kellele ja milleks? – Kaarel Sein & Karl Sirelpuu

kellele ja milleks? – Kaarel Sein & Karl Sirelpuu

Kuula:

Kirjeldus:
Musapäeviku esimeses episoodis on külas Kaarel Sein (nublu, Wateva) ja Karl Sirelpuu (Made in Baltics), kellega sukeldume muusikamanageri töö telgitagustesse. Arutleme muusikamanageri rolli vajalikkuse üle ning kõigest sellega kaasnevast nii muusikutele, saatekülalistele endile kui nende lähedastele. Saates selguvad suurimad riskid, mis Sirelpuu ja Sein siiani tööalaselt võtnud on, räägitakse õnnestumistest ja ebaõnnestumistest ning arutletakse muusikatööstuse glamuurse kuvandi üle.
#elephantsfromneptune, #kaarelsein, #karlsirelpuu, #liisalahtmets, #manager, #musapäevik, #music, #musicindustry, #muusikatööstus, #mänedžer, #nublu, #wateva

Planeet

Mussisaade “MIS MUSS ON?”: Planeet by Mis Muss On

Kuula:

Kirjeldus:
„Mis muss on?“ on Õhtulehe muusikasaade, mis lahkab lisaks tavapärasele mussijutule ka artisti mõtteid tavaelust. Saatejuht Sten Kohlmanni seekordseks külaliseks on elektroonilise muusika produtsent Planeet, kodanikunimega Mikk Saar.

Räägime, kuidas juhtus, et trummi ja bassi viljelev Planeet sattus lugu tegema koos Maarjamaa tuntuima räppari Nubluga. Lisaks uurime, mitu rauda täpselt on mehel tules, millised oleksid tema unistuste koostööd, ning millised on Eesti Muusikaauhindade võiduemotsioonid nüüd, enam kui kuu aega hiljem.

jahume nublu saarest ja linnusitast

jahume nublu saarest ja linnusitast

Kuula:

Kirjeldus:
Stuudios Triin ja Madis ning klaasides on Argentiinast pärit Michel Torino Selectión Chardonnay 2019.

Kuna suhetest on viimasel ajal juba liiga palju juttu olnud (Madise sõnad!), siis võtsime seekord ette mittesuhtelised uudised. Arutleme selle üle, miks peaks kedagi maetama seeneniidistikust kirstust, ning mis siis ikkagi juhtus, et Venemaal koristajast ühtäkki vallavanem sai. Viimasena lahkame päeva pommuudist ehk siis möminaräppar nublu ostis endale saare, sinna saadeti kohale fotograaf ning nüüd me saame seda arvustada!