Kolm nädalat hooajani. Kes on jamas, kes veel õngitseb?

102. saade: Kolm nädalat hooajani. Kes on jamas, kes veel õngitseb?

Kuula:

Kirjeldus:
Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” 102. saates arutleme selle üle, kes on vahetult Premium liiga hooaja eel veel küllaltki lõhkise küna ees ning kellele terendavad lahendused.

Möödunud nädala aktiivseim toimetaja oli viis uut meest palganud Narva Trans. Kas nüüd on lahendused leitud? Mäng Levadiaga oli julgustav. Samas Legion sai alaliidult pragada ja seisab silmitsi räige karistusega – miks? Tartu Tammeka olukord hakkab vaikselt muret valmistama, seevastu Nõmme Kalju kogub üha enam hoogu. Kuidas on Flora ja Paidega?

Saate teises pooles vaatame otsa sel nädalal taasalgavale Meistrite liigale. Räägime klubide hetkeseisudest, aga ennustame ka kõikide paaride edasipääsejaid. Saate tegid Kasper Elissaar, Rasmus Voolaid ja Kristjan Jaak Kangur.

Süüdi pole Anier, süüdi pole Voolaid, aga see kolmas

88. saade: Süüdi pole Anier, süüdi pole Voolaid, aga see kolmas … by Pikk ette (ja ise järele)

Kuula:

Kirjeldus:
Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa vaatab Henri Anieri koondisesse kaasamise kulisside taha. Kuidas praegune olukord tekkis?

Kogu saate esimese pool on pühendatud Eesti koondise tegemistele. Sel nädalal ootavad ees mängud Itaalia ja Põhja-Makedooniaga. Millised on selle nädala sihid, eesmärgid ja reaalsed võimalused? Räägime ka koondise koosseisust, muuhulgas Erik Sorgast, Sergei Zenjovist, Karol Metsast, Joonas Tammest, Mattias Käidist, aga ka Sergei Mošnikovist, kel jäi koondisesse kuulumisest puudu juuksekarv.

Premium liiga peateemaks on formaadimuutusest tingitud olukord, kus FC Flora kindlustas omale 13. meistritiili. Mis viis Flora tiitli kaitsmiseni? Kas see jääbki nüüd nii? Möödunudnädalane karikadraama vürtsitas medaliheitlust ja liigast väljalangemise osas ei saa end turvaliselt tunda enam isegi mitte Narva Trans.

Saate lõpus teeme põike ka naiste jalgpalli maailma, mis on viimastel päevadel erisorti mõtteainet pakkunud. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Kalju-mäng kinnitas, et Levadia on leegionäridega puusse pannud

70. saade: Kalju-mäng kinnitas, et Levadia on leegionäridega puusse pannud

Kuula:

Kirjeldus:
Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” 70. episood võtab kokku nädalavahetusel peetud karikafinaalid. Kas eurosarja pääsemine on Paide Linnameeskonnale emotsionaalselt olulisem kui olnuks Narva Transile? Ja miks ei suju Premium liigas kuidagi Levadia mäng?

Mõistagi vaatame tagasi eelmise nädala Premium liiga kohtumistele, mille seast paistis eredaimalt silma Levadia ja Nõmme Kalju mõõduvõtt. Samuti heidame eelpilgu sel nädalal toimuvale kahele voorule, mida kroonib laupäevane Flora ja Paide duell.

Ajaloorubriigis “Olid ajad, olid mehed” põikame tagasi 2012. aasta EM-finaalturniirile, mis peeti Poolas ja Ukrainas. Tegu oli ühe mehe särava esiletõusuga – kahjuks teame tänaseks, et see täht kustus sama kiiresti kui süttis. Saate tegid Kristjan Jaak Kangur, Ott Järvela ja Rasmus Voolaid.