Luupainaja püüdis naist voodi alla tirida; Narvas kollitas meest Anvelti vaim

Luupainaja püüdis naist voodi alla tirida; Narvas kollitas meest Anvelti vaim

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases kõhedatele lugudele pühendatud taskuhäälingus «Külmavärinad» jätkavad Heidi ja Dagmar luupainajate-juttudega.

Nii toome teieni loo Johannes Üksist, kes elus paljude erinevate hirmsate lummutistega on pidanud rinda pistma. Heidi jutustab naisest, keda luupainaja kiskus voodi alla, juttu tuleb ka Anvelti vaimust, kes üht Narva meest kollitamas käis. Saate salvestuse ajal juhtus aga üsnagi hirmutav sündmus, mida peate juba ise oma kõrvaga kuulama. Kõhedaid elamusi!

Jana Budkovskaja, Prototron, Objekt

Sähvatus 21: Jana Budkovskaja, Prototron, Objekt

Kuula:

Kirjeldus:
Jana võtab oma töö tuuma ühe lausega kokku nii: “Mulle meeldib inspireerida inimesi tehnoloogia valdkonnas”. Kõige tõsisem töö on seotud täna Prototroni juhtimisega, ent tähtsal kohal on Loomeinkubaator ja kiirendi “Objekt” Narvas, noorte startup-programm Spinner või telesaade tehnoloogiast.

Juttu tuleb ühise sihi nimel tegutsevatest meeskondadest, kuidas Jana jõuab uute projektideni ja kust tema inspiratsiooni leiab. Saad teada, miks 5 rongi rõõmu teevad ja sealne levi puudumine eriti, miks ärasõit on oluline ja millal minna teatrisse.

#prototron, #objektnarva

Viktoria Ladõnskaja räägib, miks politsei end Narvas täis lasi

6. saade: Viktoria Ladõnskaja räägib, miks politsei end Narvas täis lasi by Eesti Ekspress

Kuula:

Kirjeldus:
Eesti Ekspressi podcasti kuuendas saates on külas ajakir…, ptüi, poliitik Viktoria Ladõnskaja, kes räägib, mida tema arvates politsei Varvara juhtumi puhul valesti tegi. Samuti on stuudios Jakob Rosin, kes jagab pimedana reisimise kogemusi.

Tänases Eesti Ekspressis kirjutas Viktoria Ladõnskaja, et politsei kolistas Varvara juhtumi lõpetamisel ämbritega. Endise ajakirjanikuna tõi ta välja just venekeelse elanikkonna korralikult informeerimata jätmise, mistõttu levivad nüüd Narvas umbusust nõretavad meeleolud.

Jakob Rosin kirjutas lehes enda kogemusi reisil Birminghami. Sünnist saati pime Jakob kirjeldab podcastis, kuidas üldse pime reisib, mida vaatab ja kas ka tema masside saatel ikka Eiffeli torni Pariisis ära külastab. Saate lõpetab Jakobi enda loodud laul Veetilgad.

Saadet juhivad Eesti Ekspressi ajakirjanikud Dannar Leitmaa ja Toomas „Vabakäik“ Vabamäe.