Episood 11 – Kuidas aega võita köögis

Episood 11 – Kuidas aega võita köögis

Kuula:

Kirjeldus:
Täna räägime kuidas aega võita köögis söögi ettevalmistamisel. Milliseid nippe mina kasutan. Kuula lähemalt juba saatest. Lae endale ka tasuta tööleht – https://heidiplumberg.lpages.co/toidud/

Burx või porx – mis sinu keha päriselt õnnelikuks teeb?

#08 tervis: “Burx või porx – mis sinu keha päriselt õnnelikuks teeb?”

Kuula:

Kirjeldus:
Saates on külas toitumisnõustaja ja -terapeut Elis Nikolai, kes aitab igapäevaselt luua inimestel elukestvat harjumust tervislikult ja teadlikult toituda. Ja saate teine külaline on noor Ott Kattel (19a.), kes tegeleb fotograafia ja filmindusega ning kes jagab saates oma kogemusi toitumise ja tervise teemadel.

Külalistega vestleb toitumisest ja tervisest Kristina Laurits.

Saates räägime:
– mis on tervislik toitumine;
– kuidas toetada oma füüsilist tervist;
– kuidas toitumine mõjutab vaimset tervist;
– jagame lihtsaid nippe igaks päevaks.

Lisainfot vaimse ja füüsilise tervise kohta leiad: teeviit.ee ja peaasi.ee.

Kui soovid Teeviida tegemistega rohkem kursis olla, siis külasta meid Facebookis ja Instagramis.

Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames.

Viimane osa. Enda paremaks muutmine.

EPISOOD 34: Viimane osa. Enda paremaks muutmine.

Kuula:

Kirjeldus:
Viimases Relationshitis, mis lendab eetrisse enne Jaanipäeva, räägime sellest, kuidas me end ise kõige rohkem muutnud oleme. Nipid, trikid ja ausad lood, nagu te kõik me 34 osa kuulnud olete, kõlavad ka siin:)
Aitäh, et te meid kuulanud olete.

Emade seksiarsenalis on nii lukku käiv uks kui õiged libestid

emade seksiarsenalis on nii lukku käiv uks kui õiged libestid

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on saatejuht Dagmar Lambil «Naistejuttude» stuudios külas seksika pesupoe Ulakas Kaunitar perenaine Kirki Kubri, kellega arutame emade seksisaladuste üle.

Kui naine saab emaks, siis võib pahatihti juhtuda, et emadus võtab kogu elu üle ning seksile pole aega ega tahtmist mõeldagi. Miks see aga ikkagi oluline on ja kuidas endas taas ulakas pool üles leida, sellest täna räägimegi.

Lisaks arutame, mis võiks olla ühe ulaka ema seksiarsenalis, milliseid nippe ja trikke tasub teada, kuidas rääkida lastega seksist ning kuidas hoida paarisuhet, kui ellu lisanduvad väikesed inimesed, kes justkui kogu tähelepanu nõuavad.

Mööda ei lähe me ka seksist enne rasedust ja rasedusaegsest seksist – kuidas tagada, et suures lapseplaneerimishoos rõõm seksist kaduma ei läheks, mida peab tähele panema mees, kui naine rasedaks jääb ja mida naine ise võiks enda, mänguasjade, libestite kohta raseduse ajal teada.

Kuula saadet!