El Clasicost, Leicester Cityst ja tabascoga vanillikohukestest (loe: Meistrite liigast)

20. osa: El Clasicost, Leicester Cityst ja tabascoga vanillikohukestest (loe: Meistrite liigast) by Kolmas poolaeg

Kuula:

Kirjeldus:
Pingeline nädalavahetus Euroopas nõuab, et Kolmas poolaeg tuleks eetrisse erisaatega. Tänase osa esimene ja tähtsaim teema on laupäeval peetud lahing Camp Noul, kus Madridi Real lõpetas Barcelona 39 mängu pika kaotuseta seeria. Ent kas Sergio Ramos pidanuks juba esimese pooltunni sees punast nägema?

Leicester City suurendas nädalavahetusega taas oma edu Premier League’i tipus. Kui Liverpooli kapten Steven Gerrard kukkus tiitlijahis maoli, siis Leicesteri kapten Wes Morgan tuli ja lõi ülitähtsa värava. Kiitus talle! (15.52)

Kolmandas saateosas vaatame ette Meistrite liiga veerandfinaalidele (28.55) ehk arutame, kas Benfical on Bayerni vastu võimalust, kas Barcelona on El Clasicost väsinud, kas PSG on ikka Manchesester City vastu kõva favoriit ja mida peab tegema Mart Treial, kui Wolfsburg alistab Madridi Reali.

Veel on stuudios Ott Järvela, Merili Luuk ja Viljar Voog. Meeldivat kuulamist!

MMile 40 riiki, eestlased välismaale, U21 koondise võiduseeria ja õpetussõnad Piiblist

9. osa: MMile 40 riiki, eestlased välismaale, U21 koondise võiduseeria ja õpetussõnad Piiblist

Kuula:

Kirjeldus:
FIFAs lähenevad presidendivalimised ja räägitakse MMi suurendamisest 40 osalejani (1.05), samuti arutletakse, kus võiks MMid toimuda (10.05) ja kas tuleks loobuda ühe korraldajariigi ideest. Seejärel tehakse kiirülevaade kodumaistest jalgpalluritest, kes suunduvad välisklubidesse või otsivad uut töökohta (15.30). Lisaks tulevad Venemaalt vaid head teated, sest Eesti U-21 koondis alistab ühe vastase teise järel (22.35).

Saate teises pooles räägime uskumatustest vigastustest (26.05), kõige kiiremast punasest kaardist (30.30) ja memmekaks olemisest ning pakume välja mängud, millele tasuks panustada (ja vaadata) (32.05).

Stuudios olid Õhtulehe ajakirjanikud Ott Järvela, Henry Rull ja Merili Luuk ning korraks Martin Šmutov.

Kas Ojamaa tagasi koondisesse, pissiv Balotelli ja pöörane jalgpall Inglismaal

8. osa: kas Ojamaa tagasi koondisesse, pissiv Balotelli ja pöörane jalgpall Inglismaal

Kuula:

Kirjeldus:
Ott Järvela, Henry Rull ja Mart Treial alustavad Inglismaa meistriliiga kirgliku lahkamisega (1.00), sest kolmapäevaõhtused mängud lõid noormeeste jalad nõrgaks.

Siis helistatakse Tartusse Merili Luukile (16.10), et saada põgus ülevaade Austria jalgpallist ja Hendrik Ojamaa uuest klubist. Seejärel naastakse sooja stuudiosse, et omakorda mõtiskleda, kuidas on Ojamaa suutnud juba niivõrd paljudes klubides pallida ja kas sellise iseloomuga palluril on Eesti koondisele asja (22.50).

Saate teises pooles lüüakse penalteid (viis kiirteemat, mille hulka kuulub näiteks pissiv Balotelli) (30.00), kiidetakse Sepa jalgpallistaadioni projekti (34.00) ning jagatakse panustamisnippe (35.55), huvitavat jalgpallifakti (39.20) ja nädala vaatamissoovitusi (41.00).

Kas FIFA on nüüd pätivaba ja milline uus Inglismaa meister teeks Barcelonale tuule alla

6. osa: kas FIFA on nüüd pätivaba ja milline uus Inglismaa meister teeks Barcelonale tuule alla

Kuula:

Kirjeldus:
Ott Järvela, Merili Luuk ja Mart Treial heidavad kiire pilgu Inglismaale (1.20) ja tehakse ennustused uueks aastaks (3.25), misjärel tõmmatakse joon alla Eesti meistriliiga hooajale (11.30), vaadeldakse Barcelona imelist hooaega (17.20) ning aasta viimasel saatele pannakse punkt FIFA kriisi analüüsiga (23.50).

Vabandame, et saate heli on mõnes kohas krobeline, tegime produtsendile karmi noomituse ja saadame koolitusele! Aitäh kuulamast ja uuel aastal täiesti uue (ja parema) hooga edasi.