episood 3 – Bahai Jumala õilsast ja kaunist loomingust Linda ning Alisega

episood 3 – Bahai Jumala õilsast ja kaunist loomingust Linda ning Alisega

Kuula:

Kirjeldus:
“Lahke keel on inimsüdamete kütkestaja, see on hinge leib, see rõivastab sõnad tähendusega, see on tarkuse ja mõistmise valguseallikas,” kõneleb imekaunis arstitudeng Alise ja võidab mu südame. Pärast salvestust tunnen end terake parema inimesena.

Kolmandas osas kohtun Linda ja Alisega, et paremini mõista Bahai olemust. Kust ta tuleb ja kes on alusepanijad? Mis on armastus ja õiglus ning kuidas neid anda? Mis on kannatlikkus ja kuidas seda elada?

Neile ja paljudele teistele küsmustele saame vastuse Usu mind! 3. episoodist “Bahai Jumala õilsast ja kaunist loomingust Linda ning Alisega”.

Lahke südamega kõnelemiseni!

episood 2 – Kristluse teest ja tõest Siimuga

episood 2 – Kristluse teest ja tõest Siimuga

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases osas räägime Siimuga kristlusest. Tegemist on äärmiselt ausa vestlusega tema teekonnast, Jeesus Kristusest, Jumala tõest, pattudes mädanevatest südametest ja Jumala eitusest. Salvestuse ajal oli värskel Kristlasel kaasas Tema lemmikraamat Piibel, kaelas rist ja südames tahe taevasse saada.

Mis juhtus Siimuga kahe aasta tagusel hommikul, kui ärgates sai äkitselt selgeks, kes on Jumal ning Jeesus Kristus?

Kuidas saab suhelda Jumalaga läbi kristluse? Kuidas palvetada õigesti ning vestelda Jumalaga ausalt? Kuidas tunda ära saatana poolt saadetud ahvatlused ning miks valis Jumal välja just Siimu?

Neile ja paljudele teistele küsmustele saame vastuse Usu mind! 2. episoodist “Kristluse teest ja tõest Siimuga”.

Head kuulamist!