Eesti-Itaalia maavõistlus, mille kindlaks võitjaks on Eesti!

Eesti-Itaalia maavõistlus, mille kindlaks võitjaks on Eesti!

Kuula:

Kirjeldus:
Jalgpallis saaksime me Itaalialt kotti. Korvpallis usutavasti ka. Kui võistleldaks kuumaverelisuses, poleks meil lootustki peale jääda. Ometigi on üks valdkond, milles võiks vähemalt saatejuhtide arvates itaallastele vabalt säru teha. See on kingadisain ja seda tänu Uncle Paul brändi kingadele.

Avasta enda sisemine panter!

Avasta enda sisemine panter!

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordse saates “Ma olen mees” räägime kuningate joogist konjakist. Külas on Meukowi tootejuht Maire Novik ja sommeljee Aivar Peeduli.

Maailma parim džinn valmib Telliskivis!

Maailma parim džinn valmib Telliskivis!

Kuula:

Kirjeldus:
Kõlab uskumatuna, kuid tõsi see on – maailma parim sloe džinn valmib Tallinna südalinnas, Telliskivi rajoonis, Junimperiumi käsitöödžinnivabrikus. Junimperiumi loojaks on endine moekunstnik, ettevõtja ning džinnientusiast Tarvo Jaansoo. Džinni- ja elufilosoofiatest üldisemalt Tarvoga räägimegi.

Rulli sentimeetrid minema!

Rulli sentimeetrid minema!

Kuula:

Kirjeldus:
Mis on rullmassaaž?

Kellele on see mõeldud?

Kas selle abil saab kaalust alla võtta?

Kuidas see tervisele veel mõjub?

Mitu korda peaks rullimas käima?

Kui palju see maksab?

Millised on Kee Abeli maailmavallutusplaanid?

Kuidas saatejuhtidel salongis läks?

Kas üks õige Eesti mees julgeb salongis käia?

Neile ja paljudele teistele küsimustele saad vastuse, kui kuulad saadet1

Millised on väikeste laste suured mured? Külas koolipsühholoog

Millised on väikeste laste suured mured? Külas koolipsühholoog by Ma olen MEES

Kuula:

Kirjeldus:
Suured lapsed, suured mured, väiksed lapsed, väiksed mured. Seda ütlust on kuulnud ilmselt paljud, ent tegelikult pole neil sõnadel suuremat tõepõhja all. Väikse inimese jaoks on tema mure just kõige suurem. Aga mis võib tänapäeval last kõige rohkem vaevata? On see koolikiusamine? Või hoopis sotsiaalmeedias toimuv küberkiusamine? Pereprobleemid?

Miks saab öelda, et esimese klassi lapsel on depressioon või ärevushäired? Esialgu kõlab see ju jahmatavalt, kuna neid seostame eelkõige ikkagi täiskasvanutega.

Kõikidele neile küsimustele annab saates vastuse koolipsühholoog Marko. Lisaks annab noor mees ka soovitusi, kuidas vanemad võiksid oma lapsi kasvatada nii, et laps ei peakski psühholoogi juurde sattuma.

Kuula saatest lähemalt!

Naine, kes valitseb relvaga maailma… peaaegu

Naine, kes valitseb relvaga maailma… peaaegu by Ma olen MEES

Kuula:

Kirjeldus:
Dina Gontšarova on üks ütlemata vägev naine, kellele pole relvaga paugutamine sugugi võõras – 2019. aastal saavutas ta laskmise Euroopa meistrivõistlustel kolmanda koha. Dina käis podcastis “Ma olen mees” oma tegemistest lähemalt rääkimas.

Kuidas jõudis Dina ekstreemse ala juurde? Mitu korda ta nädalas harjutab? Millise relvaga meeldib naisele kõige rohkem lasta? Kuidas ta lisaks laskmisele end vormis hoiab? Neile ja paljudele teistele küsimustele saab täpsemad vastused juba saadet kuulates.

Lisaks oli saatejuhtidel stuudios külas ka Einar Lillo lasketiirust Top Gun. Einar selgitab lähemalt, mille poolest erineb sportlaskmine sellest, mida meie tavainimestena ette kujutame. Lisaks räägib mees põneva loo sellest, kuidas esimest korda ise relvadega kokku puutus. “Isa pani AK-47 lauale, läks ise kodust ära ja siis …”

Loomulikult avanes ka saatejuhtidel seekord võimalus Top Gunis kohal käia ja ise kätt proovida. Tõsi, see ei läinud kõigil nii sujuvalt, nagu võis loota.

On see elu, mis ta on – vähemalt jalatsid olgu korralikud!

On see elu, mis ta on – vähemalt jalatsid olgu korralikud!

Kuula:

Kirjeldus:
Inimene töötab oma elust suure enamuse. Töötada saab mitmeti. Saab töötada ebameeldivalt, aga saab ka turvaliselt ja mõnusalt. Ise otsustad, kuidas oma tööelu elad.
Seekordses saates on külas Ülar Verev. Mees, kes esindab jalatsitootjat Sievi. Mees, kes aitab kõigil aru saada, milline on väärt töö- või turvajalats, kellele neid vaja ning millest lähtutakse turvajalatsite innovatsioonis.

Kokkuvõttes – ega saabas meest riku, aga mõned käimad lihtsalt on paremad. See kõik selgub juba saate seekordses osas.

Võta relv kätte ja tulista stress minema!

Võta relv kätte ja tulista stress minema!

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses “Ma olen mees” podcastis käis külas Tõnis Orumaa, kes on juba üle kümne aasta tegutsenud Tondi Lasketiirus. Mis värk selle laskmisega siis ikkagi on – kas relvad on ainult politseile ja pättidele?

Ole normaalne, ära suitseta!

Ole normaalne, ära suitseta!

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses meestesaates “Ma olen mees” on stuudio külalisi täis. Külas on kaks äraütlemata kõva meest – Jüri Pootsmann ja Valter Soosalu. Ja kes on kõva mees? Mittesuitsetaja!