metal

ROCK FM METAL: KÜLAS ON GORESOERD!

ROCK FM METAL: KÜLAS ON GORESOERD! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/970464667-skyportaal-rock-fm-metal-kulas-on-goresoerd.mp3 Kirjeldus: ROCK FM METAL: KÜLAS ON GORESOERD! by Skyportaal

Read More

ROCK FM METAL: KÜLAS ON STRYCH:9!

ROCK FM METAL: KÜLAS ON STRYCH:9! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/949976407-skyportaal-rock-fm-metal-kuelas-on-strych.mp3 Kirjeldus: Rock FM Metal taskuhääling toob kuulajateni Eesti metal-skeene bändide tegemised ja põneva sisepilgu sisemaailma, kuhu paljudel ligipääs puudub. Mõnus kuulamine kõigile, kes ei pelga nalja, muusikat ja sügavaid teemasid.

Read More

ROCK FM METAL: KÜLAS ON PIME!

ROCK FM METAL: KÜLAS ON PIME! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/949976419-skyportaal-rock-fm-metal-kuelas-on-pime.mp3 Kirjeldus: Rock FM Metal taskuhääling toob kuulajateni Eesti metal-skeene bändide tegemised ja põneva sisepilgu sisemaailma, kuhu paljudel ligipääs puudub. Mõnus kuulamine kõigile, kes ei pelga nalja, muusikat ja sügavaid teemasid.

Read More

ROCK FM METAL: KÜLAS ON KOFFIN!

ROCK FM METAL: KÜLAS ON KOFFIN! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/949976440-skyportaal-rock-fm-metal-kuelas-on-koffin.mp3 Kirjeldus: Rock FM Metal taskuhääling toob kuulajateni Eesti metal-skeene bändide tegemised ja põneva sisepilgu sisemaailma, kuhu paljudel ligipääs puudub. Mõnus kuulamine kõigile, kes ei pelga nalja, muusikat ja sügavaid teemasid.

Read More

ROCK FM METAL: KÜLAS ON INTREPID!

ROCK FM METAL: KÜLAS ON INTREPID! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/949976467-skyportaal-rock-fm-metal-kuelas-on.mp3 Kirjeldus: Rock FM Metal taskuhääling toob kuulajateni Eesti metal-skeene bändide tegemised ja põneva sisepilgu sisemaailma, kuhu paljudel ligipääs puudub. Mõnus kuulamine kõigile, kes ei pelga nalja, muusikat ja sügavaid teemasid.

Read More

ROCK FM METAL: KÜLAS ON HORROR DANCE SQUAD!

ROCK FM METAL: KÜLAS ON HORROR DANCE SQUAD! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/949976488-skyportaal-rock-fm-metal-kuelas-on-horror.mp3 Kirjeldus: Rock FM Metal taskuhääling toob kuulajateni Eesti metal-skeene bändide tegemised ja põneva sisepilgu sisemaailma, kuhu paljudel ligipääs puudub. Mõnus kuulamine kõigile, kes ei pelga nalja, muusikat ja sügavaid teemasid.

Read More

ROCK FM METAL: BMTH ERISAADE! KÜLAS ON REELIKA LELLE!

ROCK FM METAL: BMTH ERISAADE! KÜLAS ON REELIKA LELLE! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/949976512-skyportaal-rock-fm-metal-bmth-erisaade.mp3 Kirjeldus: Rock FM Metal taskuhääling toob kuulajateni Eesti metal-skeene bändide tegemised ja põneva sisepilgu sisemaailma, kuhu paljudel ligipääs puudub. Mõnus kuulamine kõigile, kes ei pelga nalja, muusikat ja sügavaid teemasid.

Read More

ROCK FM METAL: KÜLAS ON SWAMP MINE!

ROCK FM METAL: KÜLAS ON SWAMP MINE! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/949976395-skyportaal-rock-fm-metal-kuelas-on-swamp.mp3 Kirjeldus: Rock FM Metal taskuhääling toob kuulajateni Eesti metal-skeene bändide tegemised ja põneva sisepilgu sisemaailma, kuhu paljudel ligipääs puudub. Mõnus kuulamine kõigile, kes ei pelga nalja, muusikat ja sügavaid teemasid.

Read More