Merle Liivak emade (sala)elust: sõbrannad aitavad imetada!

Naistejutud. 184. saade (13.03.21). Merle Liivak emade (sala)elust: sõbrannad aitavad imetada!

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on stuudios Ajakirja Ema peatoimetaja Merle Liivak, kellega räägime teadlikust elust ja tarbimisest, ilust ja ilusatest valikutest, aga ka ahvatlustest, tänapäeva emade trikkidest ja nippidest ning näiteks ka imetamisest. NB! Algab uus loosimäng! Kuula saadet!

Appi, mu ema ja isa jälgivad mind!

Appi, mu ema ja isa jälgivad mind!

Kuula:

Kirjeldus:
Laste privaatsus ja vanemlik hoolimine – kust läheb piir, kas ja millal on ok oma last jälgida?

Arutelu juht:
Henrik Roonemaa
Osalejad:
Marit Sukk (Tartu Ülikooli doktorant), Holger Haljand (lapsevanem), Merle Liivak (ajakirja EMA peatoimetaja), Peeter Marvet (tehnokratt), Siim Alatalu (RIA)
Korraldaja:
Telia Eesti AS

Arutelu toimus 14. augustil Paides. Vabas õhus tehtud salvestusele lisavad värvi tuule puhumine, lehtede kahin ja vihma krabin.

Merle Liivak. Andestuse ilu

#60 Armastusest: Merle Liivak. Andestuse ilu

Kuula:

Kirjeldus:
Sel korral vestleme iseendale otsa vaatamisest, andestamisest, kaassõltumisest ning keerame vaatevinklit. Külas on ajakirja Ema looja ja peatoimetaja Merle Liivak, kes paotab ukse oma hetkedesse.
Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest
Jälgi meid:
Instagram: instagram.com/podcastarmastusest
Facebook: facebook.com/podcastarmastusest
Twitter: twitter.com/armastusest
Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Merle Liivak avaldab saladuse, mida mehed ja isad tegelikult tahavad

Merle Liivak avaldab saladuse, mida mehed ja isad tegelikult tahavad

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on «Naistejuttude» stuudios külas ajakirja EMA peatoimetaja Merle Liivak. Saade tuli üsna perekeskne – arutame ja anname nõu, kuidas piirata laste nutisõltuvust ning üldse oma pereelu tervislikumalt elada.

Iga lapsevanem teab, kui suurt rolli mängivad tänapäeva laste elus ekraanid. Kuid paljud meist teavad ka, kui kergelt see asi käest võib minna ning ühel hetkel võib murelik ema avastada, et lapse kätte on nutitelefon suisa kleebitud. Mida teha? Millal üldse teha? Kui palju aitab hoopis lapse soovidele vastu tulek?

Merle annab head nõu ning räägib oma kogemustest, Dagmar tunnistab, et tema ei oska selle probleemiga midagi ette võtta. Ja lisaks põhiteemale avaldab Merle ka paar saladust meeste ja isade maailmast. Tasub kuulata!

Küberrünne külmkapist? Tulevikukuriteod.

Küberrünne külmkapist? Tulevikukuriteod. by Arvamusfestival

Kuula:

Kirjeldus:
Räägime uutest tehnoloogiatest, nendega seotud võimalustest ja riskidest. Otsime digiarengute plusside ja miinuste vahel tasakaalu ning arutame, milliseid küsimusi peame tulevikku vaadates endalt ja ümbritsevatelt küsima, millele mõtlema.

Arutelu juht: Toomas Kärner
Osalejad: Tiit Hallas (LHV infoturbe juht), Merle Liivak (ajakirja EMA peatoimetaja), Liisa Tallinn (SpectX turundusjuht), Kristjan Port (Tallinna Ülikooli õppejõud)
Korraldaja: Telia Eesti AS

Arutelu leidis aset 10. augustil 2019 Paides.
Vabas õhus tehtud salvestusele lisavad värvi tuule puhumine, lehtede kahin ja vihma krabin.

Külas Merle Liivak! Miks on Eesti emad nii üksikud?

71. saade (20.10.2018). Külas Merle Liivak! Miks on Eesti emad nii üksikud?

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on «Naistejuttude» stuudios külas ajakirjanik ja kolme lapse ema Merle Liivak, kelle jaoks on emadusega seotud teemad väga põnevad. Emaks kasvamine ei tulnud talle aga sugugi kergelt.

Millised on olnud Merle emaduse-teekonna kõige suuremad väljakutsed, mured ja rõõmud? Kuidas ta on sellega hakkama saanud? Muuhulgas arutame ka, miks on Eesti emad nii üksikud ja mida peaks ära tegema, et meie kõigi elu õnnelikumaks muuta.
Kuula saadet ja leia meid ka Facebookist!