Karin London. Ime on see, kui inimene suudab elu õnnelikult ära elada

#36 Ausad Naised – “Karin London. Ime on see, kui inimene suudab elu õnnelikult ära elada.” by Ausad Naised

Kuula:

Kirjeldus:
Vau, vau, vau! 😍

Ausad Naised käisid seekord külas Karin Londonil, kes on terapeut, konstellöör, koolitaja, superviisor ja coach.

Karin on visa, õpihimuline ja julge naine, kelle teadmistepagas ei mahu kindlasti ühte linna ära. 🤩 Tal on erapedikoogiga haridus, mille järgselt alustas psühhoteraapia õpinguid psühhodraama alal, millele omakorda lisandusid NLP, pereteraapia, pere- ja organisatsiooni konstellatsioonide õpingud. Ta on koolitanud nii lastekodude, koolide juhte ja meeskondi sotstöötajaid…

Saade tuli reaalne, silmiavav ja südamlik. Karin ei pea end esoteerika ja vaimse maailma praktikate harrastajaks, misõttu arutasime seekord teemasid lahti hoopis teise nurga alt! Karin avas meile meeletult võimast konstellatsiooni-maailma, rääkisime trauma olemusest ning psüühikast, tervemisest ja uskumustest. Näiteid sai toodud ehtsatest kogemustest ja lugudest. ✨

Webinari sari “Rahast lage – mindset’i muutes rikkaks” – coach Annela Aun

#208 Webinari sari “Rahast lage – mindset’i muutes rikkaks” – coach Annela Aun by 🎧🎙️Podcast “Ausad mehed”

Kuula:

Kirjeldus:
Tegemist on kümnest tunni ajasest podcastist koosnev webinari sari “Rahast lage”, kus podcasti “Ausad mehed” juht Chris Kala istub maha ning arutleb külalistega sellest, kuidas ennast paremini tundma õppida, kuidas leida enda tugevused, kuidas panna raha ennast teenima, kuidas saavutada rahaline sõltumatus ja millist mõtteviisi tuleb omada, et muutuseid käivitada ja neid ka hoida ning säilitada.

Käesolev episood on webinari sarja “Rahast lage” kuues osa, mille külaliseks on Annela Aun.

Kuuenda webinari külaliseks on Annela Aun kes on coach, kellel on oma nõustamise ja coaching’u agentuur ettevõtjatele, juhtidele ja ekspertidele, kus ta viimased 4 aastat oma kliente nõustab. Lõpetanud on ta Ettevõtluskõrgkool Mainori ärijuhtimises ning teda inspireerib areng ja kasv – just seetõttu naudib ta panustamist teiste inimeste ja ettevõtete edenemisse. Oma töös kasutab ta palju NLP-d ehk neurolingvistilist programmeerimist (NLP). NLP on kogum väärt teadmisi, protsesse ja tehnikaid oma mõtlemise juhtimiseks. Annela on krooni ajal olnud ka miljonäri tiitli kandjaks.
Käesoleval webinaril räägime Annelaga meie sisemaailma ja rahamaailma omavahelistest suhetest, kui oluline on eneseväärtustamine, enda mitte üleliigne piitsutamine, eneseteadlikkus, alateadlikud mõtted ja mustrid ning kuidas see kõik omavahel seotud on.

Head mõtted Annelalt:

“Minus on olnud tunne, et ma koguaeg saan selle mida ma väga tahan.”

“Ma hakkasin endas mingi hetk tänu vastuvoolu ujumisele kahtlema, ja sealt sai eneseusalduse kadu alguse. Hakkasin usaldama endast väljaspoolt inimesi, mitte ennast.”

“Enda tunnet tasub usaldada.”

“Me tihti ei tea, mida me vajame. Ma arvame, et teame, aga ei pruugi alati.”

“Esimene fookus ei saa olla raha tegemisel. See raha tegemine on ka oluline, aga see ei ole peamine.”

“Rahast lage või mõni muu probleem võib anda meile ka ohvri positsiooni. Et meid on vaja aidata.”

“Kui raha ei ole justkui eraldi eesmärk, siis see raha tuleb.”

“Raha on lhtsalt vahend, millega ma toimetan ja teen seda, mis mulle meeldib.”

“Tuleb õppida natukene rahast lahti laskma.”

“See seis, mis sul on täna, näitab seda kuidas sa ennast väärtustad või kuidas sa ei väärtusta.”

“Süüdistamine on üks asi, mis viib eneseväärtustamist alla.”

“Tasub märgata, kas mul on lihtne vastu võtta neid asju, mis ei vaja põhjendust.”

“Enne muutub sisemaailm ja siis muutub välismaailm.”

“Meie sees peab toimuma enne Rahu, et isegi kui olukord on sitt, siis ma teen sellega rahu ja lõpetan selle üle võitlemise.”

