Miks me oleme idioodid?

Miks me oleme idioodid x Kirsti Timmer – Eestlane on skeptik, aga usub siiski

Miks me oleme idioodid x Kirsti Timmer – Eestlane on skeptik, aga usub siiski Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1475698432-miks-me-oleme-idioodid-miks-me-oleme-idioodid-x-kirsti-timmer-eestlane-on-skeptik-aga-usub-siiski.mp3 Kirjeldus: Teismelisena unistas ta teletööst, täna tuntakse teda aga nõiana. Mis on need probleemid, mille puhul inimesed tarokaartidelt abi otsivad ja millal tuleb klient saata hoopis psühholoogi juurde?

Read More

Miks me oleme idioodid x Hendrik Johannes Terras – Vihula mõisast otse riigikokku

Miks me oleme idioodid x Hendrik Johannes Terras – Vihula mõisast otse riigikokku Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1469434945-miks-me-oleme-idioodid-miks-me-oleme-idioodid-x-hendrik-johannes-terras-vihula-moisast-otse-riigikokku.mp3 Kirjeldus: Ei juhtu just väga tihti, et suhtesaates osalenud inimesest saab ühel hetkel rahvasaadik. Kuidas jõudis meie külaline müügitöö pealt riigikokku ja mida ta seal ära tahab teha?

Read More

Miks me oleme idioodid x ERIOSA – Lõputu talv ja “mehelikud” naised

Miks me oleme idioodid x ERIOSA – Lõputu talv ja “mehelikud” naised Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1461906799-miks-me-oleme-idioodid-miks-me-oleme-idioodid-x-eriosa-loputu-talv-ja-mehelikud-naised.mp3 Kirjeldus: Millal talv lõpuks ometi läbi saab? Miks tööl nii palju koosolekuid tehakse? Mis värk on nende mees- ja naisenergiatega? Brit ja Taavi on kahekesi stuudios, et asjad selgeks teha.

Read More

Miks me oleme idioodid x Robert Nool – Antidepressandid vs toidulisandid

Miks me oleme idioodid x Robert Nool – Antidepressandid vs toidulisandid Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1456769887-miks-me-oleme-idioodid-miks-me-oleme-idioodid-x-robert-nool-antidepressandid-vs-toidulisandid.mp3 Kirjeldus: Kas võtta ravimeid või hoopis toidulisandeid, selles on küsimus. Miks ei usalda inimesed enam arste ja vaatavad hoopis alternatiivsete vahendite poole?

Read More

Miks me oleme idioodid x Mart Kalvet – Sõltlased ei maga tänavatel, vaid juhivad ettevõtteid

Miks me oleme idioodid x Mart Kalvet – Sõltlased ei maga tänavatel, vaid juhivad ettevõtteid Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1448225446-miks-me-oleme-idioodid-miks-me-oleme-idioodid-x-mart-kalvet-soltlased-ei-maga-tanavatel-vaid-juhivad-ettevotteid.mp3 Kirjeldus: Narkosurmad ja sõltlaste hulk tõuseb pea iga aastaga, aga endiselt on kogu uimastipoliitika täiesti ajast ja arust. Kuidas tunda ära sõltlased meie seas ja mismoodi neid päriselt aidata saab?

Read More

Miks me oleme idioodid x Laura Valk – Kes tohib olla terapeut?

Miks me oleme idioodid x Laura Valk – Kes tohib olla terapeut? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1444083229-miks-me-oleme-idioodid-miks-me-oleme-idioodid-x-laura-valk.mp3 Kirjeldus: Inimeste vaimne tervis pole eales olnud nii katki kui praegu, ent psühholoogide ja psühhiaatrite ravijärjekorrad on pikemad kui jaksab ära oodata. Kuidas aitavad inimesi ravida need, kel selleks teaduspõhine haridus puudub?

Read More

Miks me oleme idioodid x Katarina Papp – Päästa planeet ja unusta pakendid

Miks me oleme idioodid x Katarina Papp – Päästa planeet ja unusta pakendid Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1438942306-miks-me-oleme-idioodid-miks-me-oleme-idioodid-x-katarina-papp-paasta-planeet-ja-unusta-pakendid.mp3 Kirjeldus: Kui inimkond jätkab tarbimisrallit ja toodab nii palju pakendeid nagu siiani, ei jää meie lastelastele enam kohta, kus elada. Uurime, kuidas päriselt vähem prügi tekitada ja planeedisõbralikum olla?

Read More

Miks me oleme idioodid x Teppo Lindmäe – Noorus on ja on alati olnud hukas

Miks me oleme idioodid x Teppo Lindmäe – Noorus on ja on alati olnud hukas Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1433731603-miks-me-oleme-idioodid-miks-me-oleme-idioodid-x-teppo-lindmae-noorus-on-ja-on-alati-olnud-hukas.mp3 Kirjeldus: Mis oleks ühe konservatiivi jaoks hirmutavam, kui noor mees, kes tahab end riietada naiseks ja sellega kuulsaks saada? Uurime, kuidas mõtlevad tänapäeva noored, miks nad tahavad kuulsaks saada ja mida nad meie ühiskonnas muudaksid.

Read More

Miks me oleme idioodid x Desiree Mumm – Läbi raskuste tähtede poole

Miks me oleme idioodid x Desiree Mumm – Läbi raskuste tähtede poole Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1430016055-miks-me-oleme-idioodid-miks-me-oleme-idioodid-x-desiree-mumm-labi-raskuste-tahtede-poole.mp3 Kirjeldus: Hunt kriimsilmal oli üheksa ametit ja peaaegu sama võib öelda meie saatekülalise kohta. Noor laulja ning näitlejatar avaldab, kuidas temast peaaegu hoopis diplomaat oleks saanud, millised on tema elu õppetunnid ja kuidas ka teised tema teadmistest kasu võivad saada.

Read More

Miks me oleme idioodid x Eliise Valmis – Nagu küla koerale, nii koer külale

Miks me oleme idioodid x Eliise Valmis – Nagu küla koerale, nii koer külale Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1421361661-miks-me-oleme-idioodid-miks-me-oleme-idioodid-x-eliise-valmis-nagu-kula-koerale-nii-koer-kulale.mp3 Kirjeldus: Koer on inimese parim sõber, aga seda ainult juhul, kui inimene teda päriselt ka kasvatada oskab. Paraku leidub Eestis aga lugematul arvul õnnetuid penisid ja rumalaid peremehi, kes mitte kuidagi enda ohust teistele aru ei saa. Kes on…

Read More