Naised on kanad

76. Naised on kanad

Kuula:

Kirjeldus:
Räägime kanadest, munemisest, naiseks olemisest, mootorsaagidest ja paljust muust.

Instas ja mujal @tissident
teised ägedad podcastid tasku.delfi.ee
kirjuta meile tissident@ekspressmeedia.ee

Lilia Kristianson – naine, kes julgeb ujuda vastuvoolu ning pole kartnud teha kannapöördeid

Lilia Kristianson – naine, kes julgeb ujuda vastuvoolu ning pole kartnud teha kannapöördeid

Kuula:

Kirjeldus:
Lilia on uks neid imetlusväärseid naisi, kes on lubanud endale hulljulgeid ideid omamata kartuşt ebaonnestumiste ees. 1993 aastal 17 aastasena, tänases kontektsis teismelise keskkooli tudrukuna, julges tömmata selga trikoo ja kontsakingadel sammus naistepäeval Eesti Kaunimaks naiseks.

Kristiina Heinmets: „Iga naine on lugu. Täpselt selline, nagu ta enda elust on kirjutanud“

KUULA | Kristiina Heinmets: „Iga naine on lugu. Täpselt selline, nagu ta enda elust on kirjutanud“

Kuula:

Kirjeldus:
Kristiina lugu on sellest, kuidas põled läbi naise ja emana. See pole kellegi süü, aga ajapikku kaotad iseenda. Teadmise sellest, kes sa oled ja mida tahad.

Naised võivad võõraste meestega flirtida ja magada, aga mehed mitte

Naised võivad võõraste meestega flirtida ja magada, aga mehed mitte

Kuula:

Kirjeldus:
Täna arutavad «Naistejuttude» stuudios Dagmar Lamp ja Kristina Herodes viimase palju kõmu tekitanud arvamusloo «Litsid ja lollid» üle.

Kellele siis ikkagi kuulub naise seksuaalsus? Miks Kristina on saanud nii palju sõimukirju ja miks on kommentaatoreid (mehi), kes ikka ei taha teemast aru saada, raiudes jäärapäiselt, et naised ei tea asjast midagi ning tegelikult hoopis õiendavad ja kisavad, kui mees flirtida julgeb?

Anname teemale hagu, loeme ette sõimukirju ja -kommentaare ning püüame lõpuks selgeks teha, millest nii paljud inimesed valesti aru said. Miks on tähtis, et suhtes oleksid inimesed (ka seksuaalses mõttes) vabad, mida see vabadus tähendab ja kas siis päriselt on ikkagi nii, et naised võivad teiste meestega flirtida ja seksida, aga mehel sama teha ei luba.

Leia meid ka Instagramist @Naistejutud!

Muukisime lahti saladuse, kuidas oma mehi paremini mõista

Muukisime lahti saladuse, kuidas oma mehi paremini mõista

Kuula:

Kirjeldus:
«Naistejutud» on puhkuselt tagasi ning täna võtame lõpuks luubi alla armastuse keeled. Stuudios on Dagmar Lamp, Heidi Ruul ja Kristina Herodes.

Psühholoog Gary Chapman avaldas juba 1992. aastal raamatu, mis rääkis armastuse keeltest. Me kõik nimelt väljendame armastust natuke erinevalt, mis tähendab, et me ka vajame, et partner meie armastuse keeles meiega «jutustaks».

Viis armastuse keelt on kvaliteetaeg, kinnitavad sõnad, füüsiline puudutus, teenimine ja kingitused. Me kõik vajame neid kõiki, kuid harilikult on inimesel üks armastuse keel, mis on tema jaoks kõige tähtsam. Kui partner meiega selles keeles räägib, tunneme me, et ta näeb meid, kuuleb meid ja me tunneme end armastatuna.
Kuidas see siis meie suhteid on mõjutanud, nüüd, kui me teame, mis on meie kallimate jaoks oluline? Mis juhtub, kui armastuse keeled ei klapi?

Armastuse keelte testi 5lovelanguages.org lehel.

“Sa ei lähe välja otsima teiste meeste kiitust”

#42 Intiimselt Eraelust: “Sa ei lähe välja otsima teiste meeste kiitust”

Kuula:

Kirjeldus:
Suhtes kiituse puudumine. Teiste meest tähelepanu otsimine. Isaduse tunneramine. Miks me ei ole abielus? Muutused seoses beebi ellu tulekuga.

