31.08-6.09.2020. Ees ootab intensiivne täiskuunädal ja luksuslik Veenusemöll

Sodiaagisosinad. 31.08-6.09.2020. Ees ootab intensiivne täiskuunädal ja luksuslik Veenusemöll

Kuula:

Kirjeldus:
Täna stardib uus taskuhääling – «Sodiaaagisosinad». Igal esmaspäeval istuvad horoskoobifännid Dagmar Lamp ja Triin Sepp maha, vaatavad taevasse ja otsa täheseisudele ning räägivad, millised kosmilised mõjud meid uuel nädalal ees ootavad.

Saate esimeses osas vaatame, milline saab algav täiskuunädal olema. Millele tasuks tähelepanu pöörata? Miks täiskuu üldse meid nõnda mõjutab? Nädala prognoosi saab täpsemalt lugeda siit.

«Astroloogiasõnastiku» nime kandvas saateosas räägime pikemalt ja põhjalikumalt erinevatest sünnikaardi aspektidest. Alustame baasteadmistest ehk võtame ette päikesemärgi. Kuidas see meie eluteed mõjutab? Kas iga Vähk on täpselt ühesugune? Kuidas üldse saab inimesi tosinaks jagada ning arvata, et kõik ongi sarnase elusaatuse ja iseloomuga?

Saate lõpuosas toome kuulajani iga tähemärgi detailse prognoosi, põhineme seejuures nõid Ingridi nädalakaartidel.

Nõid Ingridiga põnevatest rituaalidest, maagiast ja kaksikleekidest

Nõid Ingridiga põnevatest rituaalidest, maagiast ja kaksikleekidest

Kuula:

Kirjeldus:
Uue aasta avasaates on Dagmar Lamp külas oma sõbrannal ja nõial Ingridil, kes ka Sõbranna portaalis igal nädalal inglikaartide kaudu inimestele elujuhatavaid sõnumeid jagab. Seega ei maksa imestada: saade on esoteerikast pungil!

Mis see on, mida Ingrid nõiana üldse teeb? Millised on inimeste kõige suuremad probleemid, millega nad teadmanaiste juurde pöörduvad? Millised on rituaalid, mida uue aasta alguses teha ning mida üldse peaks rituaalidest teadma?

Lisaks selgitab Ingrid, mis imeasi see kaksikleegisuhe ikkagi on, kuidas teada, et sa oled selle endale leidnud ning kuidas üldse oma elu teadlikumalt elada.

Kuna saade on linti võetud koduses keskkonnas, siis on helikvaliteet tavalisest ebapuhtam. Vabandust!