KERSTI NIGLAS – fotograaf, kes pildistab nii Mindvalleys kui Aafrikas

#37: KERSTI NIGLAS – fotograaf, kes pildistab nii Mindvalleys kui Aafrikas by dali podcast

Kuula:

Kirjeldus:
“KAS NAISTEL POLE ÕIGUST KARJÄÄRI TEHA?” imestab Kersti Niglas, kui kuuleb murelikke küsimusi selle kohta, et kuidas küll ta lastel läheb. Inimesed ei tea sageli, KUI PIKALT ta lastega ainult kodune oli ning kui hästi tal kõik läbi mõeldud on….

“Elu on loodud selleks, et me elaksime kirglikku ja õnnelikku elu!” põrutab fotograaf Kersti Niglas. Ja seda ta oskab – ta on kahe imeilusa teismelise tütre ema, rahvusvaheliselt tunnustatud ja hinnatud fotograaf ning aasta tagasi alustas ta veel ühe ettevõtmisega – kleitpusade firma Moodie.

Kersti Niglas on naine, kes pildistab enamusi Mindvalley üritusi; keda kutsutakse sündmusi jäädvustama üle maailma, Norrast Aafrikani; kelle klientide nimekirja kuuluvad nii mitmedki kuulsused… Kersti pildistab nii kõrbes kui stuudios, Norra fjordides kui Kilimanjaro tipus. Ja mis on fenomenaalne – ta on igal pool tipptasemel!

Kersti ema kunagi küsis temalt ausalt: “Päris paljud ju oskavad pilti teha. Miks nad siis ikkagi sind kutsuvad?” Tõepoolest, mis on Kersti maagiline X-faktor, et inimesed üle maailma tahavad just TEDA enda üritusele pildistama?

Kersti jaoks peitub vastus võrdselt KAHES ASJAS. Milles täpsemalt? Kuula saatest 😉

Mida Kersti ise toob välja ühe suure põhjusena, miks teda kutsutakse pildistama?
Kuidas juhtus see, et Eesti väikelinnast pärit nunnu Kersti sai võimaluse pildistada Mindvalley üritust?
Millest ta on läbi tulnud, mis on olnud Kersti raskemad hetked ja milline on olnud tema teekond eduni?

SAATES RÄÄKISIME:
🧡 Kuidas on Kersti suutnud saada Mindvalley üheks lemmik fotograafiks?
💛 Mida teeb Kersti ALATI enne pildistamist?
💚 Mis muudab ühe fotograafi paremaks kui teise?
🧡 Milliseid nõuandeid ta jagab teistele oma kire järgi elada soovijatele?
💙 Mismoodi on ta tajunud naisena karjääri tegemisse suhtumist?

PODCASTI LEIAD: 👇🏻
🎥 Youtubest – http://tiny.cc/KerstiYoutubes
🎙 Soundcloudist – http://tiny.cc/KerstiSoundcloudis
📟 Spotifyst – http://tiny.cc/KerstiSpotifys
.
TOETA DALI PODCASTI!
Kui said kas sellest või oled eelmistest saadetest saanud abi, mõtteid ja toetust, siis Sul on võimalus läbi Fienta teha rahaline tasakaalupanus: fienta.com/et/toetadalipodcasti
.
Kersti kohta saad lisainfot tema sotsiaalmeedia kontodelt ja loomulikult ka kodulehelt – www.kersti.me
.
Ilusat kuulamist ja pühendu oma kirele! ❤️
Dalí
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #dalikarat #dali #teadlikloomine #manifestations #abundance #awareness #kerstiniglas

Mai-Liis Kivistik: “Mida sina, väike tüdruk, üldse tead?”

#33 Mai-Liis Kivistik: “Mida sina, väike tüdruk, üldse tead?” by dali podcast

Kuula:

