mihkel raud

1917 lõppmäng

#7 Ajumähis: 1917 lõppmäng Kuula: https://media.rss.com/ajumahis/20210505_145405_c29fb44dc23bee8e094f540816b4d6c9.mp3 Kirjeldus: Seekord päriselt räägime filmiteemadest (vist). Montaaž, filmivõtetel käimine, kuulajakõned. Astuvad läbi ka Mihkel Raud ja see tüüp, kes seda ühte saadet teeb. Saame vastuse, kas filmi “1917” on lihtsam monteerida või mitte?

Read More

“Seotud kaine eluga” | Maianil on külas Mihkel Raud

“Seotud kaine eluga” | Maianil on külas Mihkel Raud Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/978758791-skyportaal-seotud-kaine-eluga-maianil-on-kulas-mihkel-raud.mp3 Kirjeldus: Maiani värskes podcasti-sarjas “Seotud kaine eluga” on külas Mihkel Raud, kes meenutab oma tormilist lapsepõlve: avaldades osa, mida oleme lugenud raamatust “Musta pori näkku”, kuid ka palju uut, mis siiani trükimusta ei ole näinud.

Read More

Mihkel Raud. Täna sõpra vajan ma

Mihkel Raud. Täna sõpra vajan ma Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/k357it/71_Mihkel_Raudauqo1.mp3 Kirjeldus: Intervjueeritava toolil on koha sisse võtnud Mihkel Raud, kes sai hiljuti kaante vahele oma uue raamatu “Võtku homme mind või saatan”. Armastuslaulust tuntuks saanud repliik huulil, vestlesime Mihkliga armastusest, hirmudest, üksindusest ja seksuaalsusest. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

Liis Lusmägi: Elada tuleb kirega ja kõike tuleb teha kirest!

Liis Lusmägi: Elada tuleb kirega ja kõike tuleb teha kirest! by Eesti Naine: Kristiina Heinmets Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/927899845-kristiinaheinmets-liis-lusmagi-elada-tuleb-kirega-ja-koike-tuleb-teha-kirest.mp3 Kirjeldus: Liis Lusmägi on kui liblikas, seesama kirju graatsiline tiivuline olend, kellena laulis televaatajate südamesse sügisel hittsaates Maskis Laulja, kes pärast rahulikku kookonis olemist on säravalt telemaastikul tiivad laiali sirutanud saates Duubel. Liisi energiast pakatav naeratus on täis…

Read More

Mihkel Raud – alkoholismist, paanikahoogudest ja suhetest

#55 – Mihkel Raud – alkoholismist, paanikahoogudest ja suhetest Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/724662370-user-92917271-mihkelraud.mp3 Kirjeldus: Mihkel Raud on laulja, kitarrist, endine poliitik, ajakirjanik, saatejuht ja kirjanik. “Ma olen ebaõnnestumiste fänn!” Mihkel Raud.

Read More

Sisu – Mihkel Raud

Turundusraadio 166: Sisu Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/284918894-marketingi-instituut-turundusraadio-166-sisu.mp3 Kirjeldus: Mihkel Raud, Uwaga sisuturundaja avab sisuturunduse ja sisuloome tagamaid. Väga huvitav kuulamine!

Read More