2. aprilli Puhata ja mängida: Kas me saame The Witcher 4?

2. aprilli Puhata ja mängida: Kas me saame The Witcher 4?

Kuula:

Kirjeldus:
CD Projekt Red hakkab tegema korraga kahte suurt mängu, kas üks nendest on The Witcher 4? Kaks uut mängu on meil ka käsil: Evil Genius 2 ja Monster Hunter Rise. Räägimegi pikemalt kõigist neist CD Projekt Redi ja Cyberpunk 2077 uudistest, aga ka sellest, et Sony andis kinnituse, et PS3, PSP ja Vita digipoed lähevad suvel kinni. Jätkame positiivsel noodil: Alan Wake 2 on ilmselt tegemises ja lõpetame negatiivsel toonil: uute konsoolide lisamälu on ikka väga kallis. Soovituseks on PlayStation Plus, kuhu tuleb aprillis värske Oddworld: Soulstorm. Lingilist: https://www.eurogamer.net/articles/2021-03-27-microsoft-lists-22-id-xbox-games-coming-to-xbox-game-pass

Teine Tase 312 × Kas uus Monster Hunter suudab meid võluda?

Teine Tase 312 × Kas uus Monster Hunter suudab meid võluda?

Kuula:

Kirjeldus:
Allan ja Sten on mänginud hiljuti Nintendo Switchil ilmunud Monster Hunter Rise’i, ehk mängu, milles eesmärgiks suurtele koletistele tuul alla teha. Kuigi kumbki pole seni sarja vastu suurt huvi üles näidanud, on esmamuljed üpriski positiivsed. Kas ka Assassin’s Creed Valhalla suudab häid emotsioone tekitada või on vahepeal tunded jahtunud? Lisaks mõtleb Allan, et kas peaks endale TikToki konto tegema.

Liitu Level1 Discordi kanaliga – discord.gg/t7BbH45

Vaata saadet videos – https://youtu.be/-fRfwDDCBxU

Sul tekkisid küsimused, kommentaarid? Kirjuta meile podcast@level1.ee või jäta kommentaar soundcloudi/facebooki lehele.

Meile Meeldib Mängida #94 – Ei midagi uut…

Meile Meeldib Mängida #94 – Ei midagi uut…

Kuula:

Kirjeldus:

Ei midagi uut siin päikese all, Evergreeni kaubalaev Ever Given istub endiselt Suessi kanalis kinni, uute konsoolide ja graafikakaartide saadavus on endiselt vilets ning uute mängude ilmumist lükatakse jätkuvalt edasi.

Vahepeal teeme teatavaks eelmise auhinnamängu võitja, kelleks oli Priidu Joosing ja kuulutame uue auhinnamängu välja. Loosis osalemiseks hakka Meile Meeldib Mängida YouTube’i kanali jälgijaks ning kirjuta YouTube’is meie saate juurde kommentaaridesse kas soovid “Monster Hunter Worldi” PS4 või Xboxi jaoks. Võitja loosime välja 4. aprillil kell 20:00 algavas Meile Meeldib Mängida saates.

Lisaks ilmus eelmisel nädalal “Monster Hunter Rise” ning “Immortals Fenyx Rising” sai uut lisa, mõlemast räägime saate lõpupoole veidi lähemalt.

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest: