maagilised mõtted ja rituaalid igapäevas

maagilised mõtted ja rituaalid igapäevas

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on külas nõid Ingrid von Wicca, kellega räägime maagiast. Tegelikult teeme me kõik rituaale, kas me siis teadvustame seda endale või ei. Kuidas saab aga teadlikult maagilise mõtlemise abil oma elu rikastada? Ja kas see päriselt ka töötab?
Vaata ka: www.vonwicca.com

Nõid Nastja. Musta maagiaga tegelejad kannatavad komplekside all

EESTI ESO 5 | Nõid Nastja. Musta maagiaga tegelejad kannatavad komplekside all

Kuula:

Kirjeldus:
Muuhulgas tuli jutuks karma, millesse Nastja eriti ei usu. Õigemini ei pea ta ta karmaseadust nii-öelda karistajaks, vaid nimetab seda õppetunniks.

„40 päeva pärast füüsilise keha suremist oleme hingedena veel siin,” räägib Nastja sellest, mis tema arvates pärast surma juhtub. Ja kuhu hinged pärast lähevad?

Nastja selgitab, kuidas tema teispoolsusest informatsiooni ammutab – palju infot tuleb unenägude kaudu. Kui inimene näeb unes näiteks põlevat maja, siis kas sellel on konkreetne tähendus, mis universaalselt kehtib?

Jutuks tuli veel hulgaliselt muidki põnevaid teemasid, mida saab täpsemalt kuulata juba saatest.

Saatejuht: Taavet Kase
Tagasiside: eso@delfi.ee

Moonika Chandaa Silves: iseendaks kasvamine viis mind imelisele teekonnale

85. SAADE | Moonika Chandaa Silves: iseendaks kasvamine viis mind imelisele teekonnale by Puuduta Mind

Kuula:

Kirjeldus:
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid.

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 85. saate külalisteks on ärimees Siivo Silvese ekskaasa Moonika Chandaa Silves, kes praegu tegeleb teiste, oma eluga ummikusse jooksnud inimeste, juhatamisega õnne juurde.

Nõid, kes hirmsasti kartis meie saatesse tulla

42. saade: Nõid, kes hirmsasti kartis meie saatesse tulla by Puuduta Mind

Kuula:

Kirjeldus:
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 42. saate salvestuse kohaks on armas nõiamajake Pääsküla rabas ja külaliseks nõid Liina Velsker.

Liina on selgeltnägija, kellele info tuleb vahel piltide, vahel teksti, aga mõnikord ka lihtsalt teadmisena. Oma väljanägemise ning otsekohese ütlemise tõttu võib musta lakaga naine tunduda natuke hirmutav, aga tegelikult on ta üks igavesti tore ja südamlik nõid. Mustale silma- ja juuksevärvile vaatamata peab ennast valgeks nõiaks. Samas, vaimumaailmas ei pidavat värve olema, ütleb ta.