Nissan

#10: Elmo Rendi suurimateks konkurentideks on inimeste isiklikud autod

#10: Elmo Rendi suurimateks konkurentideks on inimeste isiklikud autod Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1191379030-citymotorspodcast-10-elmo-rendi-suurimateks-konkurentideks-on-inimeste-isiklikud-autod.mp3 Kirjeldus: Elmo Rent on palju aastaid pakkunud Tallinnas autojagamise teenust, teinud seda peamiselt elektriautodega ja nüüd on plaan lähiajal minna vallutama ka turge väljaspool Eestis. City Motorsilt on aga pärit need mõned hübriidautod, mida läbi Elmo renditakse.

Read More

#9 Eestis ehitatud elektriauto viis Marokkosse võistlema Renault Master

#9 Eestis ehitatud elektriauto viis Marokkosse võistlema Renault Master Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1181088934-citymotorspodcast-auto-poodcast-9-eestis-ehitatud-elektriauto-viis-marokkosse-voistlema-renault-master.mp3 Kirjeldus: Mõned aastad tagasi hakkas kostuma hääli, et Eestis ehitatakse elektriautot. Mida aeg edasi seda enam informatsiooni projekti kohta nii öelda „välja tilkus”. Selgus, et tegemist oli ülikoolideülese hariduslikul eesmärgil loodud projektiga, mille raames ehitasid erinevate elualade õppurid täielikult päikeseenergial liikuvat autot.

Read More

Auto Poodcast #8. Eleporti juht Raul Potisepp: Elektriauto laadimine muutub järjest lihtsamaks

Auto Poodcast #8. Eleporti juht Raul Potisepp: Elektriauto laadimine muutub järjest lihtsamaks Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1095622093-citymotorspodcast-auto-poodcast-8-eleporti-juht-raul-potisepp-elektriauto-laadimine-muutub-jarjest-lihtsamaks.mp3 Kirjeldus: Järjekorras kaheksas City Motorsi jutusaade keskendub elektriautodele ja nende laadimisele. Millega peab endale elektriautot ostes arvestama ning millised on laadimisvõimalused? Ning kas pikas perspektiivis tasub see ennast ka ära? Mõtteid vahetasid City Motorsi müügijuht Jüri-Bruno Asari ja Eleporti tegevjuht Raul…

Read More

#7 Nii palju uusi mudeleid ei ole veel meie salongis olnud

#7 Nii palju uusi mudeleid ei ole veel meie salongis olnud Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1079441944-citymotorspodcast-7-nii-palju-uusi-mudeleid-ei-ole-veel-meie-salongis-olnud.mp3 Kirjeldus: Paljud autotoojad üle maailma on rääkinud neid tabanud tarneraskustest, mille on tinginud olukord, et raske on leida autodele vajalikke varuosi. Selle põntsu pani sektorile koroona, mis külmutas paljud tootmised, mis oma toodanguga autotööstust toidavad. Nissan, Renault ja Dacia on imekombel sellest…

Read More

#6 Alan Vaht: räägime ausalt elust elektriautoga

#6 Alan Vaht: räägime ausalt elust elektriautoga Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1072779361-citymotorspodcast-alan-vaht-raagime-ausalt-elust-elektriautoga.mp3 Kirjeldus: Liigume üsna kiiresti selles suunas, et sisepõlemismootoritega autod muutuvad pigem vähemuseks ja nende asemele tulevad sõidumasinad, mida tõukab edasi elekter. Tuleviku autodel see elekter, kas laetakse juhtmega auto akudesse, konverteeritakse vesinikust või toodetakse väikese generaatoriga auto kapoti all.

Read More

Autodega tehtavad avariid ei kao kuskile.

#5 Autodega tehtavad avariid ei kao kuskile. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1038417163-citymotorspodcast-5-autodega-tehtavad-avariid-ei-kao-kuskile.mp3 Kirjeldus: Kindel on see, et autodega tehtavad avariid ei kao kuskile. Kuid kaovad nii öelda “plekimõlkimised”, sest esiteks on autod targemad ja suudavad aina enam teha juhtimistööd inimese eest ära, kuid põhiliselt kuna autod ei ole enam plekist.

Read More

#4 Mida toob 2021. aasta Nissanile?

#4 Mida toob 2021. aasta Nissanile? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1028347771-citymotorspodcast-auto-poodcast-mida-toob-2021-aasta-nissanile.mp3 Kirjeldus: 1. aprillist on avatud City Motors’il esindus ka Lasnamäel, kuna lõpule on jõudnud kahe pikaaegse Eesti automüüja ühinemine. Nüüd on võimalik Nissani majana tuntud esinduses uudistada ka uusimaid Renault ja Dacia mudeleid. Stuudios on Jaapani autotootja tulevikust rääkimas Nissan Nordic baltikumi juht Margus Mikk.

Read More

#3 Regulaarne autohooldus teeb elu lihtsamaks

#3 Regulaarne autohooldus teeb elu lihtsamaks Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1018943110-citymotorspodcast-kuula-saadet-auto-poodcast-3-regulaarne-autohooldus-teeb-elu-lihtsamaks.mp3 Kirjeldus: Uues kümneosalises saatesarjas “Auto Poodcast” räägivad City Motors’i inimesed lähemalt sellest, mis nende valdkonnas toimub, millised on autoturgude trendid, milliseid autosid eestlased eelistavad ja mida on oodatakse autoturule tulevikus. Kolmas saade sarjast “Auto Poodcast” keskendubki kõigele, mis on seotud autode hooldusega.

Read More

#2 Täisteenusrent pakub paindlikkust ning tõstab klientide rahulolu

#2 Täisteenusrent pakub paindlikkust ning tõstab klientide rahulolu Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1014611248-citymotorspodcast-auto-poodcast-2-taisteenusrent-pakub-paindlikkust-ning-tostab-klientide-rahulolu.mp3 Kirjeldus: Järjekorras teine City Motorsi jutusaade andis infot ehk näitas suunda auto omamise ja rentimise teemal. On siis auto kui isikliku vara omamine üldse hädavajalik, või on heaks lahenduseks hoopis rentimine? Mõtteid vahetasid City Motorsi müügijuht Jüri-Bruno Asari ja Mobire tegevjuht Janari-Joel Jõessar.

Read More

#1 Räägime kasutatud autode turust ja sellest, kuidas oma praegune auto uuema vastu vahetada.

#1 Räägime kasutatud autode turust ja sellest, kuidas oma praegune auto uuema vastu vahetada. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1007048413-citymotorspodcast-kevad-toob-ka-automuujatele-lootust-paremaks-aastaks.mp3 Kirjeldus: Koroonaepideemia on mõjutanud ka autode müüki – nii uute kui kasutatud autode müüki -, kuid näha on, et koos kevadega on taas tõstnud inimestes pead soov oma neljarattaline kas välja vahetada või endale täiesti uus sõiduvahend muretseda. Mida…

Read More