Teine Tase 316 × Kus asub meeste G-punkt? Tegime selgeks!

Teine Tase 316 × Kus asub meeste G-punkt? Tegime selgeks!

Kuula:

Kirjeldus:
Sten ja Ragnar on mänginud uusimat Resident Evil Village’i demo ning saanud vastuse ühele äärmiselt olulisele küsimusele. Ka Allan on Capcomi legendaarse sarja lainel, mõlgutades mõtteid seeria kohta üldisemalt. Sten avaldab, milline on olnud tema Returnali seltsis veedetud aeg, Ragnar aga leidis ühe tasuta battle royale mängu, mis polegi päris battle royale. Tagatipuks muljed uuest „Mortal Kombati“ filmist, Jürgen Ligi kraanikausist ja EA õelatest (ent äärmiselt loogilistest) plaanidest.

Vaata saadet videos – https://youtu.be/RH0-uTe1M1U

Sul tekkisid küsimused, kommentaarid? Kirjuta meile podcast@level1.ee või jäta kommentaar soundcloudi/facebooki lehele.

Kas lõpuks tehti siis ka hea “Mortal Kombati” film?

108. Kinoveebi Jututuba | Kas lõpuks tehti siis ka hea “Mortal Kombati” film? by Kinoveebi jututuba

Kuula:

Kirjeldus:
Kuula saadet alates 09:07 ja osale kuulajamängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 29.04 kell 18:00 info@kinosaade.ee)

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 108. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (“Mare of Easttown”, “The Falcon and the Winter Soldier”, “Shadow and Bone”, “Mortal Kombat” jpm.)

Sisukord:

0:00 Kuulajate kommentaarid

06:53 12. kuulajate mängu võitja on Villu. Palju õnne!

09:07 Kuulajate mäng #13 “Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 29.04 kell 18:00: info@kinosaade.ee)

17:50 13. saatejuhtide kuulajamäng.

24:48 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (Prodigal Son, Mare of Easttown, The Falcon and the Winter Soldier, The Nevers, Utmark, Shadow and Bone, Beasts Clawing at Straws, Night in Paradise.)

1:16:16 Kas uus “Mortal Kombati” film vastab ootustele?

1:37:51 Filmiuudised meilt ja mujalt

– Oscarite nominatsioonid ja meiepoolsed ennustused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Teine Tase 307 × GTA tegi meist kõigist pätid!

Teine Tase 307 × GTA tegi meist kõigist pätid!

Kuula:

Kirjeldus:
Sten, Ragnar ja Allan vaatavad sel korral tagasi enda nooruspõlvele ning jõuavad järeldusele, et videomängude, eriti GTA seeria teoste mängimine on teinud neist halvemad inimesed. Või vähemalt nii usutakse suure lombi taga, kus vibutatakse taaskord sõrmega vana hea sihtmärgi suunas. Lisaks tuleb juttu Mortal Kombati verisest filmist, Nintendo ja Blizzardi vähestest üllatustest ning Daft Punki fantastilisest muusikast.

Liitu Level1 Discordi kanaliga – discord.gg/t7BbH45

Vaata saadet videos – https://youtu.be/O_6j8urwaaY

Sul tekkisid küsimused, kommentaarid? Kirjuta meile podcast@level1.ee või jäta kommentaar soundcloudi/facebooki lehele.

MOOOORTTALL KOMBAAAAAAAAAAAATT Du dudu. Du dudu du du du. Du du dudu dudu

99. Kinoveebi Jututuba | MOOOORTTALL KOMBAAAAAAAAAAAATT Du dudu. Du dudu du du du. Du du dudu dudu by Kinoveebi jututuba

Kuula:

Kirjeldus:
Kuula saadet alates 09:14 ja osale kuulajamängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide teemalood?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata: rrnovod@gmail.com)

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 99. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Seejärel antakse hinnangud värsketele kinofilmidele “Vale pööre”, “Lõks”, “Betti Alver. Ilmauks on irvakil”.

Lisaks võetakse ette filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas jagatakse koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

04:30 Kolmanda kuulajate mängu võitja on Mardo. Palju õnne võitjale!

09:14 Kuulajate mäng #4: “Kas tunned ära tuntud seriaalide teemalood?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata: rrnovod@gmail.com)

23:10 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?, Judas and the Black Messiah, Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?: Arrow of the Orion, Arifureta: From Commonplace to World’s Strongest, Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel, Death March to the Parallel World Rhapsody, Philosopher’s Grandson, The 8th Son? Are You Kidding Me?, By the Grace of the Gods, Wira, Willy’s Wonderland, Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?, Beyond the Screenplay podcast, Edu (Success/Uspjeh), Ääremaa (Hinterland), Wandavision, Atlantics, Midnight Runners, The Battleship Island, Space Sweepers, Brooklyn Nine-Nine, As Above, So Below, Disenchantment: Part 3)

1:58:13 Anname hinnangud värsketele kinofilmidele “Vale pööre”, “Lõks” ja “Betti Alver. Ilmauks on irvakil”.

2:16:15 Filmiuudised meilt ja mujalt

– MORTAL KOMBAT!!! Du dudu. Du dudu du du du. Du du dudu dudu. Du du du.

2:22:57 Koduseid filmi – ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: rrnovod@gmail.com või Kinoveeb.ee Facebookis.

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.