Vannipodcast

Meile Meeldib Mängida #102 – Vannipodcast

Kuula:

Kirjeldus:
Ilmad on palavad, mängu-uudistega on põud, seetõttu teeme täna vannipodcasti. Geoff Keighley püüab vist E3 üritusele vett tõmmata ja Kaitlyn “Amouranth” Siragusa loeb samal ajal oma vannis raha.

Netflix tahab oma haaret laiendada ja pakkuda filmide kõrvale ka videomänge. Ka Microsoft tahab oma haaret laiendada ja seetõttu teevad nad koostööd TiMi mängustuudioga, aga Bethesda mänge nad siiski PlayStation 5 konsoolil ei avalda. Loomulikult vaatab suurema turu järele ka Sony, lubades veelgi rohkem PlayStationi mänge arvutile.

Loomulikult kuulutame välja ka auhinnamängu võitja ning Tarmo räägib meile värskest Switchi mängust Miitopia.

00:00 Algus
02:53 Geoff Keighley püüab E3 üritusele vett tõmmata
07:11 Vannistriimerid ei teeni enam raha
16:54 Seksimängu tegijatel ei õnnestu oma mängu Steami saada
20:43 eBay keelas seksimängude müügi ära
22:58 Epic Games vs Apple
26:12 Epic Games vs Nreal
30:58 Netflix soovib mänguturule laieneda
36:58 Halo mobiilidele
38:29 Bethesda mänge ei tule PlayStation 5-le
43:40 Kas Quick Resume tegi mängu statistika katki?
46:35 LittleBigPlaneti serverid suletud
49:21 Rohkem PlayStationi mänge arvutile
51:29 Uued mängud…
1:00:41 Tasuta või soodsalt – DISCORD.MKUUBIS.EE
1:03:40 AUHINNAMÄNGU VÕITJA: Maret Tolbuzova
1:07:52 Miitopia – EI SOOVITA

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

“Pärast saadet” saateosa, kus mängime mänge, vastame kuulajate küsimustele ja räägime niisama juttu, on järelvaatamiseks ja kuulamiseks kättesaadav ainult Meile Meeldib Mängida patroonidele. Meile Meeldib Mängida Patreoni lehe leiab siit: https://www.patreon.com/meilemeeldibmangida

Meile Meeldib Mängida #99 – Pokemonipaparatso

Meile Meeldib Mängida #99 – Pokemonipaparatso

Kuula:

Kirjeldus:

Pärast Atropose planeedilt põgenemist on Tarmost saanud Pokemonipaparatso. Käesolevas saates räägime lausa kahest eksklusiivmängust – PlayStationi eksklusiivist “Returnal” ja Switchi eksklusiivist “New Pokémon Snap”.

Lisaks viskame pilgu peale värsketele uudistele videomängude maailmas, sealhulgas siis räägime “Resident Evili” mängudest, Sony ja Microsofti finantsaruannetest, Epicust ja Applest ning paljust muust.

Loomulikult teeme teatavaks ka viimase auhinnamängu võitja, kuulutame välja uue auhinnamängu ning räägime lähemalt kuidas omale võita üsna pea ilmuv põnevus-rollimäng “Biomutant”.

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

Kui soovid näha ja kuulda pärast saadet striimi, siis see osa on kättesaadav Meile Meeldib Mängida patroonidele. Meile Meeldib Mängida Patreoni lehe leiab siit: https://www.patreon.com/meilemeeldibmangida

Maaklerite tund 28.04.2021: esimese kvartali tulemuste hooaeg

Maaklerite tund 28.04.2021: esimese kvartali tulemuste hooaeg

Kuula:

Kirjeldus:
Esimese kvartali tulemuste hooaeg on täies hoos – oma numbritega on sel nädalal välja tulnud näiteks Tesla, Microsoft, Google, Apple, Facebook ja paljud teised suurettevõtted. “Maaklerite tunnis” keskendume hetkeolukorrale Baltikumi ja USA turgudel. Vaatame peale, millised ettevõtted on klientide seas populaarsed olnud, arutame läbi nii Eestist kui ookeani tagant tulnud põnevamad uudised.

Nagu ikka, veavad saadet Nelli Janson ja Marten Raudsepp.

Videomängud olümpial

Meile Meeldib Mängida #98 – Videomängud olümpial

Kuula:

Kirjeldus:
Tokyo olümpiamängude eel toimuvad virtuaalsed võistlused. Aga mida teha olukorras kui olümpiale ei pääse, oskusi napib ja ausas konkrentsis hakkama ei saa?

Lisaks räägime täna päris palju Sonyst ja PlayStationist, aga ära ei unusta me siiski ka Microsofti ja Xboxi.

Lomulikult teeme teatavaks ka eelmise auhinnamängu võitja ja kuulutame välja uue auhinnamängu.

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

Kas Battle Passi osta on õige tegu?

