-47 lauale, läks ise kodust ära ja siis …”

Loomulikult avanes ka saatejuhtidel seekord võimalus Top Gunis kohal käia ja ise kätt proovida. Tõsi, see ei läinud kõigil nii sujuvalt, nagu võis loota.