JES Kirjastuse looja ja tegevjuht Jesper Parve “Et edukaks saada, peab vahel sõnnikut sööma!”

#198 JES Kirjastuse looja ja tegevjuht Jesper Parve “Et edukaks saada, peab vahel sõnnikut sööma!” by 🎧🎙️Podcast “Ausad mehed”

Kuula:

Kirjeldus:
Podcasti “Ausad mehed” käesoleva saate külaliseks on paljudele eestlastele tuntud Jesper Parve. Jesper on edine profikorvpallur, olles täna pigem tuntud kui kirjaniku ja teiste andekate kirjanike kirjastajana. Tal on enda sulest ilmunud saritriloogia nimega “Mees” ja tema JES Kirjastuse alt on tänase seisuga (18.veebruar aasta 2021) ilmunud 15 raamatut ning neid muudkui tuleb aga juurde. Jesper on ka kõva brändikujundaja, olles loonud enda tegemistest mõnusa JES TRIBE kaubamärgi, mille alla on koondunud JES Kirjastus, JES Podcast, JES Sandwich Studio, JES Beachouses ning JES Disain. Tal on olnud võimalus ka saateid juhtida ja juba pikemat aega on koos Margus Vaheri ja Eero Spriidiga tehtud ka ülimenukat vestlusõhtut “Mida mehed tegelikult tahavad?”.

Head mõtted saatest:
“Sul Peab olema fänne, kes sind armastavad ja “fänne”, kes sind vihkavad. Kogu see asi, mida ma teen tiirleb tegelikult nende kahe äärmuse vahel.”

“Linna kõige suuremat maja on võimalik ehitada kahte erinevat moodi: lõhud kõik ülejäänud majad maha, ehitad ühekorruselise maja ja sul ongi linna kõige suurem maja; teine variant on ehitada teistest kõrgema maja.”

“Tuleb õppida mäest alla jooksma, ehk kui hoog tuleb sisse, siis tuleb tuld anda, et asjad liikuma saada.”

“Ära Ürita aidata inimesi, kes ei taha, et neid aidatakse.”

“Minu elu moto ja märksõna on “lihtne elu”.”

“Ärge aidake mitte kedagi, kui ta ei palu teid, see on totaalne ajaraiskamine.”

“Ära tee mitte kunagi Teiste inimeste unistusi maha, sest sa ei näe teise inimese sisse ja seda, milliseid võimalusi ta näeb oma unistuse teostamiseks.”

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: LT123250047489114256
BIC: REVOLT21
SAAJA: Chris Kala

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Jälgi Jesperi tegemisi siit:
www.instagram.com/jesperparve/
www.instagram.com/pihlainspiratsioonitalu/
www.facebook.com/jesper.parve

Kui sa oled külm, siis puhka jalga. Cold-hearted bitch ei tõmba kedagi.

#153 Margus Vaher “Kui sa oled külm, siis puhka jalga. Cold-hearted bitch ei tõmba kedagi.“ by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Margus Vaher on Eesti maastikul tegutsev laulja ja muusik ning paarisuhtekoolitaja. Ta on lõpetanud Kuressaare Gümnaasiumi ja õppinud Tartu Ülikoolis filosoofiat ja teoloogiat. Aastal 2007 võitis ta lauluvõistluse ”Kaks takti ette” ja 2008 oli ta lauluvõistluse ”Eurolaul 2008” finalist.

Margus on lisaks muusikuks olemisele ka kirjanikku staatust püüdmas. Kirjutanud siiani 2 raamatut nimedega ”Tee mehe südamesse” ja ”Kuidas armastada naist” ning nüüdseks on tal ilmunud ka kolmas raamat nimega ”Aga miks mehed on sellised?”.

Samuti avalikustub Kanal 2 eetris kuueosaline saade ”Suht vimkad”, mille üheks saatejuhiks on ka Margus. Lisaks tema, Jesper Parve ning Eero Spriidu show ”Mida mehed tegelikult tahavad” ja ”Mida mehed naistele ei räägi” on üks äärmiselt populaarne vestlusõhtu, kus mehed jagavad toorelt ja ausalt seda, mis on nende kogemus ja nägemus mehena.

