Mercedes-Benz GLC 200

Mercedes-Benz GLC 200

Kuula:

Kirjeldus:
Kas juba isutab sõita selle imelise luksust täis 62k maksva kurjamiga? 💸 Mercedes-Benz GLC 200 d 4MATIC Coupe on midagi erilist! 💸 Minul naisena igastahes silm särab. Täielik harakas. Mehed saavad tänitada, kõik mis maksab palju, särab, luksust täis..Naistele meeldib. No, aga eluke on täis rabamist ja rügamist, kes seda luksust siis ei jumaldaks! Räägin ka ökonoomsusest ja mugavusest päris palju. Kuula, kui palju läks Tallinnas käik maksma! Ma üllatan Sind! Ma luban..
IG: @positiivnepodcast @paulalill www.paulalill.com

Mercedes-Benz EQV

Mercedes-Benz EQV

Kuula:

Kirjeldus:
See ülimalt äge 0 cm3 ehk 100% elektriline, esiveoline pirakas buss oli minu kätes terve nädalavahetuse – Mõnus!. EQV-d on nii pikka kui ka ülipika sõidukipikkusena võimalik tellida 5140 mm / 5370 mm, max võimsus 150 KW (204 hj) ning ruumi jagub seal kuni 8-inimesele. Mine ja kuula minu sõidukogemust. Käisime temaga lausa karjääris ja nautisime nii tormi kui ka ilusat ilma. Sõidumüra68 dB(A). Elektrienergia kulu – 263.2 Wh/100km. V-klass = suurepärane sõidumugavus, turvaliselt teel, tippklass nagu Mercedes-Benz ikka!
Kiirlaadimisjaamaga tankla Tartus – Reinul ei andnud rahu ja ta leidis selle pamparampampampaaaaa…Aardla Olerex!
www.mercedes-benz.ee
Foto: Rein Leib Photography

Mercedes-Benz V 300 Avantgarde

Mercedes-Benz V 300 Avantgarde

Kuula:

Kirjeldus:
Mina pole varem bussiga nii kaua sõitnud järjest 🤷🏼‍♀️! Kolmapäeva õhtust ja reedeni. Mercedes-Benz V 300 Avantgarde A2 4MATIC AMG pakett 2.0 176kW. Veidralt mugav kogemus. Kes arvab, et sellised suured asjandused ei liigu, siis 176kW ei vea teid alt! Imeline disain, audiosüsteem.. Suvi on tulekul ja parim valik kodumaad avastada perega – Mercedes-Benz V-klass!
Aitäh Tartu Veho AS esindus! Aitäh Robert!
www.mercedes-benz.ee

Sõida säästlikult ja teeni krüptoraha

77. Sõida säästlikult ja teeni krüptoraha by Istmesoojendus

Kuula:

Kirjeldus:
Sel korral räägime USA Voltswageni uudisest, mis nagu praeguseks on selgunud, oli varajane aprillinali, nagu ka saates spekuleeritud sai. Ometigi on sel uudisel mitmeid tahke, mis siiski kehtivad.

Räägime kõrvale ka Kia uuest elektriautost, mis tuleb ka väga kõva GT mudelina. Kia Stinger oli ju tähelepanuväärne automudel, kas uus GT elektrikas toob ka samasuguse kultusmudeli?

Uudiseid tuleb ka auto ja krüptovaluuta maailmast. Fiat hakkab säästliku sõitmise eest elektriautodega jagama KiriCoini nimelist krüptomünti. Seda saab omakorda kasutada kõiksugu teenuste ostmiseks. Kui palju tuleb aastas rahulikult sõita, et midagi päriselt võita?

Proovisõiduautoks oli Mercedes-Benz S-klass, mis on mitte väga ootamatult uskumatu luksuslikkusega auto. Kus mujal on võimalik kogeda SPA-laadseid hoolitsusi ning sellist mugavust? Kas tal üldse probleeme on?

Nädala automõttena räägime vanematest autojuhtidest ning sellest, kas nende sõitmist tuleks ja peaks piirama või mitte. Mõte on inspireeritud Ühendkuningriigis toimuvatest aruteludest.

Mercedes-Benz CLA 200

Mercedes-Benz CLA 200

Kuula:

Kirjeldus:
Kuula minu sõidukogemust uhiuue Mercedes-Benz CLA 200-ga! Neljaukseline Coupé!💥 Tohutu püss – üleni musta värvi 😍🖤 ehk kõik välised liistud on mustad ning CLA-mudelitel pole ka akendel liiste. See konkreetne isend on absoluutselt imeilus, mugav ja ökonoomne! Ja see MULTI BEAM LED! Mine ja kuula kuidas sõita oli! www.mercedes-benz.ee

Mercedes-Benz GLA

Mercedes-Benz GLA

Kuula:

Kirjeldus:
Sõidukogemus selle imeilusa Mercedes Benz GLA -ga läbi naise silmade! GLA on selline armas ja pisike linnamaastur, millega on stabiilne ja kindel sõita. Turvaline ja ilus auto (head lisad ja mugavused). Mina sõitsin selle autoga terve nädalavahetuse. See on oma suuruse poolest väga ökonoomne auto.
Kuula ka CLA- episoodi! Kui võrrelda CLA-d ja GLA-d, siis minu valikuks oleks pigem CLA. See on sportlikum, äkilisem, ergastab mu meeli rohkem ning sobib minu iseloomuga. CLA on selline jõuline ja mudel, millega mina sõitsin nägi üsna kuri välja ka. Armusin!

Koroonakriisi mõjud: Mercedes-Benz keskendub kaubikutele, Mitsubishi tõmbub Euroopast välja

48. Koroonakriisi mõjud: Mercedes-Benz keskendub kaubikutele, Mitsubishi tõmbub Euroopast välja by Istmesoojendus

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordne “Istmesoojendus” võtab vaatluse alla paar olulist muudatust, mis seoses koroonaviiruse ja muutunud majandusolukorraga automaailmas toimuvad. Üks autotootja tõmbub näiteks Euroopast üldse välja, teine keskendub praegusest sootuks teistsugustele sõidukitele.

Lisaks räägime elektriautodest, täpsemalt ühest nende eripärast. Kuigi elektriauto hoolduskulud on madalamad kui sisepõlemismootoriga autodel, siis rehvid on neil omapärased ja see tähendab, et ka pisut kallimad. Kuidas täpselt elektriautole rehvi valida, sellest räägimegi.

Proovisõiduautoks oli Honda Jazz, mis esmakordselt on saadaval hübriidajamiga. Tegemist on äärmiselt praktilise autoga, mille puhul olime väga üllatunud, et saime ligidale väljalubatud kütusekulule. Praktilisuse poolt on ka teisi suuri plusse, kuid ka üks väike mõttekoht, mis nina kirtsutama paneb.

Nipinurgas räägime sellest, kuidas auto (varu)osi tellida, neid tuvastada ja valida. Räägime, kuidas saada ligipääsu autode remondimanuaalidele ja leida oma autole sobivaid tuuning-osi. Siinkohal on toeks Veli kogemus tema MR-2ga.

Saatejuhtideks on Jan-Matthias Mandri ja Veli Rajasaar.