23. aprilli Puhata ja mängida: kas Battle Passi osta on õige tegu?

Kuula:

Kirjeldus:
Me räägime täna edasi Apex Legendist ja Warzone’ist ning nende Battle Passidest ehk hooajapiletitest. Mis nende mõte on ja kas neid üldse tasub osta? Uudistes räägime, et nüüd on Xboxi tasuta mängud tõesti tasuta ja Microsoft ei saanudki Discordi endale. Sony lubab, etPS5 saab rohkem eksklusiive kui ükski PlayStationi konsool kunagi varem ja Vita ja PS3 poed jäävad alles. Rainer on mänginud edasi Monster Hunterit, Martin Oddworldi ja Rein tegi algust Binding of Isaac: Repentance’iga. Lingilist:

Xbox hakkab reegleid muutma

26. märtsi Puhata ja mängida: Xbox hakkab reegleid muutma

Kuula:

Kirjeldus:
Sel nädalal tuli suuri uudiseid Xboxi leerist, alates sellest, et Microsoft tahab Discordi ära osta kuni selleni, et Xboxi peal mitmikmängu eest raha ei küsita. Uudistes räägime veel sellest, Sony paneb vanade konsoolide digipoes tõenäoliselt varsti kinni, Amazon tegi uue mängustuudio ja Disco Elysium keelati Austraalias ära. Rainer on mänginud Empire of Sini ja Rein Call of Duty: Warzone’i. Soovituseks on Lingilist: Xbox

Mihkel Rembel: start-up’ide tulevikuedu hindamisel keskendun 85% just tiimitööle

Mihkel Rembel: start-up’ide tulevikuedu hindamisel keskendun 85% just tiimitööle by 🎙️”Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis”

Kuula:

Kirjeldus:
Minu seekordseks vestluskaaslaseks on Microsofti start-up valdkonna ekspert Mihkel Rembel. Hetkel toimetab ta ka JCI Tallinn juhatuse liikme ja asepresidendina ärisuhete alal, samuti hindab Mihkel ajujahi žüriis ka sealseid äriideid. Lõviosa oma senisest karjäärist on Mihkel aga teinud müügitööd. Kogemust on ta hankinud mitmetest suurettevõtetest Eestis nagu Euronics, Swedbank, SEB, PWC ja täna Microsoft. Mihkel on noor äkiline tegija, kes teeb ja jõuab palju. Mind hakkas huvitama, mida ta oma senisel teekonnal on õppetundidena kõrva taha pannud.

“Kui me kaalume mõne tiimi võtmist oma Microsofti start-up valdkonna portfelli, siis ühe esimese asjana ma keskendun nendele inimestele, kes selles ettevõtmises meeskonna on moodustanud. Võib isegi öelda, et minu hindamisfilter on 85% just keskendunud sealsele tiimile. See tähendab, et ma viin tiimiga läbi hulgaliselt kohtumisi ja kõnesid, mille jooksul arutame nendega kõikvõimalikke teemasid, et täpsemalt aru saada, kui suur sellel meeskonnal ikkagi on pühendumine, koostöövõimekus ning tahe ja soov ettevõetud idee ka päriselt ellu viia. Oluline on aru saada, et asutajaliikmed ei viska püssi põõsasse esimeste suuremate tagasilöökida puhul. Minu ülesandeks on vaadata ka nö personality-match’e ehk kui hästi tiimiliikmed oma isiksuste poolest haakuvad. Otsin tiimist seda võimekust koos läbi rõõmu ja murede ikkagi alati toimivaid lahendusi leida. Start-up kui ärimudel eeldab kiiresti kohanemist, kiiresti toimetamist ja sellesse tegutsemisviisi on juba eos sisse kodeeritud pingelisemad momendid. Ja ma ei tahaks teha tööd meeskonnaga, kelle omavaheline konflikti lahendamine on ka justkui omaette start-up väljakutse. Ma ootan, et meeskond oleks ise vundamendi mõttes juba piisavalt küps, et nad saaksid põhilise energia suunata äriidee elluviimisele, konkreetse ettevõtmise ärategemisele, mitte aga omavaheliste sisepingete lahendamisele. Kui tiimis on ikkagi erinevate väärtusmaailmade ja vastandlike isiksuslike profiilidega tegijad, siis on suur oht, et see meeskond suuremate konfliktide korral ei pruugi jääda kokku. See on olnud üks minu kogemusi töötades start-up’idega ja sealsete tiimidega.” – Mihkel Rembel

Kuulake ikka …

Kes päästaks superkangelased?

Meile Meeldib Mängida #92 – Kes päästaks superkangelased?

Kuula:

Kirjeldus:
Mõlgutame mõtteid selle üle, et kes või mis võiks päästa superkangelased. Loomulikult tuleb taaskord juttu PlayStation 5-st ja Xboxist. Lisaks teeme teatavaks eelmise auhinnamängu võitja, kuulutame välja uue auhinnamängu ning paneme proovile teie teadmised videomängudest, võitjat premeerime auhinnaga. Saate lõpus räägib Tarmo sellisest lahedast asjast nagu LEGO Vidiyo.