Kõigele lisaks on Margus pühendanud ennast koolikiusamise teemadele, olles teinud viimase 5-6 aasta jooksul ligikaudu 300 loengut ”Ei kiusamisele” Eesti erinevates koolides. Ühtlasi on Margus ka suhtes endast 11 aastat noorema naisega, mismoodi ja kuidas tema suhe toimib, seda kindlasti me Marguselt täna ka uurime!

Kui tunned huvi Marguse raamatute vastu, siis viimase “Aga miks mehed on sellised?” ja ka eelnevad leiad siit:
https://pilgrim.ee/aga-miks-mehed-sellised-on.html#.X3bcLi8RpQJ

Head mõtted Marguselt:
“Kui soovid teada saada, mida su partner parasjagu vajab (rääkida, vaikides kaisus olla vm), siis kõige lihtsam on seda tema käest otse küsida ja teha tema soovi järgi.”

“Solvunu mängimine ja teiselt sellega tähelepanu lunimine kuulub pigem puberteediaega. Ütle oma soovid otse ja selgelt välja!”

„Mida rohkem on su elus armastust, seda vähem on seal pimedaid, valgustamata soppe, ja seda vähem oled sa oma tegevustes destruktiivne tropp.“

„Mõistus on vaid tööriist, nagu egogi – aga mitte miski mitte kunagi ei peaks saama sisetunde vastu. Sisetunne on meie hinge hääl. Kuula seda või ole loll edasi!“

„Kui sa naise õrnusega üle valad, temaga teadlikult armatsed, siis sellel on kogu tema olemisele väga suur mõju – ta avardub naisena, inimesena, hingena.“

„Naine on müstika. Ta on nagu loodusjõud, poeesia – ja sa ei ütle poeesia sisu kolme sõnaga ära.“

„Paljud naised meigivad end nii palju, et näevad välja nagu isikupäratud puudlid – palun ärge tehke seda! Te olete ilma nii ilusad, isikupärased, nunnud! Me ei vaja tuhandet Kim Kardashiani.“

„Naise puhul on kõige olulisem see, et ta oleks armas. Kui sa oled külm, siis puhka jalga. Cold hearted bitch ei tõmba kedagi.“

„Nii paljudele paskadele elus kehtib täpselt sama retsept: õpi ennast tundma ja armastama, loe raamatuid, tegele endaga, sea end oma elus esikohale – nii lihtne see ongi!“

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/elise.lompp

Jälgi ka Margust:

https://www.facebook.com/MargusVaherOfficial/
https://www.instagram.com/margusvaher/

Saates kõlanud laulud:
“Lõpuks sind leides”
“Sinuga”
“Pandoras Box”
“Puudutus”

Margus Vaher – Kuidas egokesksest tropist ja uimasest boheemist sai tõeline armastusejumal

#22 – Margus Vaher – Kuidas egokesksest tropist ja uimasest boheemist sai tõeline armastusejumal

Kuula:

Kirjeldus:
Meie tänases saates on külas täiega äge mees – Margus Vaher.

Margus on armastatud Eesti muusik, ta on laval olnud juba 16 aastat ja andnud üle 900 kontserdi. 2007. aastal võitis ta lauluvõistluse “Kaks takti ette”. Margus peab väga populaarset blogi “Mis tegelikult loeb?”. Margus on autor, eelmise aasta lõpus kirjutas ta raamatu “Tee mehe südamesse”.

5 aastat on Margus koos Helen Adamsoniga käinud 150 koolis, viies läbi programmi “Ei kiusamisele”, pidades selle aja jooksul üle 300 loengu. Koos Jesper Parve ja Eero Spriidiga veab Margus ka ülimenukat vestlusõhtut “Mida mehed tegelikult tahavad”.

FUN FACT: Margus pole kunagi purjus olnud.

Aitäh sulle Margus! Et sa oled päriselt ka aus ja avatud ja ehe ja mida kõike veel!:)))

Eero Spriit ja Margus Vaher

Eero Spriit ja Margus Vaher avaldavad oma mõtteid, lugusid ja arusaamu suhtlemistest naistega. Lisaks piilume ka menuka vestlusshow MIDA MEHED TEGELIKULT TAHAVAD kulisside taha.