#175 Webinari sari “Kontaktis endaga” – Annela Aun

#175 Webinari sari “Kontaktis endaga” – Annela Aun by 🎧🎙️Podcast “Ausad mehed”

Kuula:

Kirjeldus:
Tegemist on üheksast tunniajasest podcastist koosnev webinari sari, kus podcasti “Ausad mehed” juht Chris Kala istub maha ning arutleb külalistega sellest, kuidas ennast paremini tundma õppida, kuidas kasvatada eneseteadlikkust ja kuidas jõuda iseendaga paremasse kontakti jne.

ANNELA AUN ON ETTEVÕTLUS COACH, KELLEL ON OMA NÕUSTAMISE JA COACHING’U AGENTUUR ETTEVÕTJATELE, JUHTIDELE JA EKSPERTIDELE.

Oma töös kasutab ta palju NLP-d ehk neurolingvistilist programmeerimist (NLP). NLP on kogum väärt teadmisi, protsesse ja tehnikaid oma mõtlemise juhtimiseks. Annela ütleb, et sinu elu on mõistuse juhtimise tulemus, sest elus toimib „kahe seadus“ – esimest korda luuakse kõik kahe kõrva vahel ja alles seejärel reaalsuses. Ta usub, et edu saavutamiseks on vajalik kooskõlla viia oma mõtted, tunded ja tegevused. Kui jätta üks neist tähelepanuta, on teekond soovitud tulemuseni aeglasem ja keerulisem. Ühtlasi on Annela aidanud “Ausad mehed” brändi arengule oma ideede ja soovitustega kaasa, tänu tema abile ja informatsioonile sai alguse “Ausad mehed” live podcast sari.

Webinaril räägime Annelaga eneseteadlikkusest, autentsusest, õpitu loobumisest, julgusest eristuda ja käia oma teed, aususest enda vast ning enda esikohale seadmisest.

Head mõtted Annelalt:
”Podcasti raamatu ”Kontaktis endaga” korral on tegemist mõnusa sellise teosega, mida on võimalik kasutada tööriistana. Ühel korral olen juba sealt hästi kihvi tõuke saanud oma tegemiste tegemiseks.”

”Minu jaoks saab eneseteadlikkus alguse mõtete ja emotsioonide märkamisest.”

”Täiskasvanuna oleme fokusseeritud väljapoole.”

”Suurem osa Läänemaailmas elavaid inimesi ei ole võimelised uskuma, et me oleme oma ratsionaalse elu juures võimelised saavutama päriselt endaga selle sügavama kontakti.”

”Kui sa oled kontaktis oma päris olemusega, siis sul ei ole võimalik olla sina ise. Põhjus, miks inimesed kannavad maske seisneb selles, et nad ei ole kontaktis enda tõelise olemusega.”

”Kui me hakkame mingis enda autentses osas kahtlema, siis võib juhtuda see, et me lükkame midagi endast välja, tõstame kõrvale ja nüüd ülejäänud elu otsime seda taga. Me lükkane mingi osa endast kõrvale ja hakkame mängima mingit rolli, kes me ei ole.”

”Küsimus ei ole alati selles, kas me väärtustame seda, mida me teeme, vaid teinekord ka selles, et kas me väärtustame mingit osa iseendast. Neid erinevaid kihte iseenda väärtustamise juures on mitmeid.”

”Kas me peaksime teistest eristuma? Me ei pea midagi püüdma, sest kui me oleme need, kes me oleme, siis me oleme nagunii teineteisest erinevad.”

”Keskendu sellele, mis on sinu unikaalsus ja mida sina oma olemusega siia maailma lood ja tood.”

”Täna on minu kõik otsused sellest lähtuvalt, et mida ma tunnen, mis on minuga kooskõlas.”

”Kõikidel inimestel on oma isiklik sisetunne olemas.”

”Selleks, et endaga paremat kontakti saavutada, tuleks tähelepanu ära võtta ja suunata endasse.”

”Kui sulle meeldib koristada, siis ei tähenda, et sa peaksid koristajaks hakkama. See tähendab seda, et sinus on andekus olla põhjalik. Tuleks leida nüüd see, kuidas seda unikaalsust ehk põhjalikkust ka teistest valdkondades kasutada.”

”Teinekord meie anded on meile endale nii tavapärased, et me ei märka neid üldse. Aga teinekord kelleltki teiselt küsides võime avastada läbi märkamise, et meie see igapäevane tavapärane asi, on hoopis meie unikaalsus, mida keegi teine ei tee.”

”Tasub katsetada erinevaid asju elus, sest nii sa leiad selle, mis on sinule omane ja selle mis tekitab kirge.”

”Kõikide käitumist ei pea aktsepteerima ega ka heaks kiitma, kuid mõista selle inimese käitumise või väljaelamise taga valu on äärmiselt oluline.”

”See, mida me enda ümber olevatest välistingimustest enda jaoks välja võlume ja millist elu me elame meie välistingimustest lähtuvalt on täielikult meie endi teha!”

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Coach Annela Aun VOL.2 “Teadvusta endale, mida sa täna valid, see määrab ka sinu tulemused”

#162 Coach Annela Aun VOL.2 “Teadvusta endale, mida sa täna valid, see määrab ka sinu tulemused” by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on meil stuudios coach Annela Aun, kellel on nõustamis- ja coachinguagentuur ettevõtjatele, juhtidele ja ekspertidele. Annelat inspireerib areng ja kasv, just seetõttu naudib ta panustamist teiste inimeste ja ettevõttete arengusse. Oma töös kasutab ta palju NLP-d ehk neurolingvlistilist programmeerimist (NLP). NLP on kogum väärt teadmisi, protsesse ja tehnikaid oma mõistuse juhtimiseks.

Ta on lõpetanud Mainori Kõrgkooli Ärijuhtimises, saanud mitmeid täiendõppeid NLP teemadel. Tema teekonda coachina tegutsemisel toetab 9 aastane panganduses töötamise kogemus, 6 aastat iseendale tööandjaks olemist ja kolm ja pool aastat klientide coahcimist ning nende tulemuste saavutamisele kaasa aitamist.

Annela ütleb, et ”Sinu elu on mõistuse juhtimise tulemus, sest elus toimib „kahe seadus“ – esimest korda luuakse kõik kahe kõrva vahel ja alles seejärel reaalsuses.” Annela usub, et edu saavutamiseks on vajalik kooskõlla viia oma mõtted, tunded ja tegevused. Kui jätta üks neist tähelepanuta, siis teekond soovitud tulemuseni on aeglasem ja keerulisem.

Saates väärtuste teemal sai palju räägitud, oma väärtused saad välja selgitada siin:
https://bit.ly/2InbUo1

Saates sai mainitud erinevaid koolitusi, mille leiad siit:

Academy

Lisaks kui sind huvitab Annela poolt tehtud juhitud meeletreeningud, siis leiad need siit. Kasutades sooduskoodi “ausadmehed” saad -10%
https://academy.byb.life/saavuta-eesmargid-juhendatud-meeletreening/
https://academy.byb.life/seisundi-juhtimine-juhendatud-meeletreening/

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/elise.lompp

Jälgi ka Annelat:

Academy


https://www.facebook.com/beyondyourbusiness
https://www.facebook.com/annela.aun

Genre
Business

License: cc-by-nc-sa