#27 Triin Kask – idufirmade põnev ja kuulsusrikas maailm

#27 Triin Kask – idufirmade põnev ja kuulsusrikas maailm

Kuula:

Kirjeldus:
Selles episoodis arutame idufirma Nevercode asutaja ning sTARTUp Day programmijuhi Triinuga viimasel ajal aina rohkem tähelepanu pälvinud start up’induse teemadel. Mis vahe on ikkagi idufirmal ja tavalisel alustaval ettevõttel? Samuti kuuleme, milleks peab valmis olema siis, kui otsustad oma idufirmat luua – ideest keeruliste otsustuskohtadeni. Ja kuidas hakkama saada, kui oled läbipõlenud? Samuti räägib Triin lähemalt kogukonnast, mis koondab idufirmade naisliikmeid.

Kuidas Eesti idust Google´i koostööpartner sai

Kuidas Eesti idust Google´i koostööpartner sai by Äripäeva raadio

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses sTARTUp Day podcastis on külas idufirma Nevercode turundusjuht Marie Jaksman, kes jagab oma lugu metsasarvemängijast turundajaks kasvamisel, samuti räägib ta sellest, kuidas enne selle õige töö leidmist ja idufirmasse tööle saamist tuli tal saata 50 CVd enne, kui võimalus avanes.  

„Kogu see protsess, kuidas ma Nevercode´i sattusin, oli üks hirmsamaid ja põnevamaid hetki,“ sõnas Jaksman. Tal ei olnud kogemust ja teadmist ei turundusest ega mobiilirakenduste arendamisest.

„Palju on iseendaga tööd olnud. Esimene päev mind lükati arendajate keskele, mul pidi olema arvamus ja visioon, kuidas kliendid saame ja maailma vallutame,“ rääkis ta algusest idufirmas.

Tänaseks on ettevõte Google´i koostööpartner. Täpsemalt tulebki Marie Jaksmaniga juttu sellest, kuidas Eesti idufirmast sai tehnoloogiahiiu koostööpartner ja milles see koostöö seisneb.

Saatejuht on Artur Kamberg.

Iduettevõtja Triin Kask: distantseeri ennast oma ettevõttest

Iduettevõtja Triin Kask: distantseeri ennast oma ettevõttest by Äripäeva raadio

Kuula:

Kirjeldus:
Erinevate ettevõtete asutaja, sealhulgas idufirma Nevercode käima tõmmanud endine juht, praegu aktiivselt ettevõtlike naiste kokku toomise ja liitmisega tegelev Triin Kask räägib sTARTUp Day podcastis sellest, kuidas ta jõudis idufirmade maailma, mida aastad selles maailmas tegutsemist on talle õpetanud ning mis üldse on ajendanud teda looma erinevaid ettevõtteid.

Samuti tuleb juttu naistest ettevõtluses, fookuse hoidmisest, mis aitab tulemusteni jõuda ning sellest, kuidas elada endale meelepärast elu ja teha ainult neid asju, mis rõõmu pakuvad. Lisaks jagab Triin mõtteid juhi tööst ja rollist, nais- ja meesjuhtide ja -asutajate erinevast mõttemaailmast ning stressist ja vaimsest tervisest.

Saatejuht on Artur Kamberg.