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Kiirkohtingute korraldaja enda märkamisest, ühisvälja mõtetest ja kiirkohtingutest

#202 Kiirkohtingute korraldaja enda märkamisest, ühisvälja mõtetest ja kiirkohtingutest by 🎧🎙️Podcast “Ausad mehed”

Kuula:

Kirjeldus:
Algava saate külaline on Daisy Pello, kes enda sõnul fännab elu ja inimesi ning peab ennast tõeliseks elunautlejaks ja loojaks. Viimased 8 aastat tegelenud kommunikatsiooni ja turundusega, ja hetkel on ta just vahetamas töökohta ning märtsi keskel alustab ta Äripäevas teemaveebi finantsuudised.ee juhi kohal. Selle kõrvalt ajab ta omi vabatahtlikke projekte, mida on praeguseks hetkeks kogunenud lausa 4. Daisy on ühtlasi ka Eesti Ettevõtlike Noorte Koja ehk JCI Tallinn liige, hetkel kannab ta tiitlit JCI Estonia väliskommunikatsiooni ja turunduse direktor. JCI Tallinna alt lõi ta ühe uue projekti nimega „Häki iseennast“, kus koja liikmed saavad tulla jagama oma eluhäkke teistele koja liikmetele.

Vabal ajal aitab sõbranna brändi kujundada ja abistab oma jõu ja energiaga Edu Akadeemia alt sündinud kogukonda “Teadlikult õnnelik mina”, viimasena käivitas Daisy kiirkohtingute projekti nimega “Kiirkohting BOPP kohvikus”. Daisy suurimaks sooviks elus on saada paremaks versiooniks iseendast.

Lisaks projektide juhtimisele ja palgatööle, õpib ta ka NLP terapeudiks. Daisy armastab koeri, süüa väga head toitu, jalutada looduses, kirjutada, adrenaliini ja ekstreemseid elamusi nagu mootorrattaga sõitmine, lohesurf ja langevarjuhüpped. Suures laastus keskendume tänase saatega suhetele, kohtingumaastikule jne.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Jälgi ka Daisy Pello tegemisi:
www.facebook.com/Karikakrake
www.facebook.com/KiirkohtingBoppKohvikus

#175 Webinari sari “Kontaktis endaga” – Annela Aun

#175 Webinari sari “Kontaktis endaga” – Annela Aun by 🎧🎙️Podcast “Ausad mehed”

Kuula:

Kirjeldus:
Tegemist on üheksast tunniajasest podcastist koosnev webinari sari, kus podcasti “Ausad mehed” juht Chris Kala istub maha ning arutleb külalistega sellest, kuidas ennast paremini tundma õppida, kuidas kasvatada eneseteadlikkust ja kuidas jõuda iseendaga paremasse kontakti jne.

ANNELA AUN ON ETTEVÕTLUS COACH, KELLEL ON OMA NÕUSTAMISE JA COACHING’U AGENTUUR ETTEVÕTJATELE, JUHTIDELE JA EKSPERTIDELE.

Oma töös kasutab ta palju NLP-d ehk neurolingvistilist programmeerimist (NLP). NLP on kogum väärt teadmisi, protsesse ja tehnikaid oma mõtlemise juhtimiseks. Annela ütleb, et sinu elu on mõistuse juhtimise tulemus, sest elus toimib „kahe seadus“ – esimest korda luuakse kõik kahe kõrva vahel ja alles seejärel reaalsuses. Ta usub, et edu saavutamiseks on vajalik kooskõlla viia oma mõtted, tunded ja tegevused. Kui jätta üks neist tähelepanuta, on teekond soovitud tulemuseni aeglasem ja keerulisem. Ühtlasi on Annela aidanud “Ausad mehed” brändi arengule oma ideede ja soovitustega kaasa, tänu tema abile ja informatsioonile sai alguse “Ausad mehed” live podcast sari.

Webinaril räägime Annelaga eneseteadlikkusest, autentsusest, õpitu loobumisest, julgusest eristuda ja käia oma teed, aususest enda vast ning enda esikohale seadmisest.

Head mõtted Annelalt:
”Podcasti raamatu ”Kontaktis endaga” korral on tegemist mõnusa sellise teosega, mida on võimalik kasutada tööriistana. Ühel korral olen juba sealt hästi kihvi tõuke saanud oma tegemiste tegemiseks.”

”Minu jaoks saab eneseteadlikkus alguse mõtete ja emotsioonide märkamisest.”

”Täiskasvanuna oleme fokusseeritud väljapoole.”

”Suurem osa Läänemaailmas elavaid inimesi ei ole võimelised uskuma, et me oleme oma ratsionaalse elu juures võimelised saavutama päriselt endaga selle sügavama kontakti.”