00:00​ Algus
00:45​ PlayStation 5
05:25​ Auhinnamängu võitja: Heiki Siider
06:04​ Viktoriiniküsimus, pane oma teadmised proovile
08:22​ Uus auhinnamäng: Kirjuta kommentaaridesse kas soovid arvutile Football Manager 21 VÕI Pro Cycling Manager 19 mängu
10:46​ Bethesda kuulub nüüd Microsoftile
11:22​ Viktoriiniküsimuse vastus, särgi sai omale Madis Sibul
11:39​ Bethesda ja Microsofti teema jätkub…
24:35​ Roblox on rohkem väärt kui EA või Ubisoft
31:28​ Kes või mis päästaks superkangelased?
44:45​ Capcom ja COVID-19
47:50​ EAGATE
50:21​ Huumorinurk
52:28​ NBA staar jäi oma Twitchi kanalist ja sponsoritest ilma
55:55​ Haley Bennett liitus Borderlandsi seltskonnaga
57:33​ Soodsalt või tasuta – DISCORD.MKUUBIS.EE
1:01:49​ LEGO VIDIYO – SOOVITAME
1:06:10​ Omar mängis “Little Hope’i” jälle
1:07:48​ Mihkel räägib kuidas “Aeon Must Die!” mängul läheb ja mida ta vahepeal mänginud on

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

Teine Tase 309 × Kes kurat mängib aastal 2021 The Division 2-te???

Teine Tase 309 × Kes kurat mängib aastal 2021 The Division 2-te???

Kuula:

Kirjeldus:
Ragnar, Sten ja Allan keskenduvad sel nädalal eelkõige vanematele mängudele. Näiteks on Allan ning Sten otsustanud lõpule viia 2019. aastal ilmunud The Division 2-e, Ragnar hakkab aga lõpuks ometi joont alla tõmbama tollele õnnetule Cyberpunkile. Lisaks küsime, kas poodidest hakkab taaskord kaduma peldikupaber ning kui jah, siis kuidas hakkama saada.

Veel teemadeks: Bethesda ja Microsoft, Marvel’s Avengers, poliitika videomängudes ning palju muud!

Liitu Level1 Discordi kanaliga – discord.gg/t7BbH45

Vaata saadet videos – https://youtu.be/cQc6Exb8RP4

Sul tekkisid küsimused, kommentaarid? Kirjuta meile podcast@level1.ee või jäta kommentaar soundcloudi/facebooki lehele.

Sony tahab puldid vahetada banaanide vastu

Meile Meeldib Mängida #91 – Sony tahab puldid vahetada banaanide vastu

Kuula:

Kirjeldus:
Selle nädala kõige kuumemaks uudiseks on Sony uus patent, kus soovitakse senised mängupuldid asendada lihtsamate asjade vastu, nagu näiteks banaan. Lisaks näitas Sony uusi PS VR mänge, aga nendes kahjuks veel banaane siiski kasutada ei saa. Nintendo plaanivat turule tuua uue parema ekraaniga Switchi, Microsoft tuleb täiesti uue mängumasinaga turule ning AMD tutvustas uut graafikakaarti.

Tarmo sai lõpuks “Bravely Default 2” ühele poole ja Omar proovis “Outridersi” demo.

00:00​ Ettevaatust “Diablo 2: Resurrected” alfa kutsetega
02:34​ Super Mario 3D All-Stars müük saab märtsi lõpus läbi
04:00​ Uus Nintendo Switch, kuid mida me tegelikult ootame?
09:09​ AUHINNAMÄNGU VÕITJA: J6rgen – Devil May Cry 5 (Xbox One)
09:56​ UUS AUHINNAMÄNG – Kirjutage saate video juures kommentaaridesse kas soovite Call of Duty Black Ops 4 (L) VÕI Overwatch (M) T-särki
11:05​ Minecraft Dungeonsi mängumasin
15:11​ Uued PS VR mängud tulekul
20:43​ Sony tahab puldid vahetada banaanide vastu
26:03​ Sony eemaldab Playstationi pealt filmid
28:00​ PlayStationi mängud arvutile
28:45​ AMD RX 6700 XT
31:40​ Resident Evil Village
33:10​ Zynga ostis Torchlight 3 arendaja ära
34:02​ Epic Games ostis Fall Guys arendaja ära
36:20​ Little Hope sai sõbrapassi
39:23​ DISCORD.MKUUBIS.EE – soodsalt või tasuta
40:31​ Bravely Default 2 arvustust saab lugeda siit: https://mkuubis.ee/2021/bravely-default-2/
43:01​ Outriders
48:41​ Haven – SOOVITAME