nikotiin

Naagutamine last nikotiinisõltuvusest ei päästa. Mis ja kas üldse aitab?

Naagutamine last nikotiinisõltuvusest ei päästa. Mis ja kas üldse aitab? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1061727361-tervist-naagutamine-last-nikotiinisoltuvusest-ei-paasta-mis-siis-aitab.mp3 Kirjeldus: Nikotiinipadjakestest saadav nikotiinilaks on sigaretist saadavast püsivam ja ühtlasem, mistõttu tekitab padjake tunduvalt tugevama sõltuvuse kui sigaretitubakas. Risk jääda nikotiinist sõltuvusse on huuletubaka ja nikotiinipadjakeste tarvitamisel 2-4 korda suurem kui tavasigarette suitsetades.

Read More

Nikotiinist, mängurlusest ja alkoholist aitab vabaneda hüpnoteraapia

Nikotiinist, mängurlusest ja alkoholist aitab vabaneda hüpnoteraapia Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/766751866-tervist-nikotiinist-mangurlusest-ja-alkoholist-aitab-vabaneda-hupnoteraapia.mp3 Kirjeldus: Hüpnoteraapia kohta levib igasuguseid imelikke arusaamu, sageli aetakse seda segamini lavahüpnoosiga. Kuidas hüpnoteraapia, mille ajal inimese alateadvus on avatud, sõltuvusest, olgu see siis nikotiini, alkoholi või mängurluse suhtes, vabaneda aitab, räägib saates hüpnoterapeut Margus Pariots.

Read More

Kuidas aru saada, et laps tarvitab huuletubakat?

Kuidas aru saada, et laps tarvitab huuletubakat? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/706287334-tervist-kuidas-aru-saada-et-laps-tarvitab-huuletubakat.mp3 Kirjeldus: Paar nädalat tagasi märkasin ma täiesti juhuslikult ühe Eesti väikelinna kooli spordisaali prügikastis veidraid väikeseid padjakesi. Nägin neid esimest korda elus, aga saamaks aru, millega tegu, ei kulunud just kaua aega.

Read More

Inimorganism on nikotiini vastu täiesti kaitsetu

Inimorganism on nikotiini vastu täiesti kaitsetu Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/676747554-tervist-inimorganism-on-nikotiini-vastu-taiesti-kaitsetu.mp3 Kirjeldus: On enam kui selge, et tubakasuits kahjustab inimese keha mitmel viisil ja niiviisi, et me seda kohe ei näe ega märka. Sisse hingatud tubakasuitsust imenduvad erinevad ained vereringesse ning pääsevad kõikjale me kehas. Pole ühtegi organit, mida tubakakeemia ei kahjustaks.

Read More