Noored Konservatiivid

Noored konservatiivid #9 – Kristlusest kui Euroopa tsivilisatsiooni lättest

Noored konservatiivid #9 – Kristlusest kui Euroopa tsivilisatsiooni lättest Kuula: https://www.buzzsprout.com/1883689/10187338-noored-konservatiivid-9-kristlusest-kui-euroopa-tsivilisatsiooni-lattest.mp3 Kirjeldus: Saates “Noored Konservatiivid” analüüsivad saatejuht Kristofer Nicolas Ild ja saatekülaline Kristo Toots kristluse mõju Euroopa kultuurile ning konservatiivsete väärtuse väljakujunemisele.Miks on kristlus Euroopa kultuuri aluseks? Saates räägitakse ka sellest, mis on kristliku religiooni peamised sõnumid ning kuidas on need mõjutanud Euroopa ning Eesti…

Read More

Noored konservatiivid #6 – Mehelikest ideaalidest

Noored konservatiivid #6 – Mehelikest ideaalidest Kuula: https://www.buzzsprout.com/1883689/9927361-noored-konservatiivid-6-mehelikest-ideaalidest.mp3 Kirjeldus: Steroididega ülespumbatud lihastega stereotüübist tegeliku mehisuse tähenduseni, mehe rollist perekonnas ning käitumisest daamidega – millised on tõelised ajas ennast tõestanud mehelikud ideaalid ning milline roll on neil tänapäeval? Sellel ja mitmetel teistel küsimustel peatutakse seekordses saates. Saates on külas Erik Raagmets.

Read More

Noored konservatiivid – Konservatiivse poliitika põhijoontest

Noored konservatiivid – Konservatiivse poliitika põhijoontest Kuula: https://www.buzzsprout.com/1883689/9847243-noored-konservatiivid-konservatiivse-poliitika-pohijoontest.mp3 Kirjeldus: Saatejuht Kristofer Nicolas Ildil on külas EKRE noortetoimkonna ellukutsuja ja vedaja Aat Purje. Juttu tuleb nii EKRE ilmavaatest kui konservatiivse poliitika alustaladest laiemalt.

Read More

Noored konservatiivid #5 – Konservatiivse poliitika põhijoontest

Noored konservatiivid #5 – Konservatiivse poliitika põhijoontest Kuula: https://www.buzzsprout.com/1883689/9847243-noored-konservatiivid-5-konservatiivse-poliitika-pohijoontest.mp3 Kirjeldus: Saatejuht Kristofer Nicolas Ildil on külas EKRE noortetoimkonna ellukutsuja ja vedaja Aat Purje. Juttu tuleb nii EKRE ilmavaatest kui konservatiivse poliitika alustaladest laiemalt.

Read More

Noored konservatiivid – Advendi- ja jõuluaja tähendusest

Noored konservatiivid – Advendi- ja jõuluaja tähendusest Kuula: https://www.buzzsprout.com/1883689/9659941-noored-konservatiivid-advendi-ja-jouluaja-tahendusest.mp3 Kirjeldus: Kommertsi, Die Hardi, valgete habemete, punaste mütside ja tarbimishüsteeria kihistuste alt tuleb välja kaevata jõuluaja tegelik tähendus.Mis see on? Advendi- ja jõuluaja mõtte teemal arutlevad noored konservatiivid Kristofer Nicolas Ild ja Jordan Laikre.Vaadake lisa saatest!

Read More

Noored konservatiivid – Mida kujutab endast konservatiivne ilmavaade?

Noored konservatiivid – Mida kujutab endast konservatiivne ilmavaade? Kuula: https://www.buzzsprout.com/1883689/9584371-noored-konservatiivid-mida-kujutab-endast-konservatiivne-ilmavaade.mp3 Kirjeldus: Iga põlvkond peab säilitamist ja edasikandmist vääriva igaviku ees uuesti kaalukausile panema.Mida konservatiivne ilmavaade endas kätkeb ja millised on selle aluspõhimõtted?Saatesarjas “Noored Konservatiivid” arutlevad Kristofer Nicolas Ild ja Hanno Padar konservatiivse ilmavaate aluspõhimõtete teemal.

Read More