Suvi on naistele täiega pähe löönud

suvi on naistele täiega pähe löönud

Kuula:

Kirjeldus:
Karantiinijärgne elu on «Naistejuttude» Dagmari, Heidi ja Kristinka peast täiesti soojaks teinud. Teemad on meil suvepuhkuse-eelses saates väga seksikad, ulakad ja suviselt pöörased.
Muu hulgas hoiatame ette: esmaspäeval ilmub Postimehe paberlehe vahel eriväljaanne Armuelu, mille valmimises kõik kaasa lõime. Paljastame natuke seksikat sisu ning räägime, mis õppetunde armastuses oleme sel kevadel saanud. Lisaks jutustame, miks sel suvel on trendikas paljas olla ja aluspükstes tänaval käia, jagame oma asendamatuid suvenippe, muidugi räägime ka orgasmidest ja seksist ning üldse sellest, miks elu kõrge lainega vahel kaasa tasub minna.
Rõõmsalt suvele vastu!

Öises kontoris hirmutavad kummituskäed ning kõhedad nukud

Öises kontoris hirmutavad kummituskäed ning kõhedad nukud

Kuula:

Kirjeldus:
Madis on oma vanemate kuuris sääsesöödaks ning Triin on üksi üsna südaöises kontoris. Helikvaliteet on seetõttu tavapärasest kaheldavama väärtusega. Tarbimist leiab punane vein.
Alguses tuleb juttu sellest, kuidas Triin rahvastikuminister Riina Solmanit intervjueeris ning seetõttu põhjatus ärevuses suples. Madis leiab hapukurgihooajast sõltumata rääkimiseks ühe vägagi kõheda loo talumajas peituvast salakambrist, mispeale Triin tunneb, et on sattunud teise dimensiooni, kus toimub hoopis sõsarpodcasti, Külmavärinate salvestus. Juttu tuleb ka eesti naiste raseerimisharjumustest. Madise klaasis oli Estay Prieto Picudo ning Triinil ülejääk Detunda Cabernet Sauvignon Tempranillost.

Jana Paulman “Kui naine armastab meest”; avameelne vestlus meestest ja naistest

#134 Jana Paulman “Kui naine armastab meest”; avameelne vestlus meestest ja naistest by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Selle episoodi külaline on värske raamat “Kui naine armastab meest – avalikult kirjad mehele” autor, grimmeerija Jana Paulman. Saates võetakse ette mehe ja naise suhe ning suhted üldüldiselt. Juttu tuleb petmisest, väärtustest, teiste armastamisest, seksist, oskusest valida endale õige partner ja veel palju muud põnevat. Ning palju muud olulist, mis võiks aidata sul mehena oma naist paremini mõista ja ühtlasi ka naisena iseennast naisena paremini mõista ja mõtestada.

Tegemist on tasulise saatega, kui soovid kuulata tervet episoodi ja ka kõiki teisi tasulisi külalistega saateid, siis leiad need kõik suletud Facebooki grupist:
www.facebook.com/groups/ausadvestlused/

Ligipääsu saamiseks tuleb sooritada väike tasu järgnevale kontole:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SUMMA: 12€ / kuus
SELGITUS: Oma facebooki nimi
NB! Swedbank omanikel soovitan sooritada makse läbi arvuti ja valida eraldi välismakse, muidu võib tekkida probleeme kande sooritamisel.

Head mõtted Janalt:
“Emotsioonid segavad meie autentset väljendust, panevad sageli nii-öelda lukku. Kirjutamine on aga nagu teraapia – oled üksinda ja võid öelda täpselt seda, mida soovid, kartmata reaktsioone.”

„Partnerit ei peaks üldsegi otsima – kui sa oled otsingutes, siis see pigem peletab inimesed, kes võiksid su ellu tulla, eemale. Lase see teema pigem vabaks. Kui sa ei otsi, tegeled oma hobide ja iseendaga, siis see inimene jõuab sinuni ise. See on energeetiline tõmme. Partnerit valitakse keemia põhjal.“

“Kooselud lagunevad sageli sel põhjusel, et kaaslane valitakse valedel alustel.”

„Teist inimest tuleb kuulata südame, mitte kõrvadega.“

„Julgus olla haavatav on tegelikult suurim tugevus.“

“Oma sisemist mina saab kasvatada nii mõttemustreid muutes kui ka füüsiliselt tugevamaks saades, nt mõne trenni abil”

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/enelyk

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/enelykrusell/

Jälgi Jana tegemisi:
https://www.facebook.com/jana.paulman
https://www.facebook.com/Jana-Paulmani-Logiraamat-104993854326533/?modal=admin_todo_tour