”Kui sa oled kontaktis oma päris olemusega, siis sul ei ole võimalik olla sina ise. Põhjus, miks inimesed kannavad maske seisneb selles, et nad ei ole kontaktis enda tõelise olemusega.”

”Kui me hakkame mingis enda autentses osas kahtlema, siis võib juhtuda see, et me lükkame midagi endast välja, tõstame kõrvale ja nüüd ülejäänud elu otsime seda taga. Me lükkane mingi osa endast kõrvale ja hakkame mängima mingit rolli, kes me ei ole.”

”Küsimus ei ole alati selles, kas me väärtustame seda, mida me teeme, vaid teinekord ka selles, et kas me väärtustame mingit osa iseendast. Neid erinevaid kihte iseenda väärtustamise juures on mitmeid.”

”Kas me peaksime teistest eristuma? Me ei pea midagi püüdma, sest kui me oleme need, kes me oleme, siis me oleme nagunii teineteisest erinevad.”

”Keskendu sellele, mis on sinu unikaalsus ja mida sina oma olemusega siia maailma lood ja tood.”

”Täna on minu kõik otsused sellest lähtuvalt, et mida ma tunnen, mis on minuga kooskõlas.”

”Kõikidel inimestel on oma isiklik sisetunne olemas.”

”Selleks, et endaga paremat kontakti saavutada, tuleks tähelepanu ära võtta ja suunata endasse.”

”Kui sulle meeldib koristada, siis ei tähenda, et sa peaksid koristajaks hakkama. See tähendab seda, et sinus on andekus olla põhjalik. Tuleks leida nüüd see, kuidas seda unikaalsust ehk põhjalikkust ka teistest valdkondades kasutada.”

”Teinekord meie anded on meile endale nii tavapärased, et me ei märka neid üldse. Aga teinekord kelleltki teiselt küsides võime avastada läbi märkamise, et meie see igapäevane tavapärane asi, on hoopis meie unikaalsus, mida keegi teine ei tee.”

”Tasub katsetada erinevaid asju elus, sest nii sa leiad selle, mis on sinule omane ja selle mis tekitab kirge.”

”Kõikide käitumist ei pea aktsepteerima ega ka heaks kiitma, kuid mõista selle inimese käitumise või väljaelamise taga valu on äärmiselt oluline.”

”See, mida me enda ümber olevatest välistingimustest enda jaoks välja võlume ja millist elu me elame meie välistingimustest lähtuvalt on täielikult meie endi teha!”

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Coach Annela Aun VOL.2 “Teadvusta endale, mida sa täna valid, see määrab ka sinu tulemused”

#162 Coach Annela Aun VOL.2 “Teadvusta endale, mida sa täna valid, see määrab ka sinu tulemused” by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on meil stuudios coach Annela Aun, kellel on nõustamis- ja coachinguagentuur ettevõtjatele, juhtidele ja ekspertidele. Annelat inspireerib areng ja kasv, just seetõttu naudib ta panustamist teiste inimeste ja ettevõttete arengusse. Oma töös kasutab ta palju NLP-d ehk neurolingvlistilist programmeerimist (NLP). NLP on kogum väärt teadmisi, protsesse ja tehnikaid oma mõistuse juhtimiseks.

Ta on lõpetanud Mainori Kõrgkooli Ärijuhtimises, saanud mitmeid täiendõppeid NLP teemadel. Tema teekonda coachina tegutsemisel toetab 9 aastane panganduses töötamise kogemus, 6 aastat iseendale tööandjaks olemist ja kolm ja pool aastat klientide coahcimist ning nende tulemuste saavutamisele kaasa aitamist.

Annela ütleb, et ”Sinu elu on mõistuse juhtimise tulemus, sest elus toimib „kahe seadus“ – esimest korda luuakse kõik kahe kõrva vahel ja alles seejärel reaalsuses.” Annela usub, et edu saavutamiseks on vajalik kooskõlla viia oma mõtted, tunded ja tegevused. Kui jätta üks neist tähelepanuta, siis teekond soovitud tulemuseni on aeglasem ja keerulisem.

Saates väärtuste teemal sai palju räägitud, oma väärtused saad välja selgitada siin:
https://bit.ly/2InbUo1

Saates sai mainitud erinevaid koolitusi, mille leiad siit:

Academy

Lisaks kui sind huvitab Annela poolt tehtud juhitud meeletreeningud, siis leiad need siit. Kasutades sooduskoodi “ausadmehed” saad -10%
https://academy.byb.life/saavuta-eesmargid-juhendatud-meeletreening/
https://academy.byb.life/seisundi-juhtimine-juhendatud-meeletreening/

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/elise.lompp

Jälgi ka Annelat:

Academy


https://www.facebook.com/beyondyourbusiness
https://www.facebook.com/annela.aun

Genre
Business

License: cc-by-nc-sa