just see on tööturul kõige vähem hinnatud naise, lastega, keskealise naise väärtus!

just see on tööturul kõige vähem hinnatud naise, lastega, keskealise naise väärtus!

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on saates külas Parim sinust kogemusnõustaja Irene Annus. Koos Kristinka ja Dakiga annab ta nõu, kuidas leida üles endas tõeline väärtus ja kuidas see kõik tööandja silmis ka rahaks (ehk kõrgemaks palgaks!) pöörata.

Maris Järva: Inimene ei ole robot

Maris Järva: Inimene ei ole robot by Eesti Naine: Kristiina Heinmets podcast

Kuula:

Kirjeldus:
Maris Järva räägib taskuhäälingus emaks olemisest naisena, kelle tööpäev algab kell 5 hommikul. Kuidas jagada ennast pereelu ja sellise töö vahel, mis ei sobitu paljude tavinimeste graafikutesse. “Minu abikaasa ütleb, et ma olen masohist, sest tihti on reede õhtuti toimuvate ürituste jaoks minu jaks otsas, aga soov olla mõnusas seltskonnas on minu jaoks nii oluline. Sama teema on kontsertide, teatrietenduste ja kinoga tööpäeva õhtutel välistatud, see on selle töö hind” kinnitab Maris. “Ma siiani ei tea, mis ma tegin kogu selle vaba ajaga enne last. Emaks saamine distsiplineeris mind väga, sest need vähesed tunnid, mis tekivad emaks olemise kõrvalt on kulda väärt. Ma armastan helivaba hetki kui kodus lihtsalt vaikus, aga koristada meeldib mulle muusika põhjas, kus kahest kõlarist seinad värisevad. Ei pea tundma ennast Tuhkatriinuna, protsessi tuleb nautida, “ naerab Maris. Kuula podcastist Marise erilistest hetkedest raadisaatejuhina ning milline sooloprojekt talle südamesse haava torkas. Kuidas leidis ta tee raadioeetrisse Eesti hinnatuimate meesraadiohäälte kõrvale!

Kogu tõde naistest

#74 Armastusest: Kogu tõde naistest

Kuula:

Kirjeldus:
Uus saade on mõeldud meestele, kes tahavad naistest kõike teada ja naistele, kes tahavad naistest kõike teada saada. Lisaks avaldame saladuse, mida mehed naiste kohta kõige rohkem teada tahavad saada. Saate lõpus anname häid nõuandeid, kuidas iseendaga hakkama saada selles keerulises viiruse olukorras. Rosinaks saad podcasti viimastel minutitel teada, milliseid tegelasi Veiko ja Elina selles episoodis kehastasid.
Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest
Jälgi meid:
Instagram: instagram.com/podcastarmastusest
Facebook: facebook.com/podcastarmastusest
Twitter: twitter.com/armastusest
Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Naiseks olemine on 200% võit meie kasuks Eestis. Ma olen oma elu parimas vormis!

Naiseks olemine on 200% võit meie kasuks Eestis. Ma olen oma elu parimas vormis! by Eesti Naine: Kristiina Heinmets podcast

Kuula:

Kirjeldus:
Ajakirja Eesti Naine taskuhäälingu naistepäeva erisaates arutavad Reet Roos, Heidit Kaio ja Kristiina Heinmets naiseks olemise retseptist Eesti ühiskonnas. Eestlaseks sündimine on kui snaiprilask jackpoti pihta ning naiseks olemine siinses ühiskonnas on 200% võit meie kasuks. Reet tunnistab, et tema egole see haiget ei tee kui pakub kohvi või pühib pärast koosolekut laua puhtaks, see tuleb iseenesest vanast harjumusest. Naistepäeval peaksime ennast väärtustama ning õppima olema vähemkriitilised enda suhtes, elama hetkes ja laska asjadel teinekord lihtsalt minna. Vanus vabastab paljudest pingetest ning oskust ennast hinnata tuleb teinekord õppida. Reet tunnistab, et kunagi oli jalakäijale tee andmine ebanormaalsus ühiskonnas, siis täna on see tavaline. Eesti ühiskond on muutumas heathtlikkuse ning enda kogukonna märkamise suunas, see ongi muutumas tavaliseks. Tunda ennst hästi, sest me oleme oma elu parimas vormis. Kuula naistepäeva erisaatest, millised on nende naiste meenutuse seoses selle päevaga ning kuidas hoida ennast tasakaalus kui ööpäevas on ainult 24 tundi. Kuidas Reet Roos on teadlikult oma prioriteete muutnud 180 kraadi, sest väikeed muutused ei taga pikaaegset tulemust. Kuidas olla ema ning ettevõtja oma elu logistikuna

Viivika Vahi. Naised ja elustiiliäri, Feng-Shui ning Inspiratsiooni instituut.

#25 Ausad Naised – “Viivika Vahi. Naised ja elustiiliäri, Feng-Shui ning Inspiratsiooni instituut.” by Ausad Naised

Kuula:

Kirjeldus:
Viivika Vahi – imeline naine, kelle missiooniks on toetada, inspireerida, harida, motiveerida ja ühendada ettevõtlikke inimesi ning kasvatada enesega rahulolevate ning õnnelike naiste arvu Eestis! 😍
Viivika kalender on paksult täis toimetamisi, kuid hoolimata sellest on ta mõnusa ellusuhtumisega, suure naeratusega ja kindla eesmärgiga muuta end ümbritsev veel paremaks kohaks maailmas.
Saade tuli voolav ja põnev! Kuna Viivika omab rahvusvahelist magistrikraadi äriinnovatsiooni erialal ning on koolitajana tegutsenud nüüdseks lausa juba 11 aastat saime saates lahatud ettevõtlust, eesmärkide seadmist, iseseisvuse olulisust, mugavustsooni mürgiseid vilju, ja potensiaali avamist. Puudutamata ei jäänud ka Feng-Shui mõisted ning Inspiratsiooni Instituudi ägedad tegemised. 🌸
Mis Sina arvad?

Naistejutud. 179. saade (6.02.21): alko ja naised 2: purjus naine on kuratlik!

Naistejutud. 179. saade (6.02.21): alko ja naised 2: purjus naine on kuratlik!

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases saates võtavad Kristina Herodes, Dagmar Lamp ja Heidi Ruul taas ette eelmisel nädalal laineid löönud naiste joomise teema. Loeme ette meile saadetud kirju ja reageerime vastukajale.

Ära Kaaguta! | Ära Kaaguta! 29.01.21

Ära Kaaguta! | Ära Kaaguta! 29.01.21

Kuula:

Kirjeldus:

Summary
Saatejuhid Aet Kuusik & Kadi Viik.

Show Notes
Valitsusevahetus. Koalitsioonileping. Naiste kujutamine poliitikas.

What is Ära Kaaguta!?
Kas sinu elus on liiga vähe feminismi (või liiga palju šovinismi)? Leevendust pakub Viisik ehk Kadi Viik ja Aet Kuusik Feministeeriumist. Mõnikord on neil külaline ka.

All audio, artwork, episode descriptions and notes are property of IDA Radio, for Ära Kaaguta!, and published with permission by Transistor, Inc.

naised ja naps – ohtlik ja mahavaikitud kombo

naised ja naps – ohtlik ja mahavaikitud kombo

Kuula:

Kirjeldus:
Naised joovad teistmoodi kui mehed, seetõttu on aga naiste joomine probleem, mis on sageli maha vaikitud. Aga just naised mõistavad, miks ja kuidas naised joovad ning, mis peamine, miks see problemaatiline on. Räägime oma kogemusest, nagu ikka. Ausalt ja otse.

Naised on kanad

76. Naised on kanad

Kuula:

Kirjeldus:
Räägime kanadest, munemisest, naiseks olemisest, mootorsaagidest ja paljust muust.

Instas ja mujal @tissident
teised ägedad podcastid tasku.delfi.ee
kirjuta meile tissident@ekspressmeedia.ee