Mkuubis #6

Mkuubis #6 by Mkuubis | Mkuubis

Kuula:

Kirjeldus:
Sel korral mängib Omar sellist veidrat mängu nagu seda on Donut County ja räägib mida ta sellest arvab. Lisaks arutleme teemadel, et mis võis olla see põhjus miks Sony PlayStation Plus mängude hulgas vahetuse tegi või millised võiksid need mängustuudiod olla, mille Sony võiks ära osta. Kas Grand Theft Auto 6 on tõesti töös? Miks G2A arendajatele ja väljaandijatele ei meeldi ning mis võiks olla see põhjus miks inimeste jaoks 80GB liiga palju tundub.

Ning siis võtame ette teema, mis Eestis ikka ja jälle pead tõstab – las videomängud on pahad või on äkki probleem hoopis lapsevanemates endis?

Lõpetuseks räägime miks Senran Kagura: Peach Ball lastele ei sobi, mis muudatusi Crash Team Racing sai ning soovitame selliseid mänge nagu Bloodstained: Ritual of the Night, Judgement ja Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

M3 ametlik lehekülg: www.mkuubis.ee

Puhata ja mängida – 292 – 29.12.2017

Puhata ja mängida – 292 – 29.12.2017 by Puhata ja mängida

Kuula:

Kirjeldus:
Suur aastalõpusaade, kus räägime 2017. aasta parimatest videomängudest, trendidest ning suurimatest ebaõnnestujatest. Lisaks muidugi saatejuhtide isiklikud edetabelid!

2017. aastal oli kaks suurt teemat, millel pikemalt peatume. Üks oli kindlasti Battle Royale mängužanr, mille populariseerijaks ja parimaks näiteks on kindlasti PlayerUnknown’s Battlegrounds ja kuskil sabas sörgib ka üllatavalt populaarne Fortnite.

Teised teemaks on hasartkastid, nende kasutamine mängudes ja kuidas siit edasi minna. Lisaks tavapärane aastakokkuvõte PlayStationi ja Xboxi rindelt ning raske on aastat kokku võtta ilma Nintendo ja Switchita.

Nagu iga aasta, siis ka sel aastal ütlevad saatejuhid a välja enda parimad mängud lõppevast aastast ning loetakse ette MKuubis rahvaküsitlusel selgunud Eesti parimad mängud paljudes kategooriates.