VAIMNE TERVIS ft. Metsakutsu ja Minna Sild

#94 VAIMNE TERVIS ft. Metsakutsu ja Minna Sild

Kuula:

Kirjeldus:
Käes on meie kolmas fookusteemaga episood. 🤩 Külas on psühholoog ja peaasi.ee koolitaja Minna Sild ning kunstihing Metsakutsu/Rainer Olbri. Täna arutame nendega, kuidas oma vaimse tervise eest hoolt kanda. Täna saates:
▪️ Miks on oluline nutta?
▪️ Kuidas sina saad muuta võrrandit?
▪️ Kuidas käituda kui sõber vajab abi?
▪️ Kuidas leida hea psühholoog?
▪️ Kuidas tuju heaks joosta?Saatejuhid: Sandra Raju ja Kairi Killing

Metsakutsu

Mussisaade “MIS MUSS ON?”: Metsakutsu by Mis Muss On

Kuula:

Kirjeldus:
„Mis muss on?“ on Õhtulehe muusikasaade, mis lahkab lisaks tavapärasele mussijutule ka artisti mõtteid tavaelust. Saatejuht Sten Kohlmanni seekordseks külaliseks on Metsakutsu, kes tähistas hiljuti oma debüütalbumi „Testament“ 10. sünnipäeva.

Räägime, kuidas on möödunud kümme aastat mõjutanud Metsakutsut nii artisti kui inimesena. Lisaks uurime, millised mehe muusikavideod on ta enda lemmikud ning missugune on eeltöö, mis nende valmistamiseks tehakse. Samuti räägime pisut tulevikuplaanidest, naljaräpist ning sellest, milline muusikapala Metsakutsu matustel käima pannakse.

Rainer Olbri – valetamisest, varastamisest, disainist ja muusikast

#16 Rainer Olbri – valetamisest, varastamisest, disainist ja muusikast.

Kuula:

Kirjeldus:
Meie tänase saate külaliseks on mees, kes on aastate jooksul raputanud nii Eesti räpimaastikku, disainimaastikku kui ka logistikamaastikku! Meil on külas loovgeenius, Rainer Olbri! Tänases saates räägime disainist ja muusikast, varastamisest ja valetamisest ning vaimsest stabiilsusest ja jooksmisest.