Kirjeldus:
DALÍ PODCAST #33: Herbazen looja ja loodusterapeut Mai-Liis Kivistik loodusest, ettevõtlusest, võistlustantsija karjäärist ning Mindvalleys töötamisest.
.
“Ma olen julgenud ennast otsida. Ma pole ennast kunagi raamidesse pannud!” ütleb Mai-Liis Kivistik, kes on kogenud väga palju erinevaid asju. Ta on teinud 10 aastat võistlustantsu, õppinud IT’d, töötanud Mindvalleys ning nüüd on ta joogaõpetaja, näojooga õpetaja, loodusterapeut ning looduskosmeetika firma Herbazen looja.
.
“Kui süda sulle midagi ütleb, siis silmad säravad teistmoodi!” teab Mai-Liis. Mida ta selle all täpsemalt silmas peab? Kuula saatest 🙂 Ja kuula saade lõpuni, sest lõpus kuuled ka Herbazen Instagrami loosimisest ning sooduskoodist!
.
Saatest saad teada:
🧡 Mida õppis Mai-Liis oma võistlustantsija perioodist?
💛 Misasi on näojooga ja miks seda peaks tegema?
💚 Mismoodi ta jõudis Herbazen ettevõtteni?
🧡 Mis tunne oli töötada Mindvalleys?
.
Podcasti leiad 👇🏻
🎥 Youtube – http://tiny.cc/mailiisyoutube
🎙 Soundcloud – http://tiny.cc/mailiissoundcloud
📟 Spotify – http://tiny.cc/mailiisspotify
.
TOETA DALI PODCASTI TEGEMIST!
Kui said kas sellest või oled eelmistest saadetest saanud abi, mõtteid ja toetust, siis Sul on võimalus läbi Fienta teha rahaline tasakaalupanus: fienta.com/et/toetadalipodcasti
.
Mai-Liis Kivistiku ja Herbazeni kohta saad täpsemalt infot: www.herbazen.eu või facebook.com/herbazen.eu. Koodiga “Dali” saad Herbazen tooted 10% soodsamalt 🙂
.
Ilusat kuulamist ja julge ennast otsida! ❤️
Dalí
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #dalikarat #dali #teadlikloomine #manifestations #abundance #awareness #herbazen #mailiiskivistik #loodusteraapia

Kadi Oja – Rangest distsipliinist sisemise rahuni

#87 – Kadi Oja – Rangest distsipliinist sisemise rahuni by Täitsa Pekkis

Kuula:

Kirjeldus:
Kadi Oja on täna rahvusvahelise haridus – ja tehnoloogiaettevõtte Mindvalley juriidiline nõustaja ning suurima ürituse, Mindvalley University, juht ja kodumaises kogemusürituste sarjas KOHIN kooslooja. Tema lugu aga algab palju keerulisemast kohast kui võiks arvata. Kadi oli elus täitnud enda suuri unistusi ning seadis järjest uusi eesmärke, uskudes, et läbi eesmärkide saavutamise leiab hingerahu. Kõik aga läks hoopis teisiti. Kuulake saadet ja saate teada, mis tegelikult juhtus. Kadi moto: aspire to inspire!

On reisinud rohkem kui 39 riigis (2018 oli see arv 39)

Saate märkmed:
– 3 kõige olulisemat valdkonda milles leida eesmärke: Kogemused, Areng, Panus.
– Mindvalley meditatsiooni app: Omvana
– raamat: The Secret
– raamat: The Untethered Soul: The Journey Beyond Yourself by Michael Alan Singer
– raamat: Factfulness: Ten Reasons We’re Wrong About the World–and Why Things Are Better Than You Think
– Dr. Damien Amen

Vestleme joogaõpetaja Kaisa Söötiga

#10 Vestleme joogaõpetaja Kaisa Söötiga

Kuula:

Kirjeldus:
Kaisa joogateekond algas tänaseks juba peaaegu kümme aastat tagasi, millest viimased kolm on ta lisaks ise praktiseerimisele pühendunud ka jooga õpetamisele. Kui esialgu paelus jooga juures just füüsiline pool, siis tänaseks on vähemalt sama tähtsal kohal ka meditatsioon ja hingamispraktikad, mida alati ka enda õpetustesse kaasab.

Suur huvi tervise- ja enesearengu valdkonna vastu on Kaisaga kaasas käinud kaua – see on lisaks jooga õpetamisele väljendunud ka töös nii füsioterapeudi kui rühmatreenerina. Joogat on ta õppinud Eestis Pamela Marani juures ja Balil “The Practice” joogakoolis ning praegu õpetab peamiselt Hatha joogat, korraldab aeg-ajalt joogalaagreid ja töötube. Ja lisaks on tal ka põnev töö Mindvalley ürituste tiimis.

Tema lemmiktsitaat kõlab järgmiselt: “Be the energy you want to attract” – iga muutus ja saavutus algavad iseendast ja jooga on väga hea vahend enda sisse vaatamiseks ja nende muutuste loomiseks.

Instagram @kaisasoot.