Kristjan Keres – korvpallur, juht, ettevõtja ja telestaar avastab oma sisemaailma

“Edu Valem” #22 | Kristjan Keres – korvpallur, juht, ettevõtja ja telestaar avastab oma sisemaailma by Edu Valem

Kuula:

Kirjeldus:
Taskuhäälingu “Edu Valem” 22. osas kutsusime külla ühe huvitava mehe nimega Kristjan Keres, kes vaatamata noorusele juba korda saatnud nii palju huvitavaid asju, et ühe saate ajast jäi kõige rääkimiseks selgelt väheks.

Nooruses juhuslikult korvpallitrenni sattunud ja sellel alal aastaid Eesti meistriliigas mänginud Keres oli ühel hetkel väga lähedal ka profikarjäärile, aga saatus tahtis teisiti ja praeguseks pallib mees veel vaid teiste tegemiste kõrvalt oma lõbuks.

Noore mehena Poolas kinnisvarafondi tütarharu üles ehitama pandud Keres ujus raskest olukorrast välja ja tõusis häid tulemusi näidates ametiredelil kiirelt ülespoole. Ühel hetkel võttis Keres enda jaoks aga aja maha ning läks Aasiasse reisile, mis lõpuks kujunes välja 7-kuuliseks rännakuks.

Eesti tõsielusarjade vaatajatele on Kristjan kindlasti tuttav “Naabrist parem ” saatest, kus ta koos kauni kaaslase Marleeniga ehitasid valmis ühe mõnusa konteinerkodu.

“Edu Valemi” saates rääkisime Kristjaniga nii spordist, õppimisest ja ärist kui ka välismaal matkamisest ja eneseotsingutest. Keresel oli kuulajatele pakkuda palju soovitusi laiast maailmast, mida võiks elu jooksul kogeda.

Saadet juhivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar. “Edu Valem” sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Kõik ettepanekud ja tagasiside on oodatud meiliaadressil info@rahajutud.ee.

Head kuulamist!2

Kristjan ja Marleen – Naabrist Parema väljakutsetest, enesearengust ja reisimisest

#47 Kristjan ja Marleen – Naabrist Parema väljakutsetest, enesearengust ja reisimisest.

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on meil stuudios ühe inimese asemel kaks ning meie eesmärk on mõista, kuidas on võimalik põhitöö kõrvalt 2-kuuga endale oma kätega maja valmis ehitada. Ja mitte ainult niisama tavaline maja, vaid konteineritest. Kaamerasilmade all! Meie tänase saate külalisteks on seiklejad, elupõlised õppijad ja tuleb ka välja, et potentsiaalsed ehitusmaailma gurud, Kristjan Keres ja Marleen Aasa. Tänases saates räägime me nendega reisimise olulisusest, enesearengust ja Naabrist Parema saatest.