Henriko Pärnpuu – Iluteenuste müümisest, Ibizale hääletamisest ning globaalseks müügijuhiks saamisest

Elu on Müük – #9 – Henriko Pärnpuu – Iluteenuste müümisest, Ibizale hääletamisest ning globaalseks müügijuhiks saamisest

Kuula:

Kirjeldus:
Meie üheksanda episoodi külaline on megajulge ja edukas Silen ettevõtte globaalne müügijuht Henriko Pärnpuu.- Esimene kokkupuude müügiga oli lapsena kui ostis poest jäätiseid ja siis müüs neid maja juures odavamalt inimestele maha.- Reisis hääletades Ibizale, et seal peopakette müüa.- On müünud iluteenuseid, Elisa televisiooni tooteid kaubanduskeskustes, töötanud reklaamiagentuuris jpm.- Pooleteise aastaga Silen ettevõttes töötades on avanud 9 uut turgu erinevates riikides.Episoodis räägime Henriko kogemustest müügis, õppetundidest, õnnestumistest ja ebaõnnestumistest. Mida on ta õppinud otsemüüki ning ärimüüki tehes, kuidas nad teineteisest erinevad ja samuti annab Henriko ka väga häid praktilisi soovitusi, mida igaüks saab ise kasutada selleks, et müügis parem olla.Soovime teile head kuulamist!Meile saate kirjutada, kas Facebookis, Instagramis, või meilile eluonmyyk@gmail.com, mis teile selles episoodis meeldis, mida õppisite või midagi muud ägedat!Samuti ootame ka kuulajakirju teie enda müügikogemustest. Väga huvitav oleks kuulata Sinu kogemusi müügiga – kas ise müües, või olles ostja rollis – olgu see naljakas, professionaalne, ebameeldiv või midagi kolmandat. Kui Sinul on mõni huvitav müügiolukord meeles, siis võid kirjutada sellest meile eluonmyyk@gmail.com ja hea meelega arutame erinevate müügiolukordade üle meie podcastis. Toodles!

Sisuturundussaade. Müügijuht — positsioon kahe tule vahel?

14.04.21 Sisuturundussaade. Müügijuht — positsioon kahe tule vahel?

Kuula:

Kirjeldus:
Milline on tänapäeva müügijuhi roll ettevõttes ja mida kujutab endast Tallinna Majanduskoolis sügisest alustav müügijuhi tasuta täienduskoolitus, räägivad saates Tallinna Majanduskooli ärinduse õppetooli juhataja Indrek Jänes ja ettevõtlusvaldkonna õppejõud Ott Alemaa.

Saates tulevad jutuks müügijuhi ja müügimehe erinevused, eeldused ja positsioon ettevõttes. Lisaks arutlevad saatekülalised müügivaldkonda tugevalt mõjutanud digitaliseerimise üle. Kuuleme nii tehnilistest kui sisulistest muutustes.

Keda täpselt müügijuhi kursusele kandideerima oodatakse, kuidas näeb välja õppetöö ja mida veel tänapäeva müügijuhi töös tasub esile tuua, kuuleb lähemalt juba saates.

Saadet juhib Mai Kroonmäe.

Andres Kiviselg: Must vöö müügis või tippvorm on alles ees?

Nimed Müügitahvil #20: Andres Kiviselg: Must vöö müügis või tippvorm on alles ees?

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases “Nimed Müügitahvlil” saates vestleb Dominate Salesi tegevjuht Silver Rooger ettevõtte kõige värskeima liikme, kogenud müügiinimese, coachi ja treeneri Andres Kiviseljaga.
Andres on pikalt juhtinud ühte Eesti edukaimat otsemüügi tiimi ning treeninud ja koolitanud üle 40-ne Eesti müügi- ja teenindusmeeskonna.

Juttu tuleb sellest, kuidas ta üldse müügini jõudis. Miks pärast üheksat aktiivset aastat müügis ta tunneb, et tema tippvorm ja suurimad saavutused on alles ees? Millised on tema 3 praktilist nõuannet olemasolevatele ja tulevastele müügijuhtidele? Mida on õpetanud talle elu Sellitis ja kuidas temast sai 30 liikmelise müügitiimi juht/treener.

Saate lõpus jagab Andres praktilisi nõuandeid ja samme, mida juhid peaksid müügikäibe suurendamiseks ette võtma.

Talendisõna – müügi- ja projektijuht (catering)

Talendisõna – müügi- ja projektijuht (catering)

Kuula:

Kirjeldus:
Kas ka sinu organisatsioonis on talente, kes võiksid tutvustada ametit ja jagada kogemusi? Kirjuta meile stuudio@karjaarileht.ee! Kus filmime järgmiseks? Soovita oma ettevõtet kommentaaris! https://www.karjaarileht.ee