PARE podcast: Avameelselt inimeste juhtimisest! #27

PARE podcast: Avameelselt inimeste juhtimisest! #27

Kuula:

Kirjeldus:
Uues podcastis vestleme ühiskonda 2020. aastal enim puudutanud ja mõjutanud vaimse tervise teemadel ja seda nii isiklikul kui organisatsiooni tasandil. Kuidas organisatsioonid tegelikult oma kõige kallima vara – inimesega ja tema hoidmise ning toetamisega toime tulevad, milliseid meetmeid on tarvitusele võetud ja milliseid valikud erinevates olukordades on mõistlik teha.

Podcasti külalisteks on Anne Randväli (Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingu juhatuse liige, Eesti Vaimse Tervise Ühingu liige, Praxises tervise programmi juht) ja Merle Liisu Lindma (Microsoft HR Business Partner Experiences and Devices Norra ja Eesti arenduskeskustes).

PARE podcast: Avameelselt inimeste juhtimisest #1

PARE podcast: Avameelselt inimeste juhtimisest #1

Kuula:

Kirjeldus:
“Avameelselt inimeste juhtimisest” on PARE podcastide sari, kus räägime teemadel, mis kõnetavad igaüht, kes peab oluliseks inimeste juhtimise head kvaliteeti.

Esimeses saates uurime, mis teeb inimeste juhtimise strateegiliseks ja saate lõpus anname 3 nõuannet, kuidas selleni jõuda. Vahepeale mahub nii mõndagi põnevat.

Saate külaliseks on Merle Liisu Lindma (Microsoft). Temaga vestleb Ilona Lott (PARE juhatuse liige, Human Element Solutions).

Peale kuulamist ootame tagasisidet aadressil info@pare.ee
Inspireerivat kuulamist!