Agne Vaher “Rõõm, mis ületab kõik!”

Agne Vaher “Rõõm, mis ületab kõik!”

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on külas oma modellinduskogemusest, iseseisvuse kasvatamisest ja ka emaks olemisest rääkimas Agne Vaher.  Millised tõekspidamised on Agnel lapse kasvatamisel, kas ta kunagi üldse sassis krunnis, dressides või hommikumantlis ka aega veedab või on ta alati nii särav, sätitud ja hoolitsetud, mis teda vahel elukaaslase ees piinlikkust tundma paneb – seda ja veel palju palju muud kuuled kohe algavast saatest!
Head kuulamist!
podcastmull.ee

Kevad Belle Saarepera – biohäkingust, modellide eridieedist ja 14-aastaselt tegevjuhiks saamisest.

#56 Kevad Belle Saarepera – biohäkingust, modellide eridieedist ja 14-aastaselt tegevjuhiks saamisest.

Kuula:

Kirjeldus:
Meie tänase saate külaliseks on neiu, kelle julgus ja ettevõtlikkus võiks olla eeskujuks neile, kes tunnevad, et soov oleks muuta maailma – kasvõi natukene. Ta on saavutanud ja korraldanud oma 19-eluaasta jooksul rohkem, kui mõni meist suudab ära teha terve elu jooksul. Meid on ees ootamas vestlus ettevõtja, modelli ja biohäkkeri Kevad Belle Saareperaga. Tänases saates räägime me temaga, kuidas saada 14-aastaselt tegevjuhiks, millised on modellide eridieedid ja mis on üks oskus, mis muudab elu.

Kadri Tuisk – usalda oma kõhutunnet! (sTARTUp Day 2020)

#74 – Kadri Tuisk – usalda oma kõhutunnet! (sTARTUp Day 2020)

Kuula:

Kirjeldus:
Kadri Tuisk on ettevõtte Clanbeat asutaja ja tegevjuht. Clanbeat on isikliku kasvu tööriist, mis aitab inimestel avastada oma tõelisi kirgi, saavutada eesmärke ja kujundada oma tulevikku.

Kadri on ka ema ja endine modell. Enne ettevõtlusega alustamist töötas ta 7 aastat reklaamiagetuuris.

Kadri on väga sihikindel, särav ja inspireeriv naine.

Intervjuu on salvestatud sTARTUp Day-l 2020.

Karl Vilhelm Valter – tühja vaatamisest, haridusest ja mesilastest

#26 Karl Vilhelm Valter – tühja vaatamisest, haridusest ja mesilastest.

Kuula:

Kirjeldus:
Meie tänase saate külaliseks on geenius, modell, laulja, õhtujuht ja õpetajate õpetaja. Saates on külas multitalent, Karl Vilhelm Valter. Tänases saates räägime me naeratamisest, räppimisest, tühja vaatamisest, haridusest ja mesilastest.

Hispaanias modellina töötanud eestlanna: mind eristas teistest välimus!

168. osa: Hispaanias modellina töötanud eestlanna: mind eristas teistest välimus!

Kuula:

Kirjeldus:
Tänase saate külaline Helen Eller elas üheksa aastat Hispaanias ning kodumaale tagasi kolis alles mõni kuu tagasi.

Helen sattus Hispaaniasse 2010. aastal vahetusüliõpilasena. Kuna sealne elu talle meeldis, otsustas ta astuda kohalikku ülikooli ning otsida töö. Muuhulgas on Helen töötanud modellina ning teda on olnud näha nii ajakirjades kui telereklaamides. Loomulikult jutustab Helen, kuidas tal õnnestus jalg modellimaailma ukse vahele saada ning kui lihtne (või raske) on modellindusest ära elatuda.

Peale selle räägime Hispaania hinnatasemest (mis pole alati nii odav nagu räägitakse), tööturu olukorrast ning sellest, miks on sealsetel noortel nii keeruline oma elu alustada.

Vestlust juhib Liina Metsküla.

Modell Alexandra Elizabeth Ljadovi teekond koolikiusamisest eneseusuni ja moemaailma tippu

KUULA | Modell Alexandra Elizabeth Ljadovi teekond koolikiusamisest eneseusuni ja moemaailma tippu

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses Anne & Stiili podcastist on külas tuntud tippmodell Alexandra Elizabeth Ljadov, kes oma esimese singliga välja tuli. Saates teeme juttu moemaailma telgitagustest, pluss-suuruses modellidest, tema julgest brändist ja sellest, kuidas koolikiusamise all kasvada edukaks ja enesetadlikuks inimeseks, kes end tagasilöökidest häirida ei lase. Vestlust juhib veebijuht Meisi Volt.

Modelliks olemine – ehk slaavidega elamine

” Modelliks olemine – ehk slaavidega elamine ” – ep. 14

Kuula:

Kirjeldus:
Seekord on meil episoodis külaline – Birgit Veegen – kes on modell. Birgitiga räägime modellindusest üldisemalt, castingutest, modellialasest toitumisest ja “catwalkil” kõndimisest.  Episoodi aitas kokku panna Ann- Lisett Rebane :))

Evelyn Mikomägi paljastab modellimaailma telgitagused ja eesti neidude nägemuse ilust

KUULA | Evelyn Mikomägi paljastab modellimaailma telgitagused ja eesti neidude nägemuse ilust

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses Anne & Stiili podcastis on külas foto-filmistuudio XL-Studios ning modelliagentuuri Living Models juht, ärinaine Evelyn Mikomägi, kellega vestlesime noortest eesti neidudest ja nende nägemusest ilust. Lisaks paljastas naine nii mõndagi modellimaailma telgitagustest ja sellest, kas maailm on hakanud muutuma ka nii, et eelistatakse lopsakamaid ja küpsemaid modelle. Vestlust juhib Meisi Volt.