Saates William Koval “Kõik meie kannatused saavad alguse sellest, et me elame eituses!”

#218 Saates William Koval “Kõik meie kannatused saavad alguse sellest, et me elame eituses!” by 🎧🎙️Podcast “Ausad mehed”

Kuula:

Kirjeldus:
William Koval kannab motivatsioonikõneleja silti. Öeldakse, et maailm on meie lava ja meie näitlejad seal sees – ka William on olnud kunagi hullmeelne ja hirmul näitleja. Oma elus on tehtud igasugu veidruseid nagu näiteks purjus peaga loomaaias ninasarvikul eest ära jooksmine, politseinikega kaklemine, traumapunktid ja arestimajad. William on alati kartnud erineda ja olla tema ise, kuniks hetkeni, mil ta valis hirmu asemel armastuse. William on loomult aga suuremeelne unistaja ja usub tõsimeeli, et elus on tegelikult kõik võimalik. William on viimaste aastate jooksul osalenud mitmetes telesaadetes, podcast’ides ja esinenud ka mitmel laval. Talle kuulub Facebooki grupp “Koos muudame maailma paremaks”, kus teda jälgib ümmarguselt +18 000 inimest! William on veendunud, et selleks, et elu saaks muutuda, peab muutuma ka see, kuidas sina suhtud endasse. Ta on kirjutanud ka värske raamatu JES Kirjastuse “MEES” sarja, mille nimeks on “MEES 6 – maskiga või maskita”.

Head mõtted Williamilt:
“Elu ei peaks olema üksluine kulgemine.”

“Enamus oma elust olen tegelikult purjus olnud ja mingist hetkest ka narkootikume tarbinud.”

“Kui sulle tundub, et sa hakkad hulluks minema, siis see võib hoopis tähendada seda, et sa oled tegelikult sellest unest ärkamas.”

“Tihtipeale me tahame kuuluda nende inimeste sekka, kelle juurde me ei ole mõeldud kuuluma.”

“Kõikidele meeldimine on mõttetu üritus.”

“Õppida tuleks aru saada sellest, et mida tähendab päriselt olla avatud. Sa ei arene edasi, kui sa oled suletud mõttemaailmaga.”

“Ükski asi ei tee sind õnnelikuks, mis tuleb sinust väljastpoolt.”

“Nii kaua kui ma elan eituses, ma kannatan.”

“Kõik, mida me endale ütleme, nii hakkabki olema. Me loome endale seda, kuidas ma iseendaga räägime, see on sisemine alateadlik programm, mis loob meile piiravaid uskumusi ehk lugusid.”

Jälgi Wiliamit:
https://www.facebook.com/viljar.koval
https://www.facebook.com/koosmuudamemaailmaparemaks

Dali Karat – Juhindudes kõrgemast minast elu kõige keerulisematel hetkedel

#115 – Dali Karat – Juhindudes kõrgemast minast elu kõige keerulisematel hetkedel

Kuula:

Kirjeldus:
Dali Getter Karat, keda teatakse ka Kirjutaja Getterina on ema, spirituaalne õpetaja, mentor, motivatsioonikõneleja ja õnnekoolitaja. Alates 2020. aastast teeb ta Dali podcasti – podcast ärkavale inimesele ning märtsis alustas Alkeemia podcastiga. Tema sulest on ilmunud inspiratsiooniraamat “88 õnnehetke” ja rasedamärkmik “Elu suurimat imet oodates”. Getteril on seiklejahing – juba 13. aastaselt reisis üksinda Tšehhis. Keskkooli viimases klassis maksis kool palka, sest Dali oli nende pressiesindaja. Enda kohta ütleb, et on suur unistaja, kuid ka tegutseja. Mida Dali Getter Karat on elus veel korda saatnud kuulete juba saatest!

– https://www.instagram.com/dali.karat/
– https://www.dalikarat.com/
– https://www.youtube.com/channel/UCVQ0xewLKKnoIdt1o38_KcQ

Täitsa Pekkis Saade
https://linktr.ee/taitsapekkissaade

Kuidas leida inspiratsiooni, mis paneks silma särama ja hinge helisema?

Mõttekoht, osa 48: Kuidas leida inspiratsiooni, mis paneks silma särama ja hinge helisema? by Mõttekoht

Kuula:

Kirjeldus:
„Kui me teeme elus neid asju, mida me naudime ja armastame, mis on meie jaoks väärtuslikud ja olulised, leiame ka võimaluse ja viisi, kuidas neid teha. See paneb silma särama ja hinge helisema,“ räägib tänases Naistelehe podcastis Mõttekoht arengutreener ja motivatsioonikõneleja Kersti Rauts.
Et me ei teeks elus asju vaid ärategemise pärast, vaid tegemistes oleks ka rõõm iseenda jaoks, ongi tarvis inspiratsiooni – sisemist käivitajat, mis suunab meid tegutsema. Inspiratsiooni võib Kersti sõnul leida aga kõikjalt, nii jalutuskäikudelt loodusest, väikestest igapäevastest asjadest kui ka meditatsioonidest. Oluline on seejuures, et inimene oleks lõõgastunud ja puhanud.
Miks inimene vajab oma ellu inspiratsiooni, kuidas selle leidmiseks aega võtta, kuidas inspiratsioon üles leida ning kuidas järgida seda, mis sulle päriselt meeldib, värskes taskuhäälingu saates räägimegi.
Vestlust juhib Naistelehe toimetaja Silja Paavle.

Eric Edmeades “Häbi on kõige lahedam emotsioon maailmas!”

#32 Eric Edmeades “Häbi on kõige lahedam emotsioon maailmas!” by dali podcast

Kuula:

Kirjeldus:
🎧 DALÍ PODCAST #32: Ettevõtja ja maailmatasemel koolitaja Eric Edmeades edust ja edukusest, emotsioonidest ja spirituaalsusest
.
“Mõned inimesed on õnnelikud ka kõige raskematel päevadel, aga mõned inimesed on õnnetud ka kõige õnnelikematel päevadel. Kumb oled sina?” küsib retooriliselt rahvusvaheline koolitaja, motivatsioonikõneleja ja ettevõtja Eric Edmeades.
.
Eric on tohutult äge inimene! Me tutvusime umbes 2014-2015 aastal ning tema lood, jutustused, mõtisklused ja õpetused on mind hästi palju inspireerinud, aidanud ja hoogu juurde andnud. Olen täiesti kindel, et need, kes Ericut teavad ja teda laval näinud on – need jumaldavad teda! Tema karismaatilisus, oskus kuulajat oma lugudega rännakutele viia ja kulda väärt õpetused nii ettevõtluse kui motivatsiooni osas on hindamatud!
.
Tunnistan ausalt, et mul on suht ebamugav ärevus südames, sest esimest korda tegin saadet inglise keeles ja ei jäänud endaga üldse rahule. Salvestasime Ericuga saate juba hea mõnda aega tagasi, kuid pidevalt lükkasin selle avaldamist edasi. Nüüd aga otsustasin, et vahet pole see rahulolematus ja isegi piinlikus ning kerge läbikukkumise tunne iseendaga – ikkagi panen saate üles ja saate nautida Ericu voolavat inglise keelt ning tema ägedat storytellingu oskust 🙂
.
Me rääkisime emotsioonidest ja edust, elu mõttest ning perspektiivi muutusest. Alateadlikest uskumustest, eneseületusest, oma teekonna usaldamisest ja õnnelikkusest. Ta jutustas mitmeid põnevaid lugusid oma elust ning usun, et tema inglise keel on sedavõrd mõnus kuulata ka algajal inglise keele oskajal.
.
Saatest saad teada:
🧡 Kuidas sai Ericust esineja ja rahvusvaheline koolitaja?
💛 Mismoodi oma emotsioone juhtida, eriti negatiivseid?
💚 Mida teha, et rahu saada?
🧡 Mis on ühist edukatel inimestel üle terve maailma?
.
Podcasti leiad 👇🏻
🎥 Youtube – http://tiny.cc/EricYoutube
🎙 Soundcloud – http://tiny.cc/EricSoundcloud
📟 Spotify – https://tinyurl.com/EricSpotifys
.
TOETA DALI PODCASTI TEGEMIST!
Dalí podcast on Sulle tasuta, aga kui tunned, et said kas sellest või oled eelmistest saadetest saanud abi, mõtteid ja toetust, siis Sul on võimalus läbi Fienta teha rahaline tasakaalupanus: https://fienta.com/et/toetadalipodcasti
.
Eric Edmeadese kohta saad lisainfot tema kodulehelt ericedmeades.com, aga ka Edu Akadeemia lehelt (www.eduakadeemia.ee) – nemad korraldavad Eestis Ericuga üritusi. Soovitan Ericut jälgida ka sotsiaalmeedias!
.
Ilusat kuulamist ja astu välja oma mugavustsoonist! ❤️
Dalí
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #dalikarat #dali #teadlikloomine #manifestations #abundance #awareness #ericedmeades