Kristi Saare – teekond väikesest sissetulekust finantsvabaduseni

#26 Kristi Saare – teekond väikesest sissetulekust finantsvabaduseni by Kogumispäevik • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:
Selles episoodis on külas naine nagu orkester — Naisinvestorite klubi looja, kirjastaja, investeerimisraadio eestvedaja ning äsja Aasta Investoriks 2021 kuulutatud Kristi Saare! Uurisime Kristilt, kuidas ta finantsvabaduse saavutas, kui kaua see aega võttis ning mida see mõiste tema jaoks üldse tähendab. Samuti avaldab Kristi, millest ta portfell koosneb ja millised olid tema esimesed sammud. Ühtlasi saad teada, kui kaua Kristi oma esimest raamatut kirjutas ning kust ta saab energiat, et kõiki neid ettevõtmisi väikeste laste kõrvalt teha. 

Kristi Saare räägib investeerimisest

Kristi Saare räägib investeerimisest – LHV Podcast 23 2018

Kuula:

Kirjeldus:
LHV vanemmaakleril Nelli Jansonil on stuudios külas Naisinvestorite klubi asutaja Kristi Saare. Juttu tuleb naistest investeerimismaailmas, majandusharidusest koolides ja investeerimisklubides, aga ka pensionisüsteemist ja olulistest küsimustest, millega investorid kokku puutuvad.

Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid.

Saade 26: Ühisrahastusmaigulised uudised

Saade 26: Ühisrahastusmaigulised uudised

Kuula:

Kirjeldus:
Investeerimisraadio 26. saates räägime eesti esimesest ühisrahastusteemalisest koolituspäevast, vaatame tagasi Naisinvestorite klubi konverentsile, heidame pilgu uuele Fundwise projektile ning hõikame välja esimesed saatekülalised.