Betsafe LIVE #54: Erikülaline Mihkel Aksalu aitab lahata jalgpallis toimuvat

Betsafe LIVE #54: Erikülaline Mihkel Aksalu aitab lahata jalgpallis toimuvat

Kuula:

Kirjeldus:
JALKAGURUDE ERIKOEF: UEFA Meistrite Liiga 16. veebruari mängud: Barcelona + Liverpool võidavad: SUPERKOEF 10.00: https://www.betsafe.ee/et/spordiennustus/eksklusiiv/eesti/jalkagurud?tab=outrights

Paide timmib detaile ja Levadia vahetab verd – kodune vutiaasta lükati käima pauguga!

96. saade: Paide timmib detaile ja Levadia vahetab verd – kodune vutiaasta lükati käima pauguga! by Pikk ette (ja ise järele)

Kuula:

Kirjeldus:
Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” 96. saade keskendub kodusele jalgpallile, mis lükkas 2021. aasta pauguga käima.

Täna alustasid hooajaeelsete ettevalmistustega mitmed Premium liiga klubid ning ühes sellega said ametlikuks erinevad koosseisu-uudiseid. Räägime Paidest, kes täiendas end Hindrek Ojamaa ja Indrek Zelinskiga (Mihkel Aksalu üleminek avaldati pärast saate salvestust) ning kes timmib peenhäälestusega detaile, mis peaksid uuel hooajal edu tooma.

Levadia sõlmis lepingu noore väravavahiga ning seoses suurema osa välismaalaste lahkumisega on seal hetkel jõulisem verevahetus. Juttu tuleb ka Transi ja Tuleviku tegemistest.

Eesti Jalgpalliajakirjanike Klubi andis nädalavahetusel välja 26. Hõbepalli ja esimese Annika. Kas võidud läksid õigetesse kohtadesse?

Saate teises pooles teeme tagasivaate aastasse 2020. Mis jäi meelde Premium liigast, Eesti koondisest ja rahvusvahelisest jalgpallist? Sellest pajatasid saate autorid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ivar Lepik, kes tõmbas nende juttudega oma Soccerneti karjäärile joone alla.