Motokrossi treener Henri Haramaa “Õnn ja armastus tulevad enda seest, mitte läbi teiste”

#188 Motokrossi treener Henri Haramaa “Õnn ja armastus tulevad enda seest, mitte läbi teiste” by 🎧🎙️Podcast “Ausad mehed”

Kuula:

Kirjeldus:
Täna istun stuudios koos Saaremaalt pärit Henri Haramaaga, kes on 25-aastane motokrossi treener Kiilimoto klubis. Henri on praeguseks veendunud, et see on see, mida ta on siia tegema tulnud. Nagu ta ise enda kohta ütleb, siis lasteaiast kuni gümnaasiumi lõpuni oli ta iseenda ja paljude teiste arvates täiesti saamatu nagamann, kes suutis ainult sitta keerata. Isegi kehalise kasvatuse tunnis oli ta enda mäletamist mööda kõige kehvem, mis kindlasti ühele arenevale noormehele teinekord hästi ei mõju.

Henri on alates 7-ndast eluaastast motokrossiga tegelenud, kuid pere ja kõigi teiste survel tuli ta siiski Tallinna soojusenergeetikat õppima. Baka käes, sai ta aga kiire kogemuse ja veendumuse, et ei suju mitte ükski asi sellel erialal. Aasta 2020 kevadel käsikäes koos koroonaga hakkas Henri motokrossi trenne andma ning umbes samal ajal sai ta konndamisteate põhitöölt energeetika valdkonnast.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Jälgi ka Henri tegemisi:
https://www.facebook.com/henri.haramaa

Tanel Leok ja Kalev Kruus

Tanel Leok ja Kalev Kruus. Betsafe podcast #9

Kuula:

Kirjeldus:
Kalev Kruusi külastas seekordses podcastis krossisõitja Tanel Leok, kes avaldas äsja elulooraamatu. Mehe elu pikimast intervjuust selgub nii mõnigi üllatav seik ja rekord, mis motospordimaailmas tema nimel on. Räägitakse Leokite dünastiast ja tulevikueesmärkidest ning Kruus seab Tanelile väljakutse triatlonil osaleda.

Aasiat vallutav Eesti autosportlane: kui masinas on 70 kraadi mõjub see nagu saun

46. osa: Aasiat vallutav Eesti autosportlane: kui masinas on 70 kraadi mõjub see nagu saun

Kuula:

Kirjeldus:
Õhtulehe raadiosaates „Tugitoolis sportlane“ oli sel korral külas Audi Aasia mootorispordi esindusnägu Martin Rump (23), kes rääkis, miks tal Euroopas pildile ei õnnestunud trügida ning kuidas eksootilisena näiv Aasia tema karjääri päästis.

Muuhulgas uuris saatejuht Karl Juhkami kuidas Rump mootorispordipisikusse üldse nakatus? Kui kaugele jõuab võidusõidumaailmas puhtalt talendi pealt ning kui paks see seljas olev rahakott ikkagi olema peab?

Kaua õpib ringrajasõitja üht rada selgeks? Kui väike see eksimisruum rajal tegelikult on? Milline on sõitjakarjääri kõrvalt paralleelselt mehaanikainseneriks õppinud eestlase suurim õnnetus ning kuidas see teda mõjutas? Mis on suurim näit, mille ta gaasipedaali vajutades spidomeetrile mananud?

Vastuse saavad need ja paljud muud põnevad küsimused. Hüva kuulamist!

Fookuses – Mart Lajal, motosportlane, KTM Eesti tegevjuht

Talendisõna fookuses – Mart Lajal, motosportlane, KTM Eesti tegevjuht

Kuula:
https://traffic.libsyn.com/secure/karjaaristuudio/Talendisna_fookuses_-_Mart_Lajal_motosportlane_KTM_Eesti_tegevjuht.m4a?dest-id=1504478

Kirjeldus:
Saagem tuttavaks – Mart Lajal! Päris oma sõnadega, päris algusest kuni Dakari ralli ja KTM Eestini välja. Haara tassitäis kütust, vajuta play-nuppu ja tuuni end mõnuga